618
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Topory
Wtorek, 19 Listopada 2013

Zapraszamy do obejrzenia i przeczytania na portalu erawa relacji z VIII edycji Topogrania.

Piątek, 9 Marca 2012

W dziale "Topory w mediach" pojawiły się relacje prasowe i radiowe z drugiej edycji Topogrania oraz pierwzej odsłony LanAreny ,a także obszerny wywiad z prezesem Stowarzyszena dotyczący naszych planów na rok 2012.

Poniedziałek, 5 Grudnia 2011

Zapraszamy do przeczytanie relacji z tegorocznej edycji Pucharu Mistrza Mistrzów ,która odbyła się na lubelskim Falkonie. Autorem tekstu jest reprezentujący w składzie sędziowskim Stowarzyszenie "Topory" Piotr "Tęcza" Tęczyński.

Relacja z Płockich Dni Fantastyki
Niedziela, 20 Listopada 2011

Na siódmą edycję PDF wybraliśmy się razem z Piotrem „Tęczą” Tęczyńskim.  Samo dotarcie do Płocka nie było łatwe i obfitowało w przygody, których finałem był chyba najbardziej obskurny dworzec PKP, jaki miałem wątpliwą przyjemność oglądać. Wspomniane przygody sprawiły, że ledwo zdążyłem na pierwszy prowadzony przez siebie punkt programu (prezentacja systemu Monastyr). Na prelekcję przyszło sporo zainteresowanych osób. Część z nich trafiła potem do mnie na sesję w ten najlepszy moim zdaniem polski system.  Chętnych do gry było zresztą więcej niż mogłem przyjąć. Sama sesje była stanowczo za krótka, ponieważ musiałem przerwać ją ze względu na zbliżający się konkurs narracyjny, który prowadziłem z Tęczą. W międzyczasie udało nam się wygrać kalambury prowadzone przez Wiewkę. Nasz konkurs z kolei oceniam, jako średnio udany, uczestnikom za wyjątkiem Natalii(pozdrawiam!) trochę brakowało niezbędnej w takiej zabawie charyzmy. Tyle o moich punktach programu, czas na ocenę całego konwentu.

Coraz więcej Toporów w mediach!
Piątek, 20 Maja 2011

W dziale Topory w mediach możecie znaleźć relacje radiowe i skany z wycinków prasowych przedstawiających działalność Stowarzyszenia w ciągu ostatnich miesięcy. Zamieściliśmy między innymi relacje z przygotowanie do otwarcia w bunkrze klubu miłośników gier i fantastyki, akcji Rawa w Monopoly oraz pierwszej odsłony Nocy Filmowych z Fantastyką.

Poniedziałek, 14 Czerwca 2010

Na początku tej relacji trzeba zaznaczyć, że organizatorzy Grojkonu mieli ogromnego pecha, najpierw musieli przesunąć konwent ze względu na tragedię Smoleńską, potem powódź zniechęciła lub uniemożliwiła przyjazd wielu prelegentom i gościom. Dlatego mimo pewnych uwag krytycznych, które pojawią się w dalszej części należą się im wielkie słowa uznania za determinację, wytrwałość i generalnie rzecz biorąc udany konwent.

Niedziela, 25 Kwietnia 2010

Jako pierwszą możecie przeczytać relację z warszawskiego konwentu Zjava autorstwa Bartosza "Nurglinga" Czapnika.

Strona 4 z 5 [1] [2] [3] [4] [5]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl