Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.

Konwencja impezy Sylwestrowej

1.Lata 60
0
Brak głosów
2.Lata 70
1
2%
3.Lata 80
7
17%
4.Bez przebrań
5
12%
5.Każdy przebiera się za co chce
19
45%
6.Lata 20
10
24%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
lesio
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 7
Rejestracja: 16 lis 2009, 22:57
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: lesio »

Mam pytanie do osób z Rawy. Orientujecie się może, czy kursują u was jacyś prywatni przewoźnicy/Busy na trasie Rawa-Skierniewice i czy będą działać w Nowy Rok?
Okazało się, że z PKS-em lipa (nic nie jeździ w ten poranek) i Dziki Bez nie ma jak wrócić.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5234
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Jankoś »

Sprawdzę i dam znać dzisiaj. Jest firma prywatna ,ale nie wiem czy jeżdzą w nowy rok.

----

Nie kursują w nowy rok.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Wiś »

Dopisać:
Magdalena Zdrojewska
Emilia Lisicka
Farai
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 124
Rejestracja: 16 maja 2008, 17:47
Lokalizacja: SK-CE

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Farai »

A ja kupie czegoś czego zawsze brakuje na imprezach.
Czyli zapojki.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: ^sadam »

Zaraz, jak to w końcu jest? To jest nasz toporowy sylwester czy jakiś spęd przypadkowych ludzi? Jak to jest, niech mi ktoś powie, że na naszego toporowego sylwestra wpisują się ludzie spoza naszego grona, które nawet nie mają konta na forum, a pewnie nie tylko ja, pierwsze słyszę o nich? Nie powinno być tak, że my i najbliżsi znajomi czyli Dziki Bez, Feniksy, Gobliny oraz ich, że tak powiem, najbliżsi sprzymierzeńcy są zapraszani? A nie, że nagle tam się znajdują znajomi znajomych innych znajomych... Albo ktoś przychodzi i zaprasza pięciu swoich kolegów. No co to ma być? Jak toporowo, to toporowo moim zdaniem. Ja czasami czuję się wyobcowany czy pomijany w "naszym" gronie, a co dopiero jak pojawiają się nowi ludzie w ilościach hurtowych. Nie żebym był jakiś aspołeczny, lubię poznawać nowych ludzi czasami.. ale coś mi tu po prostu nie pasuje i coś jest mi jakby nie w smak. Poza tym termin wpisywania się był jasno określony. Tak samo jak termin wpłat. Co do wpłat to rozumiem, czasami może brakować kasy, ale czemu praktycznie impreza już dziś, a niektórzy jeszcze owej składki nie wpłacili? Jak to trzeba nie mieć honoru albo mieć wszystko w dupie, żeby tak robić? Drażni mnie to.

Tak, możecie machnąć ręką i potraktować tego posta jako kolejne zrzędzenie Sadama. Chciałem tylko zwrócić uwagę, na to co się dzieje. Over and out.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Rijel »

Abstrahując od formy napisanego przez ciebie posta.
^sadam pisze:To jest nasz toporowy sylwester czy jakiś spęd przypadkowych ludzi? Jak to jest, niech mi ktoś powie, że na naszego toporowego sylwestra wpisują się ludzie spoza naszego grona, które nawet nie mają konta na forum, a pewnie nie tylko ja, pierwsze słyszę o nich? (...) A nie, że nagle tam się znajdują znajomi znajomych innych znajomych... Albo ktoś przychodzi i zaprasza pięciu swoich kolegów. (...) a co dopiero jak pojawiają się nowi ludzie w ilościach hurtowych.
Przypadkowych? Spoza naszego grona? Ja znam prawie wszystkich. Na Toporiadach lub razem ze zdecydowaną większością z nas przebywa 90% zapisanych osób (policzyłem!). Może problem jest w tym, że jak sam przyznałeś, lubisz poznawać nowych ludzi tylko czasami. I nie poznałeś zarówno wielu nowych Toporów, ale i sporo osób z naszego toporowego środowiska.
^sadam pisze:Poza tym termin wpisywania się był jasno określony. Tak samo jak termin wpłat. Co do wpłat to rozumiem, czasami może brakować kasy, ale czemu praktycznie impreza już dziś, a niektórzy jeszcze owej składki nie wpłacili? Jak to trzeba nie mieć honoru albo mieć wszystko w dupie, żeby tak robić.
Był jasno określony, ale jest jak jest. Poza tym część osób zrezygnowała (w zdecydowanej większości będąc w pełni usprawiedliwonym, zeszłoroczny sylwester czegoś nas jednak nauczył) i te chętne osoby bardzo nam pomogły.
^sadam pisze:Tak, możecie machnąć ręką i potraktować tego posta jako kolejne zrzędzenie Sadama. Chciałem tylko zwrócić uwagę, na to co się dzieje. Over and out.
Troche to jest zrzedzenie, ale dobrze ze go napisales. Watpliwosci takie jak ty pewnie ma wiecej osob.
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: daf »

^sadam
Posty: 362
I tyle samo zabitych kotków
8-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Olynka Badi »

Najlepiej zróbmy hermetyczne grono i nie rozmawiajmy z innymi ludźmi. Zamknijmy się w sobie i zróbmy imprezę na 10 osób, które będą odpowiadały Sadamowi. A i Sadi udostępni lokal i wszystko kurwa sam zorganizuje. I wreszcie nie będzie marudził. Ignorowałam Twoje z reguły bezsensowne i tylko denerwujące posty, ale mam już powyżej uszu Twojego zrzędzenia. I setek zabitych sierściuchów. Znajdź sobie jakieś hobby, które pomoże Ci rozładować frustrację, bo robisz problem, a w praktycę będzie to wyglądać tak, że czy będzie kilka osób czy 150 i tak w końcu upiłbyś się na tym Sylwestrze i nie marudził, więc skończ psuć ludziom humory, jeżeli w jakiś sposób obchodzi Cię to towarzystwo, to jest to najlepsze co możesz zrobić: przestać pierdolić jak połamany. Finito kurwa.
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
Zawisza
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 64
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:58
Lokalizacja: Gród Jomsborg

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Zawisza »

Mimo to,że jestem tylko gościem zacytuję Ryjka i się wypowiem:
"GTS się spotkał i oto co autorytarnie zarządził:
1. Pan Jarecki gra twardo, zachował się bardzo uczciwie, nie wynajął lokalu innym, płacącym więcej od nas (informacja potwierdzona), ale dlatego na zniżki nie ma co liczyć. Ostateczna cena wynajmu to 700zł.
2. Opał jednak będziemy musieli zdobyć we własnym zakresie, p. Jarecki nie chciał się tego podjąć. Musimy doliczyć kolejne ok. 180zł.
3. Wyżywienie - już niedługo pojawi się założony przez Sonię temat, w którym KAŻDY z nas zaoferuje się co może ze sobą przynieść.
4. Ankieta nie pozostawia wątpliwości, w sferze przebrań panować będzie nieskrępowana wolność. Spodziewamy się najazdu Złośliwych Plemników, Gnijących Panien Młodych, Gumisiów, Policjantów z Miami, Jonów Bon Jovi i Sadamów ;) .
5. Składka wyniesie 50 zł, z którego część przeznaczymy na kaucję finansującą szkody i podlegającą zwrotowi w niewykorzystanej części.
6. Poza wynajmem i opałem zostanie wykorzystana na alkohol (ok. 0,7 jedynego słusznego cytrynowego napoju na osobę +tanie ruskie szampany w ilościach niewielkich i bliżej niesprecyzowanych), coś bezalkoholowego (tak, tego również potrzebujemy), "przekąski", czyli uwielbiane przeze mnie chipsy, paluszki, orzeszki, krakersy, plastikowe talerze (to już nie przekąska), kieliszki, kubeczki, kieliszki... i... ewentualne niespodzianki :P
7. Termin wpłat upływa na toporowej wigilii, 19 grudnia.
8. Hurra!

I co z tego co tu jest napisane zostało zrealizowane?
I jestem ciekaw czy Ci co nie przyniosą żarcia to wejdą na Sylwka(jak było ustalone wcześniej)?

Co do "nieznanych gości" w oczywiście nie wypowiadam się.

Co do Olynka vs Sadam to trochę Badi przegięłaś!!!Chyba że wszyscy goście będą się trzymali ustalonych regół(np.z żarciem!!!).

Z Goblińskim pozdrowieniem:"Wara od mojej miski"

P.s. Po co ustalać jakieś zasady i pisać na 15-stron jak i tak to później ma być nic nie warte-to takie krasnoludzkie przemyślenia.
Do zobaczenia wieczorem!!!
"Et In Arcadia Ego"
Do zobaczenia tam...
Awatar użytkownika
lesio
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 7
Rejestracja: 16 lis 2009, 22:57
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: lesio »

Dzięki Jankoś za trud.
Niesamowite szczęście nam dopisało i udało się znaleźć prywatny transport, więc jesteśmy uratowani :)
ODPOWIEDZ