618
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2011
Środa, 6 Lipca 2011

Termin zgłaszania punktów programu na Toporiadę został przedłużony do 12 lipca (wtorek). Jak zawsze na Topo najbardziej mile widziane są sesje, konkursy, LARP i prezentacje systemów. Punkty programu zgłaszamy przez formularz.

Środa, 6 Lipca 2011

Na tegorocznej Toporiadzie odbędzie się LARP "Złoto Południa" zapisy na poszczególne role w LARP pod tym adresem:
http://forum.topory.org/viewtopic.php?f=35&t=1144

Organizatorem LARP jest Tomasz "Smok" Wolski

Czwartek, 23 Czerwca 2011

Serdecznie przepraszamy, ale z powodu awarii serwera straciliśmy wszystkie zgłoszenia uczestnictwa w Toporiadzie. Bardzo prosimy o ponowną rejestrację przez formularz zgłoszeniowy. Jeszcze raz przepraszamy za kłopot.

Wtorek, 21 Czerwca 2011

W tym roku odbędzie się VI już edycja konkursu "Złote Topory". Poza  dwoma głównymi kategoriami wybieramy również najlepszego początkującego gracza. Zasady konkursu są następujące: w czwartek i piątek wszyscy toporiadowi gracze i MG biorą udział w eliminacjach, ich sesję obserwowane są przez komisję oceniającą. Jej członkowie wybierają czterech najlepszych MG i 12 najlepszych graczy. W sobotę następują cztery sesje finałowe, do każdego MG dolosowanych jest 3 graczy + 1 członek komisji oceniającej, który bierze udział sesji jako czwarty gracz. W związku z taką formułą MG prowadzący w czasie Toporiady powinni mieć w zanadrzu jakąś sesję dodatkową na wypadek gdyby dostali się do finału. Szczegółowy regulamin konkursu oraz laureaci poprzednich edycji w dziale "Złote Topory"

Zgłoś punkt programu na Toporiadę
Niedziela, 29 Maja 2011

Od dziś można zgłaszać punkty programu, które chcecie zrealizować na tegorocznej Toporiadzie. Przygotowaliśmy specjalny formularz, który Wam to ułatwi. Jak zawsze najbardziej zależy nam na sesjach RPG, ale czekamy również na LARP i konkursy. W tym roku chcemy ograniczyć liczbę prelekcji i skupić się na stricte RPG-owych jak prezentacje systemów czy warsztaty dla graczy albo MG. Inne, nie dotyczące RPG prelekcje znajdą się w programie tylko w wyjątkowych wypadkach. Przypominamy, że za każdy zgłoszony punkt programu przysługuje zniżka 10zł.

Niedziela, 29 Maja 2011

Tak jak w roku ubiegłym opłata akredytacyjna wynosi 40zł. Zgodnie z tradycją konwentu pieniądze trzeba przelać przed rozpoczęciem konwentu na konto nr:
15929100010054171820000010
w tym roku najpóźniej do 15 lipca.
z tytułem "opłata za Toporiadę".
Za każdy przygotowany punkt programu przysługuje zniżka 10zł. Więcej informacji na stronie Wstęp na Toporiadę.

Po raz trzeci we Fryszerce
Poniedziałek, 23 Maja 2011

Już trzeci raz z rzędu Toporiada odbędzie się na terenie ośrodka harcerskiego w miejscowości Fryszerka koło Inowłodza. Możliwość powrotu w okoliczne lasy oraz nad malowniczo położoną Pilicę ucieszy zapewne amatorów kąpieli i zaowocuje kolejnymi spontanicznymi eventami jak Galeony wojny, Słońce Pilicy czy Goryle we Mgle. Wszystko to z udziałem krakowskich i bydgoskich famusów. Więcej w działach Lokalizacja oraz Jak dojechać.

Strona 5 z 6 [1] [2] [3] [4] [5] [6]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl