Rajd Świętokrzyski 2010

Tutaj zaś, wszelakie stare papierzyska przechowywać będziem.
Awatar użytkownika
Gerber
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 426
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:38
Lokalizacja: Rawa

Rajd Świętokrzyski 2010

Post autor: Gerber »

Myślę, że w końcu nadeszła odpowiednia pora i założę ten temat na forum jak już to od kilku długich lat planuję. W tym roku rajd wypada od 28 kwietnia do 1 maja. Rawa Mazowiecka odcisnęła swego czasu mroczne piętno na kartach tejże imprezy i myślę, że fajnie byłoby powrócić w tamto miejsce rawską ekipą. Ja melanżowa.. tzn. podróżowałem po szlakach w 2005 oraz 2008 roku i w obu tych wypadach bawiłem się świetnie. Myślę, że większość z Was dobrze kojarzy imprezę, dla niewtajemniczonych podaję linka:

http://www.gruparajdowa.pl/

regulamin imprezy:
http://www.gruparajdowa.pl/56%20omrs%20.html

Koszt tej czterodniowej imprezy to 48 zł. W tej sumie wliczone są 3 noclegi w stodołach na sianku. Do wyboru mamy 4 różne trasy (od 60 do 100km). Na końcu każdej trasy ekipy w ostatni dzień spotykają się na Św. Katarzynie na wspólnej imprezie integracyjnej :) Ekipy należy zgłaszać do 15 kwietnia. Czy będą chętni na taki wypad? :)
Awatar użytkownika
Aćka
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 383
Rejestracja: 17 maja 2008, 13:29

Re: Rajd Świętokrzyski 2010

Post autor: Aćka »

Ja się zgłaszam. Najwyżej stworzymy dwuosobową grupę:)
la la la alko-ninja!
Awatar użytkownika
kryka
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 125
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:05
Lokalizacja: Rawa Maz Bijacz.

Re: Rajd Świętokrzyski 2010

Post autor: kryka »

Ja raczej tez choc nie na 100%.
Cry "Havoc!" and let slip the dogs of war.
Awatar użytkownika
Bączek
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 603
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:03

Re: Rajd Świętokrzyski 2010

Post autor: Bączek »

Fajnie by było się wybrać ekipą, już bardzo dawno temu chciałam pojechać na Rajd, ale niestety ten rok na studiach mnie dobija, wysysa całą energię, wbija nóż w plecy, a z wolnym czasem to już w ogóle jest krucho. Może za rok :) .
Gary
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 92
Rejestracja: 06 wrz 2008, 14:11

Re: Rajd Świętokrzyski 2010

Post autor: Gary »

Swego czasu byłem na rajdzie świętokrzyskim jako(o zgrozo) opiekun więc na stare lata warto to wspomnieć i odnowić więc jadę jeśli praca pozwoli.Dajcie znać do kiedy mam się określić konkretnie to postaram się o urlop jakiś i z chęcią Góry Świętokrzyskie odwiedzę :twisted:
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Rajd Świętokrzyski 2010

Post autor: ^sadam »

Też zawsze chciałem się wybrać, ale w moim przypadku jeszcze za wcześnie by o tym mówić. Co najwyżej: postaram się.


PS: Kilka lat temu tekst Jankosia do mnie: "Gary powiedział, że jak będziesz grzeczny to zabierze Cię na Rajd". Od tego czasu o niczym innym nie marzę :P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gerber
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 426
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:38
Lokalizacja: Rawa

Re: Rajd Świętokrzyski 2010

Post autor: Gerber »

No i git. Pogoda już teraz jest fajna więc myślę, że za miesiąc będziemy już śmigać w podkoszulkach po szlaku. Tak jak już pisałem wcześniej na oficjalnej stronie Rajdu napisane jest, że do 15 kwietnia trzeba zgłaszać ekipy, także Gary kołuj wolne :) Mam nadzieję, że jeszcze ktoś się do nas przyłączy :twisted:
Awatar użytkownika
Ziomek
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 366
Rejestracja: 26 paź 2008, 22:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Rajd Świętokrzyski 2010

Post autor: Ziomek »

Ja się piszę na 100%. Dodatkowo rozmawiałem ze znajomym z grupy i też jest chętny.
"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
Zablokowany