178
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
LAN.ARENA v2 - w co gramy?
Piątek, 23 Marca 2012

Jeśli lubisz grać w gry komputerowe ze znajomymi, zapraszamy do wzięcia udziału w naszej ankiecie. Na jej podstawie wybierzemy grę w którą będziemy rywalizować na drugiej edycji LAN.ARENY. Miej swój wpływ, a być może będzie to tytuł dla Ciebie!

Utopiliśmy Marzannę :)
Czwartek, 22 Marca 2012

Zima była wyjątkowo mroźna przez co wyjątkowo niemiła, dla tego postanowiliśmy pozbyć się jej topiąc Marzannę ;) Zdjęcia w galerii.

Poniedziałek, 19 Marca 2012

Ze strony http://solmukohta.org/index.php/2012/Book pobrać można darmowy PDF z anglojęzyczną publikacją States of Play: Nordic Larp Around the World (wydanie drukiem 11 kwietnia 2012). Jest to związany z konferencją larpową Solmukohta (fińską edycją cyklicznej, odbywającej się naprzemiennie w krajach nordyckich dorocznej imprezy znanej jako Knutepunkt) tom artykułów naukowych i popularnonaukowych, poświęconych głównie larpom, ale także innym formom erpegowania. Tegoroczna, zalinkowana edycja zawiera m. in. tekst poświęcony Złotym Toporom autorstwa Aleksandry "Avril" Mochockiej, "The Evaluation of Elusiveness". Ciekawych, skąd się tam wziął - zapraszamy do lektury!
więcej o Solmukohcie http://www.solmukohta.org/
więcej o cyklu Knutepunkt http://en.wikipedia.org/wiki/Knutepunkt

Wszystko czego chcecie się dowiedzieć  o Toporach!
Sobota, 17 Marca 2012

Na naszej stronie pojawiła się nowa zakładka "To Topory" w której możecie zapoznać się z historią i działalnością Stowarzyszenia "Topory". Zobaczycie tam krótkie opisy  naszych członków (z dużym przymrużeniem oka ;) ), zrozumiecie czym są gry fabularne, a przede wszystkim dowiecie się jak do Nas dołączyć!

Piątek, 9 Marca 2012

W dziale "Topory w mediach" pojawiły się relacje prasowe i radiowe z drugiej edycji Topogrania oraz pierwzej odsłony LanAreny ,a także obszerny wywiad z prezesem Stowarzyszena dotyczący naszych planów na rok 2012.

Czwartek, 8 Marca 2012

W planie m.in. turniej o "Złoty sierp" w grę karcianą Jakub Wędrowycz, miniturniej dla początkujących w Magic: the Gathering, a także nauka gry w obie karcianki oraz spotkanie z Andrzejem Łaskim, ilustatorem opowiadań i twórcą komiksów z Jakubem Wędrowyczem! Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia!

Thanks to Mr. Cyril Rolando
Środa, 7 Marca 2012

"Topory" Association would like to express gratitude towards Mr. Cyril Rolando for allowing us to use his art, for promotional purposes free of charge. We would also like to encourage viewers to discover Mr. Rolando's excellent works.

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" serdecznie dziękuje Panu Cyrilowi Rolando za nieodpłatne udostępnienie grafiki, która będzie wykorzystana na materiałach promocyjnych Stowarzyszenia. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze znakomitymi pracami Pana Rolando na jego stronie internetowej.

Strona 77 z 104 [1] [2] [3] ... [38] [39] [40] ... [75] [76] [77] [78] [79] ... [89] [90] [91] ... [102] [103] [104]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl