My troll sense is tingling... [NFzF]

Tutaj zaś, wszelakie stare papierzyska przechowywać będziem.
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

My troll sense is tingling... [NFzF]

Post autor: Prozac »

Wisiu, nie da rady 1 i 2 części jednak? Jedynka to geniusz, a z Matrixami im dalej w las, tym gorzej. Ludzie się pośpią :)
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Noce Filmowe z Fantastyką

Post autor: Ślimak »

To Matrix ma jakieś kontynuacje? :shock:
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Paula
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 177
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Noce Filmowe z Fantastyką

Post autor: Paula »

Zgadzam się z Prozakiem, nie da rady 1 i 2?
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Noce Filmowe z Fantastyką

Post autor: Prozac »

@ Sleem - tak, ma. Bardzo, bardzo złe.
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Noce Filmowe z Fantastyką

Post autor: ^sadam »

Prozacowi chodzi, że im dalsza część tym gorsza, więc lepiej wg. niego 1 i 2 puścić :P. Szkoda, że tym razem nie udało się puścić trzech filmów i znów w okrojonej formie to jest. Czy tak będzie do końca czy może po wakacjach uda się zdobyć kasę na 3 filmy?

Imho lepiej jest już puszczać 2 i 3 część z jakiejkolwiek trylogii, bo pierwsza część jest najbardziej znana, ostatnia zaś najmniej. Z reguły tak jest, ja tak mam z LotR'e, Piratami, Matrixem itd. Pierwsze części widziałem po 3-4 raz, natomiast ostatnich czasami w ogóle :P. Do tego dochodzi jeszcze taka kwestia, że pierwszą część zawsze można sobie przypomnieć przed seansem, natomiast trzeciej po seansie się już raczej nie będzie chciało oglądać. Dla mnie, jakie by nie były te części, lepsze lub gorsze, powinno się wybierać te końcowe numerki :).
Obrazek
Sąsiad
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 731
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:58
Lokalizacja: Tatar-a-Karak

Re: Noce Filmowe z Fantastyką

Post autor: Sąsiad »

Git, rzygam jedynką od dawna, a Reaktywacja mimo sześciokrotnej już obecności na projekcji kinowej wciąż daje mi wirtualnego wzwoda. Rewolucje widziałem tylko dwa razy, więc również aprobata.

P.S. Kiedy Blade Runner? :evil:
"Kiedyś obudzicie się ze zdziwieniem, że dymają was z każdej strony na zmiany. Raz dobre, raz lepsze".
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Noce Filmowe z Fantastyką

Post autor: Wiś »

Prozac pisze:Wisiu, nie da rady 1 i 2 części jednak? Jedynka to geniusz, a z Matrixami im dalej w las, tym gorzej. Ludzie się pośpią :)
Odpowiedź:
^sadam pisze: Imho lepiej jest już puszczać 2 i 3 część z jakiejkolwiek trylogii, bo pierwsza część jest najbardziej znana, ostatnia zaś najmniej. [...] Do tego dochodzi jeszcze taka kwestia, że pierwszą część zawsze można sobie przypomnieć przed seansem, natomiast trzeciej po seansie się już raczej nie będzie chciało oglądać. Dla mnie, jakie by nie były te części, lepsze lub gorsze, powinno się wybierać te końcowe numerki :).
i:
Sąsiad pisze:[...]rzygam jedynką od dawna, a Reaktywacja mimo sześciokrotnej już obecności na projekcji kinowej wciąż daje mi wirtualnego wzwoda.[...]
Tyle. A ludzie przyjdą, nie martwcie się.
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Noce Filmowe z Fantastyką

Post autor: Prozac »

Hmm, ja bym po prostu zawsze stawiał na lepsze filmy, nie na teorie Sadama nt. trylogii ani kłopoty żołądkowe brata, który dostaje wzwodu na szóstej projekcji "dwójki", którą ledwo da się raz obejrzeć.. . ale ludzie i tak przyjdą :lol:
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Sąsiad
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 731
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:58
Lokalizacja: Tatar-a-Karak

Re: Noce Filmowe z Fantastyką

Post autor: Sąsiad »

Dlatego Wojciechu nigdy nie będziesz koordynatorem :D
"Kiedyś obudzicie się ze zdziwieniem, że dymają was z każdej strony na zmiany. Raz dobre, raz lepsze".
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Noce Filmowe z Fantastyką

Post autor: Wiś »

Może i jedynka jest lepsza, kwestia gustu. Trzeba też spojrzeć na widownię, które Noce Filmowe gromadzą. Na jedynce myślę, że prędzej by usnęli i się lekko poślinili, a na dwójce jest czysta akcja i Monica Bellucci (w sumie też się poślinią). Anyway, puściliśmy Piratów według tej zasady, więc naturalnym wydaje mi się zrobienia tego samego z Matrix'em.
Prozac pisze:Hmm, ja bym po prostu zawsze stawiał na lepsze filmy
Nie no, Wojtek, jeśli ludzie odpowiedzialni za puszczanie filmów w kinach myślą tak samo jak Ty, to zabierasz nam ostatnie nadzieje na zobaczenie w nich Twoich filmów. :D

Winnin'! ;)
Zablokowany