302
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna
Zbiórka charytatywna na rzecz Oliwki Sekuter
Niedziela, 28 Lutego 2016

Emocje po sobotnim Koncercie Charytatywnym dla Oliwii Sekuter - Pomagamy Oliwce powoli opadają, więc przyszedł czas podsumowania i podziękowań. Udało nam się zebrać dokładnie 2071,30 zł. Pieniążki zostały przekazane Oliwce i zostaną wykorzystane na jej rehabilitację. Dziękujemy Wam wszystkim, za to, że chcieliście poświęcić swój czas, pomóc i przy okazji posłuchać wyśmienitej muzyki.

Koncert nie odbyłby się, gdyby nie zespół Trio Łódzko-Chojnowskie, który zgodził się przyjechać i zagrać w tak szczytnym celu za co z całego serca dziękujemy! Kolejne podziękowania należą się przede wszystkim: Miejskiemu Domowi Kultury w Rawie Mazowieckiej za użyczenie sali i całego sprzętu, niezbędnego do przeprowadzenia koncertu, Burmistrzowi Rawy Mazowieckiej Panu Dariuszowi Misztalowi, Nieformalne Stowarzyszenie Artystów i Twórców Rawskich za przygotowanie wystawy i kiermaszu rękodzieła oraz Panu Mariuszowi Gromkowi za pomoc finansową.

Szczególne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu i poprowadzeniu koncertu należą się Alicji "Alutkowi" Kowalskiej!

Media, dzięki którym mogliście dowiedzieć się o sobotnim koncercie i które wspierają nas już nie po raz pierwszy to: Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy Radio RSC, Radio Victoria "Między Łodzią a Warszawą" oraz portale: erawa.pl, KochamRawe wRawie i Rawska Loża Szyderców - dziękujemy!

Nie możemy jednak zapomnieć o naszych przyjaciołach z innych miast, którzy nie tylko promowali koncert w swoich miastach, ale również byli z nami w sobotę: Gwardia Navis z Łodzi, Cech Fantastyki "SkierCon" ze Skierniewic, Klub Elysium z Tomaszowa Mazowieckiego, Przyjaciele i sympatycy zespołu Jolly Roger, Patriotyczna Rawa oraz oczywiście nasze Rawskie Morsy - dziękujemy, że zawsze nas wspieracie!

Chcemy też zapewnić, że nie poprzestaniemy na tym koncercie i dalej będziemy pomagać Oliwce zebrać kwotę 50 tysięcy złotych na jej rehabilitację. Dlatego zapraszamy do śledzenia naszego profilu.

Koncert został zorganizowany w ramach akcji "Ferie z Toporami".

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl