620
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Fandom » Warkon
WarKon 2015!
Wtorek, 18 Sierpnia 2015

Stowarzyszenie Topory pomaga w organizacji kolejnej edycji WarKonu, który odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 1 w Tomaszowie Mazowieckim. Serdecznie zapraszamy wszytskich chętnych! :)

Oficjalny program WarKonu już dostępny!
Piątek, 11 Października 2013

Już wiadomo, jakimi atrakcjami uraczy nas w najbliższy weekend tomaszowski konwent WarKon! Na oficjalnej stronie imprezy dostępny jest pełny program imprezy wraz z opisem paneli. Całość znajdziecie pod adresem - http://warkon.pl/?page_id=500.

Promo filmik WarKonu 2013!
Wtorek, 8 Października 2013

Tomaszowski konwent zbliża się wielkimi krokami, a na nim ostateczne starcie dwóch frakcji -Imperium i Rebelii. Przedsmak niesamowitych potyczek znajdziecie w oficjalnym filmiku promocyjnym dostępnym pod wskazanym adresem: http://www.youtube.com/watch?v=zdshnO_xh-o. Więcej informacji na temat konwencji znajduje się oczywiście na stronie konwentu (http://warkon.pl/?page_id=20).
Po której stronie staniesz Ty, konwentowiczu? Wypowiedz się na oficjalnym fanpage'u WarKonu (https://www.facebook.com/WarKonKonwent)!

 

 

Grybezpradu.pl wspierają WarKon!
Środa, 2 Października 2013

Do patronów medialnych i organizacji wspomagających WarKon dołączają Grybezprądu.pl! Przybysze ze świata gier anologowych przywiozą bogatą kolekcję swoich gier planszowych, poprowadzą turniej zręcznościowego Crokinole oraz pozwolą konwentowiczom przetestować prototyp nowej karcianki Chwalipięta.

Grybezprądu.pl to prawdziwi weterani wszelkich gier planszowych, karcianych, kościanych, fabularnych, wojennych, figurkowych - w skrócie, wszystkiego co tylko da się na stole rozłożyć! Serdecznie zachęcamy do zanurkowania w świat tych produkcji na witrynie (niespodzianka!) www.grybezpradu.pl

Zgłoś punkt programu na Warkon!
Niedziela, 22 Września 2013

Zachęcamy do zgłaszania punktów programu na Warkon. Możecie to zrobić za pomocą specjalnego formularza znajdującego się na stronie konwentu w dziale Zgłoś atrakcję. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca września. Twórcom programu przysługują specjalne zniżki - 10zł za jedną godzinę programu i darmowy wstęp na konwent za dwie godziny lub więcej.

W razie wątpliwości piszcie na warkon.organizacja@gmail.com!

 

Konwent Warkon - patronujemy i pomagamy w organizacji.
Sobota, 21 Września 2013

Stowarzyszenie „Topory” pomaga w organizacji i patronuje I edycji konwentu Warkon ,który  odbędzie się w dniach 12-13 października w  Tomaszowie Mazowieckim. Szczegóły na stronie konwentu i na profilu wydarzenia na facebook. Kolejne newsy dotyczące tego eventu będziemy publikować na naszej stronie i profilu ,ale już teraz zachęcamy do przyjazdu na Warkon. Będziecie mogli m.in. wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez członków naszego Stowarzyszenia.

Strona 1 z 1 [1]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl