Horror w grach na pc

A tu Pany Braty chleją, mordy wydzierają i gawędzą se o Marysinej rzyci.
Riff
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2011, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Horror w grach na pc

Post autor: Riff »

Witam wszystkich.

Jestem ciekawy jakie Wy gry komputerowe proponujecie jako najlepsze w gatunku horror?
Piszcie i wypowiadajcie się, czekam na propozycje i wyjaśnienia dla czego.
Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem za­palającym się według miary i według miary gasnącym.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Horror w grach na pc

Post autor: ^sadam »

Blair Witch Project vol. 1 - grałem w to za dzieciaka i na prawdę lałem w gacie (już podczas instalacji) :P.

Silent Hill 1 i 2 - w prawdzie to gry konsolowe, ale na PC też mają swoje porty.
Obrazek
Riff
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2011, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Horror w grach na pc

Post autor: Riff »

Ostatnio przypomniała mi się gra "Amnesia: the dark descent" jedna z lepszych gier z widoku pierwszej lub trzeciej osoby. Godna polecenia tym którzy nie grali jeszcze w nią.
Dla mnie najlepsza gra typu horror jaka grałem to Sanitarium - za jej sprawa miałem wiele nocnych koszmarów. Zapewne zagram w nią niedługo ponownie mimo pikselazy i wiekowości tej gry.

Przymierzam się do odpalenia "Clive Barker's Jericho" to może być pasjonujące przeżycie.
Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem za­palającym się według miary i według miary gasnącym.
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Horror w grach na pc

Post autor: Prozac »

Sanitarium! :o
Chyba zdownloaduje i zrobię parę nocek.
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Awatar użytkownika
Sekret
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 613
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:46
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Horror w grach na pc

Post autor: Sekret »

Raczej nie grywam w horrory, ale mam Amnesię i trochę pograłem, bo gdzieś wyczytałem, że jest tak okropnie straszna. :D W sumie klimat całkiem fajny, trochę z "Kutululu" mi się kojarzy. :) F.E.A.R (oczywiście jedynka) pewnie się dla was nie liczy, ale miejscami też bywa ciut straszny (znam osoby, które boją się tej gry :P).
Podpisy są fajne, więc mam i ja. :P
Awatar użytkownika
Gerber
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 426
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:38
Lokalizacja: Rawa

Re: Horror w grach na pc

Post autor: Gerber »

Dead Space; zarówno jedynka jak i dwójka. Jak dla mnie epickie sci-fi.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Horror w grach na pc

Post autor: Ślimak »

Offtop: w związku z mylnym przeze mnie odczytaniem tytułu tematu odpowiadam - honor w grach pc nie występuje :)
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
ODPOWIEDZ