618
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2012
Środa, 18 Lipca 2012

Od dziś za pomocą panelu zgłoszeniowego można rezerwować sobie łóżka w domkach na czas trwania konwentu. Wystarczy tylko się zalogować i przeklikać formularz zgłoszeniowy. 

Poniedziałek, 16 Lipca 2012

Poniższy LARP został zgłoszony przez obóz elfick, jako jedna z atrakcji obozowych. Obóz elfów triumfował w konkuresie obozowym w 2010 roku. Zapraszamy do zapoznania się z opisem LARPa.

Poniedziałek, 16 Lipca 2012

Do tegorocznej edycji toporiadowego konkursu obozowego mamy jak na razie cztery zgłoszenia. Poniżej notki organizatorów obozów.

ZŁOTE TOPORY 2012 Wygraj konkurs na Najlepszego Początkującego Gracza i zdobądź bilet do świata wyobraźni
Niedziela, 15 Lipca 2012

Zapraszamy do udziału w konkursie na Najlepszego Początkującego Gracza organizowanego w ramach tegorocznych Złotych Toporów. Nagrodą główną dla zwycięzcy jest bilet na wybrany obóz RPG/BATTLE z oferty Biura Turystyki ORION, uprawniający do bardzo atrakcyjnej zniżki.

Zmiana terminu zgłaszania punktów programu na Toporiadę
Wtorek, 10 Lipca 2012

Do 18 lipca 2012r. został przedłużony termin zgłaszania punktów programu na Toporiadę . Można tego dokonać za pomocą specjalnego formularza znajdującego się na stronie. Przypominamy, że zgłoszenie punktu programu bądź uczestnictwa jest możliwe po uprzedniej rejestracji.  Mile widziane są nie tylko sesje RPG, ale i LARPy, konkursy, prezentacje systemów, warsztaty dla graczy i MG itp.

Za każdy zgłoszony punkt programu przysługuje zniżka 10zł.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną wersją programu. Nie jest to oczywiście wersja finalna.

Wtorek, 10 Lipca 2012

Gang wzywa! Zbieramy ocalonych.
Lubisz klimat Neuroshimy? Post-apo? Chcesz w tym roku wcielić się w Ocalonego? Obóz Tematyczny "Wojownicy Szos" Zaprasza w swoje szeregi. Zacznij życie po końcu świata!
Daj znak na forum konwentu.

Wtorek, 10 Lipca 2012

Przed Wami kolejna część lawiny programowej jaka na nas spada w ostatnich dniach. W dzisiejszym odcinku sesje, LARPy i konkursy, czyli to co w Toporiadzie najlepsze...

Strona 3 z 8 [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl