114
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Niedziela, 17 Listopada 2013

W sobotę o 14.00 w Gimnazjum nr 1. zakończyło się pierwsze 'Starcie Gigantów" w Magic: The Gathering. Po pięciu pełnych rundach ze znacząca przewagą wyłoniliśmy zwycięską ekipę graczy z Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej, która nie dała szans swym przeciwnikom gromiąc ich 147 : 88. Zawodnicy obu drużyn po raz pierwszy w historii rawskich rozgrywek MTG zmierzyli się z modyfikującymi mecze "Achievementami" jakie wprowadzały dodatkowe możliwości zdobywania punktów. Spotkanie minęło w znakomitej atmosferze, nagrody dopisały i pozostaje czekać na Starcie rewanżowe.

Pierwszy sponsor Topogrania!
Piątek, 15 Listopada 2013

Firma Egmont (www.egmont.pl) została sponsorem Topogrania! Dziękujemy bardzo za pomoc w uszczęśliwianiu dzieciaków :)

Topogranie - edycja VIII
Wtorek, 12 Listopada 2013

17 listopada 2013 r. w Bibliotece dla Dzieci przy ulicy Józefa Piłsudskiego 9 w Rawie Mazowieckiej odbędzie się ósma już edycja Topogrania - Rawskiego Dnia Gier.

Środa, 6 Listopada 2013

16 listopada 2013 w godzinach 9.00 do 14.00 w Gimnazjum nr 1 odbędzie się Turniej Magic: the Gathering "STARCIE GIGANTÓW". Stowarzyszenie "Topory" współorganizuje rozgrywki międzyszkolne w MTG. Zarówno Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów jak i Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej wystawia swoich najlepszych zawodników, którzy staną do walki pięciu przeciwko pięciu. Po raz pierwszy w historii rawskich rozgrywek gracze otrzymają możliwość zdobywania punktów za spełnienie określonych warunków, jakie zaistnieją na Polu Bitwy podczas całego turnieju. Tym razem nie wystarczy doskonała talia i geniusz strategiczny by przynieść zwycięstwo i chwałę swojej szkole.

Poniedziałek, 4 Listopada 2013

"Poradnik pozytuwnego myślenia" - W tym filmie wszyscy są mniej lub bardziej walnięci. Głównym bohaterem jest były nauczyciel historii, Pat Solitano (w tej roli Bradley Cooper), który po załamaniu nerwowym po zdradzie żony trafił do zakładu psychiatrycznego. Po ośmiu miesiącach wychodzi, tyle że można odnieść wrażenie, iż środowisko, do którego trafia, nie jest normalniejsze od kolegów z ośrodka. Ojciec, matka, brat, najlepszy kumpel i jego żona, nowopoznana dziewczyna – każde z nich jest „wyjątkowe”; Pat Senior na ten przykład jest hazardzistą, fanatycznym kibicem miejscowej drużyny futbolowej, ma także problem z panowaniem nad sobą; z kolei wspomniana dziewczyna to skłonna do wybuchów wdowa-seksoholiczka. I właśnie oni mają pomóc Patowi zapomnieć o żonie Nikki, którą ten wciąż kocha. Czy uda im się wrócić do "normalności"?

"Projekt X" - to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli. Latający pies? Pływający samochów? To dopiero początek! :)

Stowarzyszenie Topory bardzo serdecznie zaprasza wszystkich kinomanów 9 listopada o godzinie 23:00 na projekcję dwóch filmów: "Poradnik pozytywnego myślenia" oraz "Projekt X". Do zobaczenia! :)

Poniedziałek, 21 Października 2013

Seanse odbędą się w następujących terminach:

25 X i 26.X godziny 17:00 i 21:00 

27 X godzina 21

29, 30 i 31 godzina 17 i 21

W "Helloween" ( 31.X) szczególna niespodzianka w cyfrowym kinie "Roma"- bilety na "Maczetę 2" w cenie tylko 12 zł.

Piątek, 11 Października 2013

Co może się wydarzyć kiedy pewnego dnia sparaliżowany milioner zatrudnia jako opiekuna czarnoskórego mężczyznę, który dopiero co opuścił mury więzienia? Chłopakowi brakuje pieniędzy ale za to nie brakuje mu poczucia humoru. Czy z tego układu może zrodzić się przyjaźń czy tylko same kłopoty? Na łzy wzruszenia starczy jedna chusteczka, łez śmiechu nie otrzecie nawet całą paczką :)

Takiej komedii jeszcze nie widzieliście na pewno! Co łączy kolor brązowy z zaręczynami? Jak w domowych warunkach zapewnić nastolatkowi wszystkie możliwe „doświadczenia”? Czy dziwna „narośl” na szyi może popsuć pierwszą randkę? I co ma wspólnego prawie naga kobieta z odtwarzaczem muzyki? Film dla osób o mocnych żołądkach i duuuużym poczuciu humoru!

Stowarzyszenie „Topory” bardzo serdecznie zaprasza wszystkich 25 października (piątek) o godzinie 23:00 na dwa seanse: „Nietykalni” oraz „Movie 43”

Nie może Was tam zabraknąć!!!

Strona 47 z 103 [1] [2] [3] ... [23] [24] [25] ... [45] [46] [47] [48] [49] ... [74] [75] [76] ... [101] [102] [103]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl