27
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2012
Jeszcze większy Konkurs Obozowy!
Czwartek, 24 Maja 2012

Wielki Konkurs Obozowy powraca na Toporiadę w nowej, poszerzonej formie. W tym roku nagrody dla najlepszych obozów będą przyznawane aż w czterech kategoriach.

Idea tworzenia obozów na Toporiadzie ma już kilkuletnią tradycję. Zaczęło się od Orczego Obozu, do którego dołączyły kolejne: elficki, piracki, postapokaliptyczny i wiele innych. Jeśli więc masz pomysł na swój obóz, nie wahaj się - zabieraj znajomych, stwórzcie przebrania i do zobaczenia na Toporiadzie 2012!

Zasady konkursu

W konkursie biorą udział obozy zgłoszone przed rozpoczęciem konwentu. Rywalizują one między sobą o zwycięstwo w czterech kategoriach:

 1. Za Najlepszą Charakteryzację. Członkowie obozu muszą odpowiednio wyglądać - czarodziej ma wyglądać jak czarodziej, a robot jak robot! Co więcej, liczą się nie tylko przebrania, lecz również wczucie się w odgrywaną postać. Co to za obóz rozbójników, który nikogo nie napadł?!
 2. Za Najlepszą Bazę. Obóz to nie tylko uczestnicy, lecz również miejsce ich obozowiska. Jeśli chcecie wygrać musicie nie tylko wywalczyć sobie miejsce, lecz również odpowiednio je urządzić. Dopiero wtedy będziecie mogli okrzyknąć się Prawdziwym Obozem.
 3. Za Najlepsze Atrakcje. W szale tworzenia wspaniałych przebrań, odgrywaniu postaci i budowaniu bazy nie można zapomnieć, że wszystko to robimy dla dobrej zabawy! I to właśnie o nią chodzi w tej kategorii - im więcej dobrych konkursów i punktów programu tym lepiej.
 4. Dla Najlepszego Obozu Toporiady. Aby zasłużyć na to miano nie wystarczy być najlepszym w jednej wąskiej dziedzinie. Tylko obóz który pod każdym względem zapiera dech w piersiach zasłuży na miano Najlepszego Obozu Toporiady!

W trzech pierwszych kategoriach wyboru dokonywać będą uczestnicy Toporiady. Podczas trwania konwentu będą mogli oni oddać swój głos na formularzach otrzymanych przy rejestracji.

Najlepszy Obóz Toporiady zostanie wybrany przez specjalną komisję której skład zostanie podany już niebawem.

Do tej pory na poprzednich Toporiadach pojawiły się następujące obozy:

 • Orczy Obóz
 • Obóz Piracki
 • Obóz Elfów
 • Obóz Goblinów
 • Obóz Cthulu
 • Obóz Neuroshimowy
 • Obóz Braci Herbowej Ziemi Rawskiej
 • Obóz Anielsko-Demoniczny
 • Obóz Klubu Panteon RPG
 • Obóz Banitów
 • Obóz Kapłanów

Osobą koordynującą w tym roku cały konkurs jest Piotr "Banan" Banasiński. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zgłosić swój obóz pisz: pgbanasinski@gmail.com.

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl