85
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Wtorek, 27 Września 2011

W dziale Do pobrania możecie znaleźć banery naszego Stowarzyszenia.

Wtorek, 13 Września 2011

I trzeba powiedzieć, że był to powrót niezwykle udany! Po wakacyjnej przerwie kolejna, trzecia już, odsłona Nocy Filmowych z Fantastyką przyciągnęła do rawskiego MDK-u ponad 180 widzów! To kolejny rekord jeśli chodzi o frekwencję. Publiczność z zainteresowaniem przyjęła odrobinę odmiany w repertuarze i aż tak tłumnie przybyła na "Alicję w Krainie Czarów" i "Labirynt Fauna". Warto wspomnieć, że od pierwszego pokazu Nocy Filmowych w maju, każda kolejna odsłona przyciąga coraz więcej kinomanów. Kolejny pokaz w październiku, w najbliższym czasie więcej szczegółów będzie pojawiać się na stronie Stowarzyszenia. Do zobaczenia za miesiąc!

"Labirynt Fauna" i "Alicja w Krainie Czarów" na Nocach Filmowych z Fantastyką
Czwartek, 8 Września 2011

Trzecia odsłona Nocy Filmowych z Fantastyką odbędzie się 10 września w miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej, początek o godzinie 22:00. W repertuarze Labirynt fauna oraz najnowsza Alicja w Krainie Czarów z Johnnym Deppem w roli kapelusznika. Zapraszamy serdecznie tych, którzy byli z nami w maju i czerwcu, jak i tych, dla których będzie to pierwszy kontakt z Nocami Filmowymi z Fantastyką. Do zobaczenia!

Czwartek, 8 Września 2011

W dziale Topory w mediach możecie znaleźć relacje z Toporiady 2011 jakie pojawiły się w Głosie Rawy Mazowieckiej i Okolic ,Informatorze Tygodniowym Skierniewic oraz na portalu Efantastyka (autor Jan "Illeaden" Szymborski).

Niedziela, 4 Września 2011

Stowarzyszenia "Topory" zostało poproszone o wydelegowanie swojego przedstawiciela do składu sędziowskiego tegorocznej edycji Pucharu Mistrza Mistrzów ,która odbędzie się na konwencie Inne Sfery we Wrocławiu w dniach 23-25 września 2011. Puchar Mistrza Mistrzów jest najstarszym oraz jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na najlepszego MG ,a sędziują go przedstawiciele najważniejszych w fandomie portali internetowych,stowarzyszeń i konwentów. Naszym przedstawicielem w składzie sędziowskim PMM jest Hubert "Jankoś" Jankowski. Pełną listę tegorocznych sędziów i szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na oficjalnej stronie PMM.

Czwartek, 25 Sierpnia 2011

Nasze Stowarzyszenie pomoże w organizacji XI Rodzinnego Rajdu Rowerowego promując imprezę, a nasi członkowie będą wolontariuszami pracującymi w trakcie Rajdu. Jest on organizowany przez Okręgowe WOPR w Rawie Mazowieckiej i Urząd Miasta Rawa Mazowiecka, odbędzie się 27 sierpnia 2011 roku, start na terenie OSIR o godzinie 10:00. Szczegóły na www.rawamazowiecka.pl

Poniedziałek, 15 Sierpnia 2011

Nadesłane zdjęcia były fantastyczne a Jury w składzie Katarzyna Jastrzębska, Dariusz Ludwicki, Maciek Piech i Jakub Krawczyk miało naprawdę twardy orzech do zgryzienia przy wyborze trzech najlepszych zdjęć. Po długiej i owocnej dyskusji wyłoniono zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy!

  • 1 miejsce: Aleksandra "Badi" Badowska - zdjęcie z hobbitami
  • 2 miejsce: Monika "Hajduczek" Koseska - zdjęcie Ali przy świecach
  • 3 miejsce: Monika "Hajduczek" Koseska - zdjęcie ucieszonego Sunshina

Kliknij więcej, aby zobaczyć zwycięskie zdjęcia.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia.

Strona 83 z 103 [1] [2] [3] ... [41] [42] [43] ... [81] [82] [83] [84] [85] ... [92] [93] [94] ... [101] [102] [103]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl