© Stowarzyszenie Topory

Lista członków

Oddział Rawa Mazowiecka

  1. Piotr „Banan” Banasiński (2003)
  2. Sylwia „Bananka” Banaszkiewicz (2010)
  3. Jakub ,,Izolator” Borek (2021)
  4. Klaudia ,,Świnka” Fiszlak (2022)
  5. Klaudia „Myszka” Gala (2019)
  6. Adam „Sadam” Gołka (2004)
  7. Renata „Etopka” Goździk (2015)
  8. Tomasz Grzyb (2018)
  9. Małgorzata „Gosza” Iwańska (2012)
  10. Monika „Mruczek” Iwańska (2015)
  11. Adam „Ahmed” Jabłoński (2013)
  12. Katarzyna „Kabira” Jabłońska (2014)
  13. Andrzej „Jankes” Jankowski (1997)
  14. Hubert „Jankoś” Jankowski (1997)
  15. Katarzyna „Bączek” Jastrzębska (2007)
  16. Klaudia „Jeziora” Jeziorska (2018)
  17. Konrad „Rijel” Kacprzak (2004)
  18. Konrad „k8” Kaczmarek (1998)
  19. Jacek „Jaca” Kałucki (2019)
  20. Dawid „Eliasz” Kazimierczak (2019)
  21. Aleksandra „Badi” Kempińska (2009)
  22. Maciej „Reiver” Kłos (2016)
  23. Paweł „Kizior” Kocik (2015)
  24. Natalia „EX” Krzymińska (2019)
  25. Joanna „Aćka” Kruczyk (2008)
  26. Krzysztof „Kuki” Kuk (2015)
  27. Dawid „Kunzu” Kunz (2019)
  28. Dagmara „Daga” Lisicka (2016)
  29. Sebastian „Trojden” Ludwicki (2005)
  30. Patryk „Nope” Noga (2018)
  31. Małgorzata „Gołąb” Nowak (2018)
  32. Adam ,,OrlixOrlik (2021)
  33. Michał „Owczar” Owczarek (2013)
  34. Mateusz „Maczeti” Ozimek (2006)
  35. Maciej „Hunter” Piech (2006)
  36. Nikodem „Nikoś” Piotrowski (2017)
  37. Martyna „Czarna” Porczyk (2011)
  38. Aleksandra „Parabola” Przyborek (2020)
  39. Szymon „Szyszon” Sowik (2019)
  40. Jan „Trolu” Szymborski (2018)
  41. Daniel „Loniu” Szymczak (1993)
  42. Kamila „Kami” Tarczyńska (2015)
  43. Kamil „GerBer” Tęczyński (2006)
  44. Piotr „Tęcza” Tęczyński (2006)
  45. Wiktoria „Yvie” Walczyńska (2019)
  46. Jan „Dżuls” Walendzik (2015)
  47. Wojciech Walendzik (2019)
  48. Magdalena „Dziczek” Wieteska (2008)
  49. Paweł „Wiś” Witczak (2004)
  50. Piotr „Sąsiad” Witczak (2004)
  51. Cezary „Klasyk” Wojda (2019)
  52. Patryk „Bej” Wolski (2017)
  53. Aleksandra „Oluś” Włodarczyk (2014)
  54. Gabriel „Muffin” Wołynko (2019)

Kandydaci

  1. Aleksander „Alek” Rylski 
  2. Wiktoria ,,Sunrise” Kubecka
  3. Kalina ,,Kala” Paśko
  4. Kacper ,,Jaszczur” Szarmach
  5. Mikołaj ,,Joseph” Gano 

Oddział Warszawa

  1. Wojtek Łebkowski (2019)
    Prezes oddziału
  2. Michał ,,Kosmit Kosmala (2018)
  3. Piotr ,,HotShot Piech (2008)
  4. Bartosz Wójcik (2019)
  5. Krzysztof ,,Criss Krzyżanowski (2020)
  6. Łukasz ,,Azur Sadkowski (2020)
  7. Agata ,,Żmudzia Żmuda (2020)
  8. Łukasz ,,Paździoch Pańczyszyn (2021)
  9. Kamil Bochacz (2021)
  10. Katarzyna ,,Kociek” Perkowska (2021)
  11. Marcin Dacewicz (2021)
  12. Wojciech Pieper (2021)
  13. Jan Pasznik (2021)

