306
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2012
Konkurs na najlepsze zdjęcie z Toporiady 2012!
Sobota, 21 Lipca 2012

Wyczyśćcie swoje lustrzanki, naładujcie cyfrówki lub zaczajcie się z telefonem pod prysznicami, bo już po raz drugi mamy przyjemność ogłosić konkurs na najlepsze zdjęcie z naszego ulubionego konwentu, czyli Toporiady. W tym roku wyróżnione zostaną zdjęcia w dwóch kategoriach:

  • Nagroda Publiczności
  • Nagroda Jury

Na tą pierwszą głosować będą mogli wszyscy, którzy po wejściu na stronę www.topory.org klikną w baner  "Konkurs fotograficzny" i wybiorą najlepsze w ich mniemaniu zdjęcie z tegorocznej Toporiady. Nagrodę Jury wybierze szanowna komisja składająca się z bliżej nie określonych specjalistów. Tematyka zdjęć jest jak zwykle dowolna.

Wszystkie fotografie należy wysłać do 12 sierpnia (niedziela) na adres dafi@topory.org wraz ze swoimi danymi osobowymi (imię, nazwisko, adres korespondencyjny).

Prosimy o podpisanie każdego zdjęcia tytułem "Nagroda Publiczności" bądź "Nagroda Jury".

Każdy uczestnik może przysłać tylko jedno zdjęcie do jednej kategorii, czyli maksymalnie dwa (jedno do Nagrody Publiczności i jedno do Nagrody Jury). Jednak nie można wysłać dwóch takich samych zdjęć do dwóch kategorii! Zdjęcia muszą być różne. Zgłoszenia w których znajdować się będą dwa takie same zdjęcia nie będą uznawane.

Format zdjęć to .jpg, .png, .pdf,  lub inny cywilizowany.

Ogłoszenie wyników 2 września oczywiście na naszej stronie internetowej.

Czekamy na wasze kompromitujące materiały!

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl