622
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2012
Wtorek, 31 Lipca 2012

Jeszcze jeden dodatkowy dzień przewidują organizatorzy Toporiady na zgłoszenie uczestnictwa i przesłania opłaty akredytacyjnej. Przypominamy, iż aby wziąć udział w konwencie należy zarejestrować się na stronie (http://topory.org/pl,twoje-konto,191,1) ,a po rejestracji zgłosić udział w konwencie poprzez formularz . Opłatę akredytacyjną w kwocie 40 zł przelewa się na nr konta 15 9291 0001 0054 1718 2000 0010. Czas mija o północy 31 lipca!

Rawa wspiera Toporiadę!
Poniedziałek, 30 Lipca 2012

Rawski konwent Toporiada już za chwilę, a to oznacza spotkanie graczy i znawców gier fabularnych z całej Polski. Miasto, któremu intensywna działalność Stowarzyszenia "Topory", dała impuls do promowania wszelkich akcji, związanych z grą, pozdrawia uczestników Toporiady.Do kolejnych doświadczeń, pozytywnych wrażeń, o które zadbają organizatorzy i sami gracze, dokładamy pamiątkowe drobiazgi z Rawy.

Środa, 25 Lipca 2012

W tym roku na zakończenie konwentu odbędzie się koncert Artura "Zibiego" Zdanowicza lidera zespołu Wyciągnięci z Mesy. Koncert przede wszystkim w klimatach piosenki żeglarskiej, ale repertuar wykonawcy jest bardzo szeroki i dostosowywany na bieżąco do gustów publiczności.

Środa, 25 Lipca 2012

Nareszcie jest! Wszytskich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem tegorocznej Toporiady. Znajdziecie w nim szcześć równoległych bloków programowych, a także ogromną ilość sesji. W piątek i sobotę godzinny odpoczynek od atrakcji zapewni nam wspólny obiad przygotowywany dla wszystkich uczestników konwentu. Jednocześnie przypominamy o konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie z Toporiady.

Wtorek, 24 Lipca 2012

Zapraszamy do zapoznania się ze składem komisji sędziującej w VII edycji konkursu "Złote Topory".Listę sędziów wraz z krótkimi biogramami znajdziecie w zakładce sędziowie. Zachęcamy też do zapoznania się z ogólnymi założeniami konkursu, regulaminem konkursu oraz listą laureatów z poprzednich edycji.

 

 

 

Sobota, 21 Lipca 2012

Wyczyśćcie swoje lustrzanki, naładujcie cyfrówki lub zaczajcie się z telefonem pod prysznicami, bo już po raz drugi mamy przyjemność ogłosić konkurs na najlepsze zdjęcie z naszego ulubionego konwentu, czyli Toporiady. W tym roku wyróżnione zostaną zdjęcia w dwóch kategoriach:

  • Nagroda Publiczności
  • Nagroda Jury
Piątek, 20 Lipca 2012

Ponieważ Toporiada jest konwentem nastawionym przede wszystkim na RPG naszymi gośćmi są osoby zwiąne właśnie z grami fabularnymi. Będziecie więc mogli zagrać sesję u twórców znanych polskich systemów (Dzikie Pola, Neuroshima), znakomitych systemów autorskich (Dracovard, Starcraft RPG) czy u zwycięzców najbardziej prestiżowych konkursów (PMM, Złote Topory, Gramy, Quentin). Czekają na Was również warsztaty, prelekcje, turnieje i LARP prowadzone prez naszych gości. Listę gości i ich krótkie biogramy znajdziecie tutaj.

Strona 2 z 8 [1] [2] [3] [4] ... [6] [7] [8]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl