505
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna
Niedziela, 27 Czerwca 2010

Zapraszamy do obejrzenia filmowej zapowiedzi obozu Postnuklearnego, jednego z wielu obozów tematycznych, które pojawią się na tegorocznej Toporiadzie.

Środa, 16 Czerwca 2010

Od dziś można zgłaszać punkty programu, które chcecie zrealizować na tegorocznej Toporiadzie. Przygotowaliśmy specjalny formularz, który Wam to ułatwi. Jak zwykle najważniejsze są sesje, ale oczywiście dla LARP czy konkursów także znajdzie się miejsce. W tym roku chcemy ograniczyć liczbę prelekcji i skupić się na stricte RPG-owych jak prezentacje systemów czy warsztaty dla graczy albo MG. Inne, nie dotyczące RPG prelekcje znajdą się w programie tylko w wyjątkowych wypadkach.

Poniedziałek, 14 Czerwca 2010

Toporiada jest dla Ciebie szczególnym przeżyciem? Masz z nią związanych wiele ciekawych przygód? Opisz to! Wykaż się! Tak wiele wspaniałych chwil na pewno znajdzie ujście w literaturze! Nie krępuj się. Tematów zabraknąć nie powinno. Pamiętaj: "Toporiada jest królową konwentów", więc uczcijmy jej wyjątkowość na piśmie. Więcej informacji w dziale "Konkurs Literacki".

Poniedziałek, 14 Czerwca 2010

Na początku tej relacji trzeba zaznaczyć, że organizatorzy Grojkonu mieli ogromnego pecha, najpierw musieli przesunąć konwent ze względu na tragedię Smoleńską, potem powódź zniechęciła lub uniemożliwiła przyjazd wielu prelegentom i gościom. Dlatego mimo pewnych uwag krytycznych, które pojawią się w dalszej części należą się im wielkie słowa uznania za determinację, wytrwałość i generalnie rzecz biorąc udany konwent.

Obóz Elfów Zaprasza!
Wtorek, 4 Maja 2010

Wszystkich, którzy chcieliby wcielić się w piękne i nieśmiertelne Elfy, czy to Asur z Warhammera czy tolkienowskich Quendi, i przyczynić się w ten sposób do rozwoju i rozrostu skromnie, do tej pory, prezentującej się na Toporiadzie grupy Elfów, prosi się o kontakt na numer GG: GG 6887893, z osobą znaną jako Thorsten.

Niedziela, 25 Kwietnia 2010

Oto lista ludzi, których przez najbliższe miesiące albo pokochacie, albo znienawidzicie :).

Koordynatorzy:

  • Hubert "Jankoś" Jankowski
  • Maciej "Ślimak" Winnicki
Niedziela, 25 Kwietnia 2010

Od 24 kwietnia funkcję skarbnika w Stowarzyszeniu przejmuje Andrzej "Jankes" Jankowski. Już wiemy, kto w tym roku pojedzie do Egiptu :).

Strona 99 z 105 [1] [2] [3] ... [49] [50] [51] ... [97] [98] [99] [100] [101] ... [103] [104] [105]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl