336
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna
Druga edycja turnieju LAN.ARENA za nami
Druga edycja turnieju LAN.ARENA za nami
Wtorek, 8 Maja 2012

Tym razem mieliśmy okazję zagrać w grę Call of Duty. W czasy drugiej wojny światowej przenieśliśmy się 1 maja, ponownie w bardzo nowoczesnej pracowni komputerowej Zespołu Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej. Zacięta rywalizacją, cenne nagrody dzięki firmom CD-Projekt oraz Techland, rehabilitacja drużyny TOPORÓW i odrobiona przez organizatorów lekcja z pierwszej edycji - Tak wyglądała LAN.AENA v2.

Na początku gratulujemy zwycięzcom! Po miażdżącej klęsce w pierwszej edycji turnieju, tym razem drużyna Stowarzyszenia TOPORY (tym razem w innym składzie) pokonała wszystkich i zajęła pierwsze miejsce. Oklaski dla ekipy Luftwaffe w składzie:

  • Mateusz "Mati" Ozimek
  • Hubert "DzuDzu" Ozimek
  • Kuba "Dafi" Krawczyk

Zwycięzcy jednak honorowo (jako członkowie stowarzyszenia organizującego turniej) zrzekli się nagród i wrócili do domu z dyplomami i nagrodami pocieszenia. Tym samym nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsce otrzymały kolejne drużyny, które również bardzo zawzięcie rywalizowały do samego końca i każda z nich miała szanse na zwycięstwo. Z tego powodu gratulację należą się również drużynom:

  • II miejsce - Wena jest KingKonga
  • III miejsce - Harnasie
  • IV miejsce - eXtreme!

Tym razem w turnieju wystartowało łącznie 8 drużyn. Jest to znaczna różnica w porównaniu z pierwszą edycją. Dzięki temu wzbogaciliśmy swoje doświadczenie w organizowaniu turniejów komputerowych i w kolejnych edycjach będziemy mogli przeprowadzać wszystko coraz sprawniej i zapewniać lepszą rozrywkę uczestnikom.

Dodatkową atrakcją po raz kolejny było stoisko gry karcianej Magic: The Gathering. Wszyscy zainteresowani mieli okazję zapoznać się z tą grą i w wolnej chwili, między meczami turniejowymi, rozegrać partię MTG.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za pomoc w organizacji turnieju:

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za przybycie i świetną zabawę razem z nami. Zapraszamy wszystkich na kolejną edycję turnieju LAN.ARENA. Najprawdopodobniej będziemy grali w kolejną kultową grę FPS, którą jest - Unreal Tournament! Czekajcie również na kolejne ankiety w tej sprawie, które już niebawem na facebook’u i naszej stronie internetowej.

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl