380
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna
Wtorek, 12 Lipca 2011

Wszyscy uczestnicy konwentu Toporiada 2011 którzy przygotują własne obozowisko mają szansę zwyciężyć w Wielkim Konkurie Obozowym na najlepszy obóz znajdujący się na terenie konwentu Toporiada 2011.

Ważnymi kryteriami oceny będą:

  • Wygląd Obozu.
  • Charakteryzacja oraz zachowanie ról uczestników Obozu.
  • Aktywny wkład w atrakcje konwentu Toporiada 2010 zachowane w klimacie swego Obozu.

W odróżnieniu od zeszłorocznego konkursu, który miał charakter chaotyczno-orkowy :), tegoroczna edycja zostanie włączona do konkursu "Złote Topory" i będzie oceniana przez komisję na podstawie regulaminu konkursu.

Środa, 6 Lipca 2011

Termin zgłaszania punktów programu na Toporiadę został przedłużony do 12 lipca (wtorek). Jak zawsze na Topo najbardziej mile widziane są sesje, konkursy, LARP i prezentacje systemów. Punkty programu zgłaszamy przez formularz.

Środa, 6 Lipca 2011

Na tegorocznej Toporiadzie odbędzie się LARP "Złoto Południa" zapisy na poszczególne role w LARP pod tym adresem:
http://forum.topory.org/viewtopic.php?f=35&t=1144

Organizatorem LARP jest Tomasz "Smok" Wolski

Wtorek, 28 Czerwca 2011

W minioną sobotę, 25 czerwca odbyła się druga Noc Filmowa z Fantastyką organizowana przez nasze Stowarzyszenie. Okazało się, że mieszkańcy Rawy są równie wielkimi fanami serii Matrix, jak i poprzednio prezentowanych Piratów z Karaibów. Na widowni zebrało się ponad 150 osób, czyli jeszcze więcej niż w zeszłym miesiącu! Mimo pewnego zmęczenia po piątkowym Powitaniu Lata nad rawskim Zalewem duża część widzów wytrzymała do końca trzeciej części trylogii, a było to już po 3. w nocy! W pełni zadowoleni po pierwszym etapie Nocy Filmowych, teraz czeka nas wakacyjny odpoczynek, ale we wrześniu wracamy ze zdwojoną siłą! Na naszej stronie odbywać będzie głosowania dotyczące repertuaru przyszłych Nocy Filmowych. Nie pozostaje więc nic, tylko głosować i czekać na wrzesień. Do zobaczenia!

Czwartek, 23 Czerwca 2011

Serdecznie przepraszamy, ale z powodu awarii serwera straciliśmy wszystkie zgłoszenia uczestnictwa w Toporiadzie. Bardzo prosimy o ponowną rejestrację przez formularz zgłoszeniowy. Jeszcze raz przepraszamy za kłopot.

Wtorek, 21 Czerwca 2011

Już w najbliższą sobotę (25 czerwca) kolejna odsłona Nocy Filmowych z Fantastyką organizowanych przez nasze Stowarzyszenie. Po wielkim sukcesie pierwszej odsłony, na której zaprezentowaliśmy drugą i trzecią część Piratów z Karaibów, przyszedł czas na odrobinę innego rodzaju szeroko pojętego nurtu fantastyki. W tym miesiącu zapraszamy na kontynuację kultowego filmu Matrix - "Matrix: Reaktywacja" i "Matrix: Rewolucje". Pokaz rozpoczyna się o godz. 22:30,  wstęp wolny. Wszystkich fanów serii i osoby, które tych filmów nie miały okazji oglądać, serdecznie zapraszamy!

Wtorek, 21 Czerwca 2011

W tym roku odbędzie się VI już edycja konkursu "Złote Topory". Poza  dwoma głównymi kategoriami wybieramy również najlepszego początkującego gracza. Zasady konkursu są następujące: w czwartek i piątek wszyscy toporiadowi gracze i MG biorą udział w eliminacjach, ich sesję obserwowane są przez komisję oceniającą. Jej członkowie wybierają czterech najlepszych MG i 12 najlepszych graczy. W sobotę następują cztery sesje finałowe, do każdego MG dolosowanych jest 3 graczy + 1 członek komisji oceniającej, który bierze udział sesji jako czwarty gracz. W związku z taką formułą MG prowadzący w czasie Toporiady powinni mieć w zanadrzu jakąś sesję dodatkową na wypadek gdyby dostali się do finału. Szczegółowy regulamin konkursu oraz laureaci poprzednich edycji w dziale "Złote Topory"

Strona 89 z 104 [1] [2] [3] ... [44] [45] [46] ... [87] [88] [89] [90] [91] ... [95] [96] [97] ... [102] [103] [104]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl