Gobliniada II

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.
Sonic
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 263
Rejestracja: 11 wrz 2008, 12:29

Re: Gobliniada II

Post autor: Sonic »

Wiedźma(Gobliny) pisze:buuu.. nie no Sonia na pewno dasz radę ;)
prawdopodobnie będę;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Gobliniada II

Post autor: Rijel »

Było... Goblinowo! Więcej takich spotkań :) .
PS. Jeśli ktoś znalazł po piątkowej działce mój kubek Toporiada 2007 będę bardzo wdzięczny za jego oddanie :) .
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Mag
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gobliniada II

Post autor: Mag »

To ja jeszcze tu oficjalnie podziękuję Goblinom za świetną imprezę... Zarówno w piątek jak i w sobotę... Elfowi też się podobało, co akurat tutaj mógłby wyrazić osobiście, no ale trudno... Zdjęcia zarówno z piątku jak i z soboty wrzucę gdzieś jak tylko dorwę się do łącza, które nie wybuchnie przy próbie wgrywania...
http://asg-yesnomaybe.blogspot.com/
-----
- Co robi elf na goblińskim ognisku?
- Piecze się!
Unshine
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 53
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:13
Lokalizacja: Warszawice
Kontakt:

Re: Gobliniada II

Post autor: Unshine »

Bardzo dziękuję za fajną zabawę wszystkim gościom, dzięki Wam było super. A gdyby było Was więcej, byłoby pewnie więcej super, ale to temat na inną rozmowę... i inną Gobliniadę, rzecz jasna. Koniec roku już za niecałe dwa miesiące, więc i przyszłoroczna Gobliniada powoli zaczyna się zbliżać, a w mojej głowie już zaczyna coś kiełkować o jej organizacji (wyraźny objaw pustki w tejże głowie)...

No ale nie wyprzedzajmy faktów, najpierw trzeba się pozwolić trochę wykazać Toporom. Do zobaczenia w sierpniu tym, których widziałem jeszcze wczoraj, i tym, których nie widziałem.
Wódki nie pijam, ja nią duszę dezynfekuję!
Awatar użytkownika
Tristan
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2010, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gobliniada II

Post autor: Tristan »

Mag pisze:Elfowi też się podobało, co akurat tutaj mógłby wyrazić osobiście, no ale trudno...
Mag nie wyprzedzaj faktów ;)
A teraz konkretnie :) Mag ma racje :) Podobało mi się nawet bardzo :D Wielkie dzięki za wszystko, a przede wszystkim za to że mogłem wrócić do domu w jednym kawałku i parą uszu ;)
"Jeśli niezależność poglądów jest zła to jestem zły"
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Gobliniada II

Post autor: Shila »

Dzięki za zaproszenie :)
Było świetnie.
I dziękuję Sunshine'owi za nocleg :D
ODPOWIEDZ