59
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Piątek, 9 Lipca 2010

Wszystko to na V już edycji konkursu "Złote Topory". Poza tymi dwoma kategoriami wybieramy również najlepszego początkującego gracza. W tym roku zasady konkursu nieco się zmieniły: w czwartek i piątek wszyscy toporiadowi gracze biorą udział w eliminacjach, ich sesję obserwowane są przez komisję oceniającą. Jej członkowie wybierają czterech najlepszych MG i 12 najlepszych graczy. W sobotę następują cztery sesje finałowe, do każdego MG dolosowanych jest 3 graczy + 1 członek komisji oceniającej, który bierze udział sesji jako czwarty gracz. W związku z taką formułą MG prowadzący w czasie Toporiady powinni mieć w zanadrzu jakąś sesję dodatkową na wypadek gdyby dostali się do finału. Szczegółowy regulamin konkursu w dziale "Złote Topory"

Poniedziałek, 5 Lipca 2010

W tym roku opłata akredytacyjna wynosi 40zł. Zgodnie z tradycją konwentu pieniądze trzeba przelać przed rozpoczęciem konwentu na konto nr:
15929100010054171820000010
w tym roku najpóźniej do 30 lipca.
z tytułem "opłata za Toporiadę".
Za każdy przygotowany punkt programu przysługuje zniżka 10zł.

Poniedziałek, 28 Czerwca 2010

Na Toporiadzie 2010 kto żyw (a choćby i półżyw!) niechaj się szykuje na Największego Sarmackiego LARP-a w Dziejach Świata. Przyjmie on bez trudu 200 czy 300 dusz, będąc tak zmyślnie uszykowanym, iżby wszyscy łatwo w nim się odnaleźli. I ci, co z Sarmacją dobrze obeznani - i ci, co z historii Rzeczpospolitej zgoła nic nie pamiętają. Na początek starczy Wam wiedzieć, że rzecz dzieje się na Ukrainie, gdy świeżo nastał pokój po stłumionym powstaniu kozackim. Na walnym zjeździe będziecie tworzyć nowy układ sił: handlować łupami, zbierać popleczników, formować sojusze i zawzięcie bronić swego.

Niedziela, 27 Czerwca 2010

Zapraszamy do obejrzenia filmowej zapowiedzi obozu Postnuklearnego, jednego z wielu obozów tematycznych, które pojawią się na tegorocznej Toporiadzie.

Środa, 16 Czerwca 2010

Od dziś można zgłaszać punkty programu, które chcecie zrealizować na tegorocznej Toporiadzie. Przygotowaliśmy specjalny formularz, który Wam to ułatwi. Jak zwykle najważniejsze są sesje, ale oczywiście dla LARP czy konkursów także znajdzie się miejsce. W tym roku chcemy ograniczyć liczbę prelekcji i skupić się na stricte RPG-owych jak prezentacje systemów czy warsztaty dla graczy albo MG. Inne, nie dotyczące RPG prelekcje znajdą się w programie tylko w wyjątkowych wypadkach.

Poniedziałek, 14 Czerwca 2010

Toporiada jest dla Ciebie szczególnym przeżyciem? Masz z nią związanych wiele ciekawych przygód? Opisz to! Wykaż się! Tak wiele wspaniałych chwil na pewno znajdzie ujście w literaturze! Nie krępuj się. Tematów zabraknąć nie powinno. Pamiętaj: "Toporiada jest królową konwentów", więc uczcijmy jej wyjątkowość na piśmie. Więcej informacji w dziale "Konkurs Literacki".

Poniedziałek, 14 Czerwca 2010

Na początku tej relacji trzeba zaznaczyć, że organizatorzy Grojkonu mieli ogromnego pecha, najpierw musieli przesunąć konwent ze względu na tragedię Smoleńską, potem powódź zniechęciła lub uniemożliwiła przyjazd wielu prelegentom i gościom. Dlatego mimo pewnych uwag krytycznych, które pojawią się w dalszej części należą się im wielkie słowa uznania za determinację, wytrwałość i generalnie rzecz biorąc udany konwent.

Strona 97 z 103 [1] [2] [3] ... [48] [49] [50] ... [95] [96] [97] [98] [99] ... [101] [102] [103]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl