620
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2011
Niedziela, 24 Lipca 2011

Z niekłamaną przyjemnością zawiadamiamy, iż wszystkie drużyny Pucharu nacji doczekały się już swoich kapitanów. Negocjacje były ciężkie, ale owocne. Udało się nam zebrać naprawdę mocny skład. Grupa, która dołączyła do Rafała "Kraszana" Kraski - kapitana krasnoludów, jest niezwykle barwna.

Środa, 20 Lipca 2011

Z racji tego, że zostały wolne miejsca, nadal istnieje możliwość wzięcia udziału w Toporiadzie 2011. Organizatorzy dopuścili możliwość nadsyłania zgłoszeń do 27 lipca (tj.środa), czyli właściwie do samego konwentu!!

Zapraszamy!!!

Środa, 20 Lipca 2011

Z przyjemnością zawiadamiamy, że kapitanem drużyny krasnoludzkiej w Pucharze Nacji został zwycięzca konkursu Monastyrowego, koordynator pierwszych pięciu Toporiad oraz zwycięzca konkursu pieśni krasnoludzkiej, Rafał "Teraz To Już Sto Euro" Kraska. Konkurencji współczujemy.

Wtorek, 19 Lipca 2011

Po zeszłorocznym występie na rozpoczęciu konwentu pojawia się nowa muzyczna inicjatywa Toporów! Mamy zaszczyt ogłosić, że wydajemy pierwszy konwentowy album! Znajdą się na nim wszystkie piosenki z zeszłorocznego występu, jak również parę bonusów. Wszystko na to wskazuje, że jeszcze przed Toporiadą 2011 będzie można obejrzeć teledysk do jednego z utworów, wypuścimy także jeden singiel. Album będzie można kupić na terenie Toporiady w sklepiku i przy domku akredytacji. Koszt to jedyne 10 pln. Wszystkich tych, którzy widzieli zeszłoroczne rozpoczęcie Toporiady nie trzeba chyba do zakupu albumu przekonywać. Ci, którzy nie mieli okazji go widzieć powinny przekonać materiały promujące album przed konwentem, no i oczywiście... wartość artystyczna!

Wtorek, 19 Lipca 2011

Puchar nacji to nowy Toporiadowy konkurs odgrywania postaci. Główną ideą tej zabawy jest zebranie drużyn reprezentujących różne rasy ze świata fantasy, które staną do konkursu polegającego na grupowym odgrywaniu zaimprowizowanych scenek na zadany temat. Drużyny przewidziane w konkursie to krasnoludy, elfy, hobbici i nieumarli.

Wtorek, 19 Lipca 2011

Ostateczna wersja programu do obejrzenia oczywiście w dziale program.

Poniedziałek, 18 Lipca 2011

Obóz banitów przygotował dla uczestników Toporiady tak liczne atrakcje ,że postanowiliśmy umieścić je w programie jako wyodrębnioną ścieżkę programową. Szczegóły w dziale obozy.

Strona 3 z 6 [1] [2] [3] [4] [5] [6]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl