Siekierki

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.
Awatar użytkownika
dessmon
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 74
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:05

Re: Siekierki

Post autor: dessmon »

Może i ostra, pewnie słucha O.S.T.R.-ego.

Kraszan i Sav nie dadzą się się tak łatwo wytępić.

A co do nieprzekupności Kraszana ja nie chce się wypowiadać. Po aferach z ORLENEM, AGORĄ i PZPN to grząski temat. Tym bardziej, że nawet raz jego nazwisko nie padło.

Różnica między siekierką a toporem w skrócie: topór jest oburęczny a siekierka jednoręczna.

wyjaśnienie w następnym odcinku :)
Awatar użytkownika
dessmon
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 74
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:05

Re: Siekierki

Post autor: dessmon »

a tak na marginesie (to już jest trudne słowo) jak piszecie coś niezrozumiałego dla mnie czyli zwykłego człowieka to od razu dawajcie link do encyklopedii PWN albo Wikipedii. (chodzi o słowa typu: egzegeza, mitoman, erudyta, irracjonalny i uczciwy)
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5234
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Siekierki

Post autor: Jankoś »

Uczciwy to antonim(o cholera znowu trudne słowo) słowa polityk.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Dziczek
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 111
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:41
Lokalizacja: Orczy obós
Kontakt:

Re: Siekierki

Post autor: Dziczek »

czy wy mnie czasem nie obrazacie?;P
Obrazek


Amasa kajooo Tęcza!!!!
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: Siekierki

Post autor: savarian »

oj oj ja wiem jedno tak jak każdy Topór tak i każda Siekierka musi...

LUBIĆ HARDCORE!!! ;)

Edit:

Dobra widzę, że każdy czuje podświadomą obawę przed napisaniem tego co mu po sercu pełza wiec będę pierwszy ( a co?)
Po pierwsze Siekierka nie może być brzydka. ;p Strasznie przyziemnie szowinistycznie to ale akurat nie jest problem najmniejszy bo nie widziałem jeszcze żadnej istotki wyżej wymienionej, która by nie była osobą o urodzie co najmniej nietuzinkowej zatem ten punkt mamy za sobą w 100%
Po drugie nie wyobrażam sobie żeby Siekierki były Głupimi Mariolkami („Oj no coś Ty krejzolko”) co również, nie rzuciło mi się w oczy.
Po trzecie Siekierki powinny być zaangażowane w Topory... Co to znaczy... I teraz taka retrospekcja.. Sobota wieczór... Lachony gibają się w wypalającym mózg świetle stroboskopu... Te zwykle, banalne, puste lachony... A Wy, drogie Siekierki sprzedajecie batoniki i kawę w sklepiku Toporiadowym do późnej nocy... Znosząc nasze zrzędzenia i nasze paskudne facjaty pojawiające się po raz siedemnasty w okienku sklepiku... Gdyby moje złe serducho nie należało już do kogoś to było by wasze po wsze czasy :)
Taka jest dla mnie prawdziwa Siekierka; sexowna, śliczna, inteligentna, zaangażowana, nietuzinkowa :) a jak kto się nie zgodzi to wyzywam na ubitą ziemie ;) i ostrzegam mam Sigarra i nie zawaham się go użyć ;)

P.S. Drogie Siekierki to co napisałem to nie jest zwykły komplement (narzędzie konwersacyjne używane do wytworzenia w umysłach niewiast przekonania o konieczności przeniesienia stosunków z interlokutorem na wyższy (bliższy) poziom.) ale szczera prawda :)

buziaki dla Was moje drogie
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
Awatar użytkownika
dessmon
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 74
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:05

Re: Siekierki

Post autor: dessmon »

Sav trochę się zagalopowałeś. Niektóre z Siekierek lubią stroboskopy :P (i ich oddziaływanie przyjmują z dumą) :D
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: Siekierki

Post autor: savarian »

Ależ Suja absolutnie sie nie zagalopowałem. Tylko w niezwykle nietuzinkowy sposób opisałem sytuację w której to zamiast rzeczonych świateł wybrały Toporiadę. A skoro jak sam twierdzisz niektóre mogły być na disco a były na Toporiadzie to tym bardziej szakun ;) dla nich
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Siekierki

Post autor: Kraszan »

Dobra dawaj tego Sigurda. Ja przejołem za długi parchonez dwutonową sprawiedliwość od Garego. hehehehe.
a tak na poważnie Sav ma nawet racje ( o bogowie przyznałem tej mamejowej mameji wikingowej racje - to oznacza że się starzeje uch ) :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bączek
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 603
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:03

Re: Siekierki

Post autor: Bączek »

O Bossshe!! Sav!! Ale$ Ty kofffffany! boooosiole for U i dla systkich m!łych Panufffff!



A tak nieco mniej poważniej :wink: Sav, nie mogłeś się wypowiedzieć negatywnie jeśli kiedykolwiek chciałbyś jeszcze przekroczyć progi RPG-owej.

No dobra, to kiedy Siekierki dostaną moderatorstwo? :lol:
Awatar użytkownika
Xarion
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 717
Rejestracja: 18 maja 2008, 18:21
Lokalizacja: Rawa Maz.

Re: Siekierki

Post autor: Xarion »

Bączek pisze: No dobra, to kiedy Siekierki dostaną moderatorstwo? :lol:
Apokalipsa :wink: !!!!
"Ludzie nigdy z takim przekonaniem i z taką radością nie angażują się w czynienie zła jak wówczas, gdy czynią to z pobudek religijnych".
-Blaise Pascal
ODPOWIEDZ