302
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna
Zapraszamy na Grojkon!
Piątek, 27 Lipca 2012

Grojkon - cykliczny, ogólnopolski festiwal fantastyki przyciągający środowiska hobbystyczne z całego kraju do pięknego, podgórskiego miasta Bielska-Białej. Ideą Festiwalu jest łączenie środowisk twórczych, prezentowanie ciekawych i nietuzinkowych zainteresowań. Festiwal Grojkon propaguje kreatywne spędzanie czasu wolnego poprzez rozwijanie pasji opierających się o kulturę i "gry bez prądu".

Czwartek, 26 Lipca 2012

Rawskie Stowarzyszenie Miłośniĸów Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" stało się beneficjentem projektu "Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Społecznej" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Dzięki uczestnictwu w projekcie nasze Stowarzyszenie będzie korzystało z nieodpłatnych porad w zakresie księgowości, prawa i marketingu, a także z darmowgo druku materiałów reklamowych.

Kapitularz 2012 - Rejestracja punktów programu
Czwartek, 26 Lipca 2012

Ruszyła rejestracja punktów programu na wrześniowy festiwal fantastyki "Kapitularz 2012"!

Czwartek, 26 Lipca 2012

Już dzisiaj zaczyna się ósma edycja konwentu Avangarda!

Środa, 25 Lipca 2012

W tym roku na zakończenie konwentu odbędzie się koncert Artura "Zibiego" Zdanowicza lidera zespołu Wyciągnięci z Mesy. Koncert przede wszystkim w klimatach piosenki żeglarskiej, ale repertuar wykonawcy jest bardzo szeroki i dostosowywany na bieżąco do gustów publiczności.

Środa, 25 Lipca 2012

Nareszcie jest! Wszytskich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem tegorocznej Toporiady. Znajdziecie w nim szcześć równoległych bloków programowych, a także ogromną ilość sesji. W piątek i sobotę godzinny odpoczynek od atrakcji zapewni nam wspólny obiad przygotowywany dla wszystkich uczestników konwentu. Jednocześnie przypominamy o konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie z Toporiady.

Wtorek, 24 Lipca 2012

Zapraszamy do zapoznania się ze składem komisji sędziującej w VII edycji konkursu "Złote Topory".Listę sędziów wraz z krótkimi biogramami znajdziecie w zakładce sędziowie. Zachęcamy też do zapoznania się z ogólnymi założeniami konkursu, regulaminem konkursu oraz listą laureatów z poprzednich edycji.

 

 

 

Strona 66 z 104 [1] [2] [3] ... [32] [33] [34] ... [64] [65] [66] [67] [68] ... [84] [85] [86] ... [102] [103] [104]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl