551
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna
Piątek, 11 Października 2013

Co może się wydarzyć kiedy pewnego dnia sparaliżowany milioner zatrudnia jako opiekuna czarnoskórego mężczyznę, który dopiero co opuścił mury więzienia? Chłopakowi brakuje pieniędzy ale za to nie brakuje mu poczucia humoru. Czy z tego układu może zrodzić się przyjaźń czy tylko same kłopoty? Na łzy wzruszenia starczy jedna chusteczka, łez śmiechu nie otrzecie nawet całą paczką :)

Takiej komedii jeszcze nie widzieliście na pewno! Co łączy kolor brązowy z zaręczynami? Jak w domowych warunkach zapewnić nastolatkowi wszystkie możliwe „doświadczenia”? Czy dziwna „narośl” na szyi może popsuć pierwszą randkę? I co ma wspólnego prawie naga kobieta z odtwarzaczem muzyki? Film dla osób o mocnych żołądkach i duuuużym poczuciu humoru!

Stowarzyszenie „Topory” bardzo serdecznie zaprasza wszystkich 25 października (piątek) o godzinie 23:00 na dwa seanse: „Nietykalni” oraz „Movie 43”

Nie może Was tam zabraknąć!!!

Oficjalny program WarKonu już dostępny!
Piątek, 11 Października 2013

Już wiadomo, jakimi atrakcjami uraczy nas w najbliższy weekend tomaszowski konwent WarKon! Na oficjalnej stronie imprezy dostępny jest pełny program imprezy wraz z opisem paneli. Całość znajdziecie pod adresem - http://warkon.pl/?page_id=500.

Promo filmik WarKonu 2013!
Wtorek, 8 Października 2013

Tomaszowski konwent zbliża się wielkimi krokami, a na nim ostateczne starcie dwóch frakcji -Imperium i Rebelii. Przedsmak niesamowitych potyczek znajdziecie w oficjalnym filmiku promocyjnym dostępnym pod wskazanym adresem: http://www.youtube.com/watch?v=zdshnO_xh-o. Więcej informacji na temat konwencji znajduje się oczywiście na stronie konwentu (http://warkon.pl/?page_id=20).
Po której stronie staniesz Ty, konwentowiczu? Wypowiedz się na oficjalnym fanpage'u WarKonu (https://www.facebook.com/WarKonKonwent)!

 

 

Grybezpradu.pl wspierają WarKon!
Środa, 2 Października 2013

Do patronów medialnych i organizacji wspomagających WarKon dołączają Grybezprądu.pl! Przybysze ze świata gier anologowych przywiozą bogatą kolekcję swoich gier planszowych, poprowadzą turniej zręcznościowego Crokinole oraz pozwolą konwentowiczom przetestować prototyp nowej karcianki Chwalipięta.

Grybezprądu.pl to prawdziwi weterani wszelkich gier planszowych, karcianych, kościanych, fabularnych, wojennych, figurkowych - w skrócie, wszystkiego co tylko da się na stole rozłożyć! Serdecznie zachęcamy do zanurkowania w świat tych produkcji na witrynie (niespodzianka!) www.grybezpradu.pl

Zgłoś punkt programu na Warkon!
Niedziela, 22 Września 2013

Zachęcamy do zgłaszania punktów programu na Warkon. Możecie to zrobić za pomocą specjalnego formularza znajdującego się na stronie konwentu w dziale Zgłoś atrakcję. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca września. Twórcom programu przysługują specjalne zniżki - 10zł za jedną godzinę programu i darmowy wstęp na konwent za dwie godziny lub więcej.

W razie wątpliwości piszcie na warkon.organizacja@gmail.com!

 

Konwent Warkon - patronujemy i pomagamy w organizacji.
Sobota, 21 Września 2013

Stowarzyszenie „Topory” pomaga w organizacji i patronuje I edycji konwentu Warkon ,który  odbędzie się w dniach 12-13 października w  Tomaszowie Mazowieckim. Szczegóły na stronie konwentu i na profilu wydarzenia na facebook. Kolejne newsy dotyczące tego eventu będziemy publikować na naszej stronie i profilu ,ale już teraz zachęcamy do przyjazdu na Warkon. Będziecie mogli m.in. wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez członków naszego Stowarzyszenia.

Kierunek: Kapitularz!
Piątek, 20 Września 2013

Już dziś rozpoczyna się Łódzki Festiwal Fantastyki "Kapitularz 2013"! Zapoznaliście się z pełnym programem? Wiecie, kto będzie gościem tegorocznej edycji? Jeśli do tej pory przeoczyliście te informacje, to teraz macie szansę to nadrobić. Ponieżej zamieszczamy linki, w których znajdziecie wiele ciekawych informacji. Do zobaczenia w Łodzi!

http://www.kapitularz.pl/program/pelen-program-festiwalu/

http://www.kapitularz.pl/program/goscie/

Strona 50 z 105 [1] [2] [3] ... [24] [25] [26] ... [48] [49] [50] [51] [52] ... [76] [77] [78] ... [103] [104] [105]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl