Gobliniada II

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Gobliniada II

Post autor: Tęcza »

A ja nie przyjadę! Bo Was nie lubię i już! :evil:
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Gobliniada II

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

Urban Ninja pisze:A ja nie przyjadę! Bo Was nie lubię i już!
:(
cóż...
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Gobliniada II

Post autor: Tęcza »

Ale jak wszyscy wysmarujecie czoła paprykarzem to postaram się odwiedzić Waszego konwenta! No i musicie umyć stopy antylopie! ;)
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Gobliniada II

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

No już lepiej tylko UWAGa Gobliniada TO NIE KONWENT, TO GOBLIŃSKA IMPREZA Z NACISKIEM NA SŁOWO IMPREZA !! ;)
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Gobliniada II

Post autor: Wiś »

Ja 19 czerwca wbijam na Europe do Wa-wy, więc Gobliniadę pewnie też odwiedzę. ;)
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Gobliniada II

Post autor: ^sadam »

Urban Ninja pisze:Ale jak wszyscy wysmarujecie czoła paprykarzem to postaram się odwiedzić Waszego konwenta! No i musicie umyć stopy antylopie! ;)
Paprykarz?! Jak tak będzie paprykarz to ja nie chcę! Boję się!

<zaszywa się w swoim emo-kącie>
Obrazek
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Gobliniada II

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

Wczoraj sprawę przedyskutowaliśmy, Wódz decyzję podjął - przenosimy Gobliniadę na 18-19 czerwiec 2010
Myślę, że szczegółowy plan zostanie przedstawiony w ciągu najbliższych dni..

nie wiem czy bedzie paprykarz.. na pewno bedzie coś zielonego i mocnego do picia ! ;)
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5234
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Gobliniada II

Post autor: Jankoś »

Vivant Gobliny!!!
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Gobliniada II

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

Drwiciel pisze:Ja 19 czerwca wbijam na Europe do Wa-wy, więc Gobliniadę pewnie też odwiedzę. ;)
właśnie 19go są w Warszawie Wianki nad Wisłą, Muniek i Europe, za darmo
w sumie, można będzie jak komuś starczy sił i ochoty wybrać się wieczorem na tą imprezę..
Pokaz sztucznych ogni też zawsze jest niezły..:)

Nie braliśmy tego pod uwagę, bo termin był inny, ale zobaczymy :)
Unshine
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 53
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:13
Lokalizacja: Warszawice
Kontakt:

Re: Gobliniada II

Post autor: Unshine »

No to ustalone co nieco.

Gobliniada będzie 18 VI w Jadwisinie (z drugiej strony Zalewu Zegrzyńskiego, co Gród goszczący nas rok temu). My załatwiamy mięso, obierki z paznokci i mózg. Wy sami przywozicie sobie duszę, a przynajmniej wyroby spritytusowe. Tyle, ile chcecie. Na miejscu jest sklep, w sam raz po drodze na miejsce harców.
Osoby chcące około jedenastej nad ranem rejterować i poratować strudzone zwłoki śladowymi ilościami snu, powinny ze sobą zabrać niezbędny nocleg do rozbicia. Jakieś domostwo ponoć jest i gobliny wezmą swoje wszystkie namioty, jednak obiecujemy, że nie wystarczy dla wszystkich. Uczestników Toporiad nawet nie śmiem zapytać, czy taki nocleg mają.

Gobliniada będzie też 19 VI w Warszawie, w tawernie Przechyły. Będzie konkurs tolkienistyczy z brodą, będzie konkurs wiedzy o fantastycznych babach i będą Goblinerzy, będzie też niepokazany pokaz Chochlika. Z uwagi na ogromną ilość punktów programu, będzie brak punktu programu: z czegoś mam silną ochotę zrezygnować, prawdopodobnie rzucę k4.
Będzie Games Room. Będą piłkarzyki. Będzie Goblińska Mafia (vel Goblityka). Może będą pierwsze betatesty Catch The Chicken, ale dopiero wczoraj wpadłem na pomysł zrobienia tej planszówki, więc wątpię.
Będą Przechyły Mocne. To dobre piwo, zawiera w sobie znaczenie więcej piwa niż inne piwa. Polecam. Bardzo fajnie przechyla użytkownika. To właśnie wtedy gobliny robią się naprawdę zielone.
Przechyły są standardową knajpą, więc obowiązuje rygor standardowo knajpowy: jedzenie i picie zdobywamy wyłącznie w barze. Warunki techniczne: Piwo kosztuje 25zł za dzbanek (2l), a szama jest doskonała.

Gobliniada się skończy o 17.00, lub jakoś później. Można zostać w Przechyłach na koncert, można uderzać na wianki, można wejść na drzewo, można wpaść pod samochód, my nie zabraniamy, ba, chętnie w tym uczestniczymy.
Gobliniady nie ma 20 VI. Ale będą bojowe noclegi organizowane na hacjendach naszych. Wszystko już na pełnym spontanie, ale zawsze z przytupem.

Proszę o zgłaszanie obecności, także na noclegi. Im szybciej, tym prędzej. Jeśli ktoś ma hacjendę w Warszawicach i sam chętnie udzieli noclegu, to także cenna informacja.
Wódki nie pijam, ja nią duszę dezynfekuję!
ODPOWIEDZ