Kandydaci

  1. Michał Górecki
  2. Adam Górecki
  3. Artur Woźniak
  4. Jakub ,,Zając” Zajączkowski

Oddział Łódź

  1. Alicja „Alutka” Kowalska (2016)
    Prezes oddziału
  2. Konrad ,,Gulczas” Młodzik (2019)
    Viceprezes oddziału
  3. Bartosz „Nurgling” Czapnik (2021)
  4. Marcin „Nemron” Łopusiewicz (2008)
  5. Adrian „Logan” Pluta (2019)
  6. Adrian „Puszek” Korab-Sokołowski (2019)
  7. Grzegorz Szeffer-Pliś (2019)
  8. Anna „Amfa” Tarasiewicz (2019)
  9. Maciej „Kanem” Błaszczyk (2020)
  10. Roksana „Roxi” Błaszczyk (2020)
  11. Jakub „Góra” Górecki (2020)
  12. Piotr „Owczar” Owczarek (2021)
  13. Sebastian „Szybki” Kukułka (2021)
  14. Aleksandra Kulińska (2022)
  15. Walentyna „Walentynka” Juszczak (2014)

Kandydaci

  1. Olga Politańska

Oddział Górny Śląsk

  1. Aleksandra „Oliv” Zaręba (2021) — Prezes oddziału
  2. Anna Leman (2018)
  3. Jerzy Greg” Nowak (2019)
  4. Magdalena Wiła” Sadowska (2020)
  5. Adam Howaniec (2021)

Kandydaci

  1. Bartosz „Izzy” Jaros
  2. Dominika „Triss” Zięć

Oddział Płock

  1. Magdalena „Wiewka” Kalinowska (2020)
    Prezes oddziału
  2. Maciej „Medyk” Sobczyk (2020)
  3. Patrycja „Svieta” Pradler (2020)
  4. Sylwia „Astrid” Sałkowska (2021)
  5. Aleksander „Mag” Gruszczyński (2021)

Oddział Tomaszów Mazowiecki

  1. Sebastian „Basti” Wawrzyńczyk (2017)
    Prezes oddziału
  2. Krystian „Greku” Wawrzyńczyk (2018)
  3. Kinga „Toto” Wawrzyńczyk (2020)

Kandydaci

  1. Rafał ,,Rex” Matusik

Oddział Opoczno

  1. Monika „Auraya” Czyżowicz (2016)
    Prezes oddziału
  2. Michał „Koniu” Kowalczyk (2018)
  3. Szymon „Sabo” Woźniak (2018)

Oddział Nomadzi

  1. Jan „Mith” Łajkowski (2020)
    Prezes oddziału
  2. Tomasz ,,Gr0m” Paciorek 
  3. Wojtek „Ciapek” Bogdański (2021)
  4. Maciek „Maciejka” Elget (2021)
  5. Piotr „Han” Hanyga (2021)
  6. Kamil „Obi” Michalski (2017)
  7. Artur „Thorsten” Polański (2018)
  8. Maciej ,,Ciapaty” Kierzkowski (2022)
  9. Dawid ,,Wiedźmin” Michalski (2022)

Członkowie Honorowi

  1. Urszula „Uleńka” Jankowska (2013)
  2. Mikołaj „Sunshine” Kowalski (2008)
  3. Jędrzej „Cadogan” Maciejczyk (2008)
  4. Grzegorz „Farai” Mądrzycki (2005)
  5. Michał Mochocki (2009)
  6. Mateusz „Craven” Wielgosz (2008)
  7. Adam „Savarian” Wojdalski (2005)
  8. Rafał „Kraszan” Kraska (1993)
  9. Ludmiła Ludwicka (2017)
  10. Piotr „Sekret” Sekrecki (2001)
  11. Bartłomiej „Stówa” Kosiacki (2020)

Osoby, które czasowo zawiesiły członkostwo

Byli członkowie

Anita „Nitka” Jędras (2012)
Judyta „Judka” Bulman (2018)
Adrianna „Adi” Kicińska (2018)
Adrian „Żniwiarz” Andryśkiewicz (2019)
Marta „Marcia” Ciurko (2013)
Bartłomiej „Widal” Widalski (2016)
Magdalena „Majo” Malicka (2014)
Marcelina „Sasha” Gendek (2018)
Damian ,,Mordeczka” Kowalczyk (2018)
Jakub „Dafi” Krawczyk (2005)

Skip to content