180
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Toporiada
Poniedziałek, 10 Sierpnia 2009

Zwycięzcami czwartej edycji konkursu "Złote Topory" zostali: w kategorii najlepszy Mistrz Gry - Tomasz "Smok" Wolski, w kategorii Najlepszy Gracz Artur "Artut" Machlowski oraz w kategorii najlepszy początkujący gracz Tomasz "Dahgart" Białek. Szczegóły konkursu w dziale "Złote Topory". Wszystkim wyróżnonym w tym roku serdecznie gratulujemy!!!

Filmowy zwiastun Toporiady 2009
Środa, 5 Sierpnia 2009

Jak zwykle conajmniej o miesiąc za późno, jak zwykle genialny. Od dziś filmowy zwiastun Toporiady do obejrzenia w dziale Filmy.

Środa, 5 Sierpnia 2009

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem tegorocznej edycji konkursu "Złote Topory".

Wtorek, 4 Sierpnia 2009

Aby ułatwić Wam dotarcie na Toporiadę, poszerzyliśmy dział Jak dojechać. Umieściliśmy w nim rozkłady jazdy PKS z Tomaszowa do Inowłodza i Fryszerki, zdjęcia poszczególonych etapów trasy jaką musicie pokonać jadąc samochodem oraz namiary GPS na lokalizację konwentu.

Opłata akredytacyjna na konwencie!
Sobota, 1 Sierpnia 2009

Reagując na sugestię potencjalnych konwentowiczy, wprowadzamy możliwość wniesienia opłaty akredytacyjnej po przyjeżdzie na konwent. Prosimy jednak o przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza kontaktowego najpóźniej 5 sierpnia (środa). Największe RPG-owe święto już za pięć dni!

Czwartkowy LARP
Środa, 29 Lipca 2009

Jak co roku na Toporiadzie w czwartek wieczorem i w nocy odbywa się LARP dla wszystkich uczestników konwentu. Aby ułatwić Wam przygotowania się do tego wiekopomnego wydarzenia, powstała oddzielna podstrona na której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje takie jak: tło fabularne LARPa oraz postacie w jakie będzie się można wcielić podczas jego trwania. Pytania dotyczące LARPa można kierować na maxbrand@wp.pl

Sobota, 1 Sierpnia 2009

Informujemy ,że w tym roku w sklepiku Toporiadowym nie będzie można nabyć papierosów. Będzie za to znacznie większy wybór toporiadowych pamiątek: koszulki i czapki dżokejki toporiadowe w dwóch kolorach(czarny i biały) , smycze oraz kubki toporiadowe. Szczegółowy asortyment znajdziecie w dziale Sklepik.

Strona 26 z 28 [1] [2] [3] ... [12] [13] [14] ... [24] [25] [26] [27] [28]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl