306
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2012
Poniedziałek, 25 Czerwca 2012

Serdecznie zachęcamy do lektury krótkiego artukułu o Toporiadzie umieszczonego w Kalendarium Nowej Fantastyki. Tekst jest autorstwa naszego kolegi Macieja "Ślimaka" Winnickiego i obnaża całą prawdę (wygodną bądź nie) o tym jak to się stało, że Toporiada jest tym, czym jest.

Czwartek, 21 Czerwca 2012

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że toporiadowe nowinki znajdziecie również na takich serwisach jak : GryFabularne.tv , Enklawa Network , Insimilion, Unreal-Fantasy , natomiast sponsorskiego wsparcia udzielą : Granna , Kuźnia Gier, CD Projekt, Orion – Biuro Turystyki

 

Środa, 20 Czerwca 2012

To już oficjalne. Owiana złą sławą Armia Goblinów, bez której nieocenionej pomocy, byłoby nam od kilku lat bardzo ciężko, uzyskała status oficjalnego współorganizatora konwentu. Gratulujemy, a przede wszystkim dziękujemy!

Środa, 20 Czerwca 2012

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Wielkim Konkursie Obozowym zapraszamy do zgłąszania obozów za pomocą panelu na stronie (przypominamy, że aby zgłosić obóz lub punkt programu najpierw trzeba uzyskać akceptację swojego zgłoszenia na konwent).

Poniedziałek, 18 Czerwca 2012

Otrzymujemy niepokojące wieści, że nasz zautomatyzowany zgłoszeni-o-mat cierpi z powodu bugów. Po pierwsze są to feature'y, a nie bugi i ogólnie works as intended. A tak poważnie to prosimy o kontaktowanie się z administratorem pod adresem hunter@topory.org.

Niedziela, 17 Czerwca 2012

Nasi szacowni goście, na innych konwentach zwani uczestnikami, są dla nas źródłem nieustającej inspiracji. Tym razem Wasze dowcipne uwagi wpisywane w panelu zgłoszeń na konwent zainspirowały nas do ogłoszenia konkursu akredytacyjnego.

Sobota, 16 Czerwca 2012

Z przyjemnością zawiadamiamy, że po rocznej przerwie, Toporiadę znów uświetni swoją obecnością Jacek Komuda. Żywimy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach, Jacek będzie nas bawił i zadziwiał autorskimi punktami programu. Więcej informacji o aktywności Jacka na Toporiadzie już wkrótce.

Strona 5 z 8 [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl