553
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2010
Poniedziałek, 28 Czerwca 2010

Na Toporiadzie 2010 kto żyw (a choćby i półżyw!) niechaj się szykuje na Największego Sarmackiego LARP-a w Dziejach Świata. Przyjmie on bez trudu 200 czy 300 dusz, będąc tak zmyślnie uszykowanym, iżby wszyscy łatwo w nim się odnaleźli. I ci, co z Sarmacją dobrze obeznani - i ci, co z historii Rzeczpospolitej zgoła nic nie pamiętają. Na początek starczy Wam wiedzieć, że rzecz dzieje się na Ukrainie, gdy świeżo nastał pokój po stłumionym powstaniu kozackim. Na walnym zjeździe będziecie tworzyć nowy układ sił: handlować łupami, zbierać popleczników, formować sojusze i zawzięcie bronić swego.

Niedziela, 27 Czerwca 2010

Zapraszamy do obejrzenia filmowej zapowiedzi obozu Postnuklearnego, jednego z wielu obozów tematycznych, które pojawią się na tegorocznej Toporiadzie.

Środa, 16 Czerwca 2010

Od dziś można zgłaszać punkty programu, które chcecie zrealizować na tegorocznej Toporiadzie. Przygotowaliśmy specjalny formularz, który Wam to ułatwi. Jak zwykle najważniejsze są sesje, ale oczywiście dla LARP czy konkursów także znajdzie się miejsce. W tym roku chcemy ograniczyć liczbę prelekcji i skupić się na stricte RPG-owych jak prezentacje systemów czy warsztaty dla graczy albo MG. Inne, nie dotyczące RPG prelekcje znajdą się w programie tylko w wyjątkowych wypadkach.

Poniedziałek, 14 Czerwca 2010

Toporiada jest dla Ciebie szczególnym przeżyciem? Masz z nią związanych wiele ciekawych przygód? Opisz to! Wykaż się! Tak wiele wspaniałych chwil na pewno znajdzie ujście w literaturze! Nie krępuj się. Tematów zabraknąć nie powinno. Pamiętaj: "Toporiada jest królową konwentów", więc uczcijmy jej wyjątkowość na piśmie. Więcej informacji w dziale "Konkurs Literacki".

Obóz Elfów Zaprasza!
Wtorek, 4 Maja 2010

Wszystkich, którzy chcieliby wcielić się w piękne i nieśmiertelne Elfy, czy to Asur z Warhammera czy tolkienowskich Quendi, i przyczynić się w ten sposób do rozwoju i rozrostu skromnie, do tej pory, prezentującej się na Toporiadzie grupy Elfów, prosi się o kontakt na numer GG: GG 6887893, z osobą znaną jako Thorsten.

Niedziela, 25 Kwietnia 2010

Oto lista ludzi, których przez najbliższe miesiące albo pokochacie, albo znienawidzicie :).

Koordynatorzy:

  • Hubert "Jankoś" Jankowski
  • Maciej "Ślimak" Winnicki
Środa, 14 Kwietnia 2010

Koordynatorami tegorocznej edycji Toporiady będą:

  • Hubert "Jankoś" Jankowski - sprawy programowe
  • Maciej "Ślimak" Winnicki - sprawy organizacyjne
Strona 4 z 5 [1] [2] [3] [4] [5]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl