Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.

Konwencja impezy Sylwestrowej

1.Lata 60
0
Brak głosów
2.Lata 70
1
2%
3.Lata 80
7
17%
4.Bez przebrań
5
12%
5.Każdy przebiera się za co chce
19
45%
6.Lata 20
10
24%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Jankoś »

Kraszan pisze:adapter, ciuchy z lat 80 i polski dobry rok, mam tony płyt wynylowych z banda i wanda, lombard, lady pank perfekt, dezerter, republika i tp. :) .

Zdecydowanie najlepsza konwencja. W sprawie konwencji imprezy proponuję zrobić ankietę.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Rijel »

Sadam jest starym człowiekiem i już nie może ;) . Również za latami osiemdziesiątymi - "Ja w Viktorii piję Balantajsa!" :P
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Jankoś »

Z ostatniej chwili ,Armia Goblinów jest zainteresowana przybyciem na Sylwestra!!!
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Tęcza »

Pomysł moim zdaniem ZAJEBISTY(biorąc pod uwagę fakt iż myślałem, że tego rocznego sylwestra spędzę z dwójką), a na pewno najlepszy w obecnej sytuacji(to tak apropos miejscówki).
Jeżeli chodzi o przebrania to jestem oczywiście jak najbardziej ZA, jak z resztą reszta mrocznych(pozwolę sobie tak stwierdzić). Nie wiem jakie lata będą motywem przewodnim mojego stroju ale na to, że takowy w ogóle powstanie mogę dać słowo.
Czyli raz jeszcze. Miejsce dobre, tematyka również...Spodziewajcie się Dupsona. :twisted:



W tej części posta chciałem napisać coś do Sadama ale wszyscy wiemy jak to jest z naszym prywatnym terrorystą. Zamiast pocić się nad składaniem zdań skieruję małą prośbę do admina. Może da się zrobić tak, żeby jedyną osobą która widzi posty Sadama jest on sam? Myślę, że to rozwiązałoby wiele naszych stowarzyszeniowych problemów. Nawet przed Toporiadą nie byłoby kłótni na forum... Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam, David Hasselhoff... ;)
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

hehe Jankoś uprzedziłeś mnie ... ;)
jeszcze zobaczymy.. ale Pomysł bardzo dobry... Przebieranie przerabialiśmy z Goblinami już w tamtym roku.. Konwencja - Postacie filmowe ( z filmów fantasy, science-fiction, horrorów, etc. ) hehe no nie wszyscy się przebrali, to przeciez nie przymus.. ale zawsze jest śmieszniej i ciekawiej..
Sonic
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 263
Rejestracja: 11 wrz 2008, 12:29

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Sonic »

Mateuszek Ozimek!zapisać
Obrazek
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: ^sadam »

Sadam Prowokator strikes back :twisted: !!
Sav pisze:A już "nie jest swobodnie" i "jest gorąco" to normalnie z krzesła spadłem :twisted:
Wiem, argument z dupy, ale musiało coś być :D. Po prostu nie lubię takich rzeczy i już. Jak napisałeś, kwestia gustu. Co do kupowania, chodzi mi o to, że średnio mi się widzi wydawanie kasy dla jednej imprezy, nawet żeby kupić popierdółkowy dodatek a'la okulary (nie wspomnę o reszcie). Wiem, że można przeszperać szafy rodziców, ale jeśli tam nic nie będzie to co?
Aśka pisze:Sadam, może troszkę luzu i humoru? To wszystko ma sprawić, że będziemy się lepiej bawić, nie będzie to zwykła posiadówa na której bywamy 2 razy w miesiącu, tylko coś innego. Impreza niekoniecznie musi się ograniczać do "alko, przepojki, przegryzki i dachu nad głową";| A jeśli nie chcesz się przebierać to się nie przebieraj, Twój wybór. Ale po co zaraz zaczynać tak marudzić.
Nie marudzę, wyrażam swoje zdanie. Nie każdemu muszą się podobać Wasze pomysły. Raz się zgadzam, raz nie. Jak jestem na "tak" nikt nic nie mówi, jak mówię "nie" to od razu marudzę. Jak większość będzie za, to pewnie jakiś strój się ukręci do Sylwestra, ale to będzie tylko czysty konformizm, moje zdanie znacie.
Tęcza pisze:W tej części posta chciałem napisać coś do Sadama ale wszyscy wiemy jak to jest z naszym prywatnym terrorystą. Zamiast pocić się nad składaniem zdań skieruję małą prośbę do admina. Może da się zrobić tak, żeby jedyną osobą która widzi posty Sadama jest on sam? Myślę, że to rozwiązałoby wiele naszych stowarzyszeniowych problemów. Nawet przed Toporiadą nie byłoby kłótni na forum...
A kto się teraz kłóci? O co Ci w ogóle chodzi teraz? Tak, ukamienujcie mnie, bo się z Wami nie zgadzam. Póki co, to Ty się obruszyłeś nie wiem o co. Jak Ci się moje posty nie podobają, to możesz sobie ustawić ignorowanie mnie jako użytkownika i nie będziesz widział moich postów. Może od razu mi bana dajcie albo wywalcie ze stowarzyszenia... Wtedy dopiero będzie spokój. Twoja prośba najprawdopodobniej nie może zostać spełniona, więc lepiej napisz to co miałeś do napisania.

Jezu, ludzie.. I kto tu nie jest wyluzowany?


Jeśli mogę coś od siebie dodać (mogę?), to jeśli już będą te stroje, to proponuję do ankiety dodać opcję lata 20te. Klimaty a'la Al Capone, mafia, ferajna. Kapelusze, krawaty, szelki. Muzyka: swing, jazz, bigband, Benny Goodman, Duke Ellington itp. Myślę, że by też mogło wypalić. Co Wy na to?
Obrazek
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: savarian »

A czemu nie ma w ankiecie opcji żeby się przebrać ale bez jednej konwencji tylko którekolwiek lata się wybierze (z tych trzech)?
Albo jeszcze lepiej "W strojach, konwencja do wyboru" żeby sie Sadi za ala caponala mógł wystroić ;)
Zbytnie zawężenie to jak dla mnie kiepski pomysł.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2009, 21:40 przez savarian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: ^sadam »

Nie no.. Jak konwencja to konwencja. Bez sensu takie mieszanie ;) .
Obrazek
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

^sadam pisze:to proponuję do ankiety dodać opcję lata 20te. Klimaty a'la Al Capone, mafia, ferajna. Kapelusze, krawaty, szelki. Muzyka: swing, jazz, bigband, Benny Goodman, Duke Ellington itp. Myślę, że by też mogło wypalić.
Jeśli mogę wyrazić moje zdanie to ta opcja mi też najbardziej by się podobała... przebieranki w stylu 60-70-80 są już dość oklepane...

PROHIBICJA !!! hehehhehe
ODPOWIEDZ