582
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2011
Piątek, 15 Lipca 2011

Każdy uczestnik Toporiady który w tym roku będzie robił zdjęcia aparatem fotograficznym w trakcie trwania konwentu, może wziąć udział w konkursie na najlepsze zdjęcie z Toporiady 2011. Wystarczy jedynie wysłać zdjęcia, maksymalnie trzy, minimalnie jedno, na adres konkurs.fotograficzny@topory.org w postaci JPG lub PDF i podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko i adres). Zdjęcia należy wysłać do 11 sierpnia. Po zapoznaniu się z materiałami Komisja Konkursu ogłosi wyniki 14 sierpnia na stronie www.topory.org, czyli dwa tygodnie po Toporiadzie. Nagroda przyznana zostanie za pierwsze, drugie i trzecie miejsce, i następnie wysłana pocztą na podany adres. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie, tematyka zdjęcia jest dowolna, a same fotografie powinny być zrobione na terenie lub w pobliżu miejsca trwania konwentu. Wszystkie zdjęcia zostaną również udostępnione na stronie po ogłoszeniu wyników.

Jakub "Dafi" Krawczyk

Piątek, 15 Lipca 2011

Do tegorocznych Obozów tematycznych dołącza przygotowany przez Armię Goblinów obóz kapłanów.

Więcej w dziale Obozy.

Piątek, 15 Lipca 2011

W dziale program zamieściliśmy już pełną siatkę programową.Nie uwzględnia ona tylko niektórych atrakcji przygotowywanychprzez obozy tematyczane.

Czwartek, 14 Lipca 2011

Ze względu na wcześniejsze problemy techniczne postanowiliśmy przedłużyć ternmin zgłaszania się i dokonywania wpłat za akredytację na Toporiadę do 18 lipca(poniedziałek). Przypominamy ,że aby wziąść udział w naszym konwencie trzeba wysłać zgłoszenie za pomocą tego formularza: http://www.topory.org/pl,wstep-na-toporiade,132 i po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia dokonać opłaty akredytacyjnej. Każdemu uczestnikowi wyślemy na podany w zgłoszeniu adres pisemne zaproszenie na konwent.

Środa, 13 Lipca 2011

W dziale program pojawiła się lista punktów programu, które odbędą się na tegorocznej Toporiadzie.

Wtorek, 12 Lipca 2011

Pierwszy w historii Toporiady turniej VETO, zaliczany do ligi ogólnopolskiej.
Termin: zostanie ustalony dokładnie po złożeniu grafiku atrakcji Toporiady 2011.
Ranga: Lokalny
Typ: Standard
Sezon: Otwarty
Rzadkość Kart: Magnacki
Kredens: Klasyczny
Sędzia: Hetman W.K.
Wpisowe: 10zł - do puli busterów na nagrody.
Nagrody: Karty okazyjne od KG + niespodzianki.
Chętnych do udziału w turnieju zapraszam do rejestracji i zgłoszenia tu:
http://www.veto2ed.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=3279
Pozwoli wam to na udział w ogólnopolskiej Lidze tej wspaniałej gry, a także pozwoli poznać innych graczy. Dzięki forum można też rozwiązać zaistniałe podczas gry problemy i wyjaśnić wątpliwości. Przez cały konwent w chwilach wolnych Hetman W.K. prowadził będzie dla chętnych naukę gry w Veto.

Wtorek, 12 Lipca 2011

Wszyscy uczestnicy konwentu Toporiada 2011 którzy przygotują własne obozowisko mają szansę zwyciężyć w Wielkim Konkurie Obozowym na najlepszy obóz znajdujący się na terenie konwentu Toporiada 2011.

Ważnymi kryteriami oceny będą:

  • Wygląd Obozu.
  • Charakteryzacja oraz zachowanie ról uczestników Obozu.
  • Aktywny wkład w atrakcje konwentu Toporiada 2010 zachowane w klimacie swego Obozu.

W odróżnieniu od zeszłorocznego konkursu, który miał charakter chaotyczno-orkowy :), tegoroczna edycja zostanie włączona do konkursu "Złote Topory" i będzie oceniana przez komisję na podstawie regulaminu konkursu.

Strona 4 z 6 [1] [2] [3] [4] [5] [6]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl