620
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2011
Środa, 27 Lipca 2011

Informujemy, że w niżej podanych porach samochód Toporiadowy będzie odbierał uczestników konwentu z dworca PKS w Inowłodzu. Jednocześnie zawiadamiamy, że nie będzie w tym roku busa odbierającego uczestników z dworca PKP w Tomaszowie Mazowieckim.

  • Czwartek
    16:15 i 17:40
  • Piątek
    12:35 i 14:00

Wszelkie pytanie związane z dojazdem na Toporiadę prosimy kierować do Piotra "Banana" Banasiśnskiego pod numer  785 773 668 

Środa, 27 Lipca 2011

Przedstawiamy pierwszy singiel z płyty, którą nabyć będzie można na Toporiadzie (czyli już od jutra!!!). 10 wybitnych utworów o... hmm... musicie to sprawdzić to sami ;) Przy okazji pozdrawiamy Sylwka ;)

Środa, 27 Lipca 2011

Zapraszamy do zapoznania się z punktami przygotowanymi przez Obóz Kapłanów w dziale obozy.

Wtorek, 26 Lipca 2011

Gdyby ktoś chciał zgłosić się przed konwentem do którejś z drużyn biorących udział w pucharze nacji podajemy kontakt do wodzów :

Wódz Hobbitów Piotr „Tęcza”  Tęczyński  Timon1989@op.pl

Wódz Krasnoludów Rafał „Kraszan”  Kraska rafalkraska@onet.pl

Wódz Nieumartych Wojciech „Prozac” Anuszczyk   Wojtek.anuszczyk@gmail.com

Wódz Elfów Mateusz „Yagarn” Piwoński  yagarn@gmail.com

Wtorek, 26 Lipca 2011

Ponieważ wiele osób pyta w mailach czy ich opłata za konwent dotarła do Nas poniżej zamieszczamy listę przyjętych wpłat. Jeśli ktoś dokonał wpłaty, a nie ma go na tej liście prosimy o pilny kontakt na jankos@topory.org .
Jednocześnie informujemy, że w tym roku nie będę wysyłane pisemne zaproszenia do uczestników Toporiady.

Poniedziałek, 25 Lipca 2011

Będzie można kupić wiele atrakcyjnych pozycji książkowych - tych starszych i tych nowszych - po niezwykle atrakcyjnych cenach! Księgarnia FAMA to także sklep internetowy: www.FamaGrojec.pl

Poniedziałek, 25 Lipca 2011

Wszystkich chętnych do noclegu w domku na Toporiadzie prosimy o pisanie na maila rijel@o2.pl .Koszt wynajmu łóżka na jedną noc wynosi w tym roku 30zł. Liczba miejsc jest ograniczona więc prosimy o jak najszybsze zgłoszenia.

Będziemy starali się uwzględnić życzenia poszczególnych osób i ekip związane ze wspólnym noclegiem, ale ze względu na bardzo różną wielkość pokojów i domków nie gwarantujemy, że to się uda.

Strona 2 z 6 [1] [2] [3] [4] [5] [6]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl