553
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna
Środa, 27 Lipca 2016

Mamy przyjemność zaprezentować Wam kilka opinii o tegorocznej edycji Festiwalu "Rawa Gra Szanty" ,które zostały zamieszczone na profilach zespołów i instytucji biorących w nim udział albo na profilu Festiwalu.

 

Dziękujemy Rawie Mazowieckiej za takie gorące przyjęcie ! Było na prawdę niesamowicie energetycznie i bardzo, bardzo pozytywnie. Jak zwykle było super ;-) Cudowna publiczność, wyjątkowa atmosfera i świetna zabawa wśród przyjaciół do białego rana ... Będziemy wspominać ten festiwal z wielkim sentymentem ;-) Takich chwil się po prostu nie zapomina ! Dziękujemy Ci Rawo Mazowiecka .

Zespół Jolly Roger

 

No i wracamy do domu... dziękujemy bardzo za super imprezę i mamy nadzieję do zobaczenia za rok; )

Zespół North Cape

 

Ahoj! Ochłonęliśmy już trochę po sobotnim festiwalu "Rawa Gra Szanty" w Rawie Mazowieckiej :) Z tego miejsca pragniemy podziękować organizatorom za profesjonalne przygotowanie festiwalu. Okazuje się, że jak się chce, to można :)
Dziękujemy również akustykom oraz całej sekcji technicznej za sprawność w działaniu, którą mieliśmy okazję obserwować oraz oczywiście doświadczyć - wyrazy szczerego uznania.

Zachęcamy zespoły, które chcą spróbować swoich sił do wzięcia udziału w przyszłorocznym konkursie, naprawdę warto przyjechać do Rawy Mazowieckiej :)

Sami również już nie możemy się doczekać spotkania z tak wspaniałą publicznością, przed którą z przyjemnością wystąpimy w przyszłorocznym koncercie finałowym jako laureat tegorocznego festiwalu. Atmosferę, którą Państwo stworzyliście będziemy pamiętać jeszcze dłuuuugo :)

Dziękujemy również Jury za to, że nasza praca została przez Was doceniona :)

Jeszcze raz dziękujemy organizatorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tak wspaniałej imprezy i do zobaczenia za rok

Zespół Syndrom Beczki

 

Zapomnieliśmy Wam powiedzieć, że braliśmy dziś udział w konkursie podczas III edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej "Rawa Gra Szanty".
Szczęście nas przepełnia, bo udało się nam ugrać trzecie miejsce oraz najcenniejszą nagrodę w naszej dotychczasowej działalności. Owym laurem jest nagroda publiczności dla której moglibyśmy grać codziennie! ;-)
Pozdrawiamy i gratulujemy Syndromowi beczki i Ryśkowi Krauze.
Do zobaczenia gdzieś na szlaku.

 Zespół Zwrot Przez Twarz

Dziękujemy....:)

Smocza Jama PR & Events

Dla Naszej Stacji to prawdziwy zaszczyt z Wami wspólracować, i życzymy sobie tego na przyszłość

Radio RSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa, 27 Lipca 2016

Trzeci Festiwal Rawa Gra Szanty” już za nami. Przyszedł czas na podziękowania, podsumowania i oczywiście planowanie kolejnej edycji.
Jako organizatorzy czyli Okręgowe WOPR w Rawie Mazowieckiej i Stowarzyszenie "Topory" chcielibyśmy serdecznie podziękować:

Środa, 27 Lipca 2016

Z przyjemnością przedstawiamy laureatów konkursu o "Złotą Szeklę" Burmistrza Rawy Mazowieckiej ,który odbył się podczas trzeciej edycji Festiwalu "Rawa Gra Szanty:

1.Syndrom Beczki

2.Ryszard Krauze

3.Zwrot przez Twarz

Nagroda publiczności:
Zwrot przez twarz

 

Środa, 29 Czerwca 2016

Stowarzyszenie „Topory” serdecznie zaprasza na „Wakacje z Toporami”. W okresie wakacyjnym prowadzony przez nas Klub Miłośników Gier i Fantastyki będzie otwarty o stałych godzinach przez sześć dni w tygodniu:
Wtorek 14-20 sesje gier fabularnych i brydż dla początkujących
Środa 14-20 turnieje ,konkursy
Czwartek – 14-20 gry planszowe
Piątek – 14-20 – eventy tematyczne(co tydzień inny)
Sobota- 10-21 – Magic the Gathering, gry planszowe, sesje gier fabularnych
Niedziela – 9-18 Magic the Gathering ,sesje gier fabularnych
Klub mieści się pod blokiem przy ulicy Zwolińskiego 1 ,w zrewitalizowanych pomieszczeniach dawnej kotłowni. Zapraszamy zarówno stałych bywalców jak i nowe osoby, nasi instruktorzy chętnie wprowadzą Was w fascynujący świat gier planszowych i fabularnych oraz fantastyki.

Gramy !!! 18 czerwca 2016
Niedziela, 5 Czerwca 2016

Zapraszamy już 18 czerwca o godzinie 15.00 na kolejną edycję Gramy !!! w Fit Cafe (dawniej Cafe Młynek) obok MDK, tym razem we współpracy z Młodzieżową Radą Powiatu Rawskiego. Przygotowaliśmy dla Was kilka nowych konkursów np. "Konkurs filmowy", "Kocham Cię Polsko" czy "Tajemnicza skrzynka". Odbędą się również warsztaty fotograficzne w naszym klubie na ulicy Zwolińskiego 1. Pojawi się też oczywiście ulubiona "Jaka to melodia" oraz Turnieje: Jenga, Crokinole, Double i Jungle Speed!
Do wygrania bony do Empiku i bilety do Kina ROMA

Plan:
15.00 -17.00 Jaka to melodia
17.00 -18.00 Konkurs filmowy
18.00 -19.00 Kocham Cie Polsko
19.00 -20.00 Tajemnicza Skrzynka
W między czasie:
Turnieje gry:
Jenga
Crokinolle
Double
Jungle Speed
Dodatkowo:
Warsztaty fotograficzne

Jeszcze raz serdeszcznie zapraszamy :) !

Niedziela, 10 Kwietnia 2016

W imieniu organizatorów i naszego Stowarzyszenia serdecznie zapraszamy na Festiwal Sztuki Filmowej "Szarlotka", który odbędzie się w Skierniewicach w dn. 23.04-24.04!
Nasze Stowarzyszenie przygotowało we współpracy z Cechem Fantastyki "SkierCon" alternatywny blok programowy, w którym będą konkursy i prelekcje

Niedziela, 28 Lutego 2016

Mistrz Gry

  1. Adam "Ahmed" Jabłoński

Gracze

  1. ex aequo, Renata "Etopka" Goździk oraz Kamil Chlebicki
  2. Jan "Dżuls" Walendzik
  3. Jakub "Prospekt" Misiarek

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. Zarówno poziom mistrzowania jak i grania był bardzo dobry. Przez co wyłonienie pierwszych miejsc nie było łatwe. Zwycięzcom składamy gratulacje. Aha i nie zapominajcie, że "kto gra w RPG żyje podwójnie"! ;)

Jeszcze raz wielkie dzięki!

Strona 27 z 105 [1] [2] [3] ... [13] [14] [15] ... [25] [26] [27] [28] [29] ... [65] [66] [67] ... [103] [104] [105]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl