381
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna
Środa, 17 Sierpnia 2016

Po raz szósty z rzędu otrzymaliśmy propozycję zgłoszenia przedstawiciela naszego Stowarzyszenia do składu sędziowskiego Puchar Mistrza Mistrzów. W tym roku będzie to Monika Auraya Czyżowicz. Tegoroczna edycja odbędzie się na konwencie Polcon we Wrocławiu.

Środa, 27 Lipca 2016

Mamy przyjemność zaprezentować Wam kilka opinii o tegorocznej edycji Festiwalu "Rawa Gra Szanty" ,które zostały zamieszczone na profilach zespołów i instytucji biorących w nim udział albo na profilu Festiwalu.

 

Dziękujemy Rawie Mazowieckiej za takie gorące przyjęcie ! Było na prawdę niesamowicie energetycznie i bardzo, bardzo pozytywnie. Jak zwykle było super ;-) Cudowna publiczność, wyjątkowa atmosfera i świetna zabawa wśród przyjaciół do białego rana ... Będziemy wspominać ten festiwal z wielkim sentymentem ;-) Takich chwil się po prostu nie zapomina ! Dziękujemy Ci Rawo Mazowiecka .

Zespół Jolly Roger

 

No i wracamy do domu... dziękujemy bardzo za super imprezę i mamy nadzieję do zobaczenia za rok; )

Zespół North Cape

 

Ahoj! Ochłonęliśmy już trochę po sobotnim festiwalu "Rawa Gra Szanty" w Rawie Mazowieckiej :) Z tego miejsca pragniemy podziękować organizatorom za profesjonalne przygotowanie festiwalu. Okazuje się, że jak się chce, to można :)
Dziękujemy również akustykom oraz całej sekcji technicznej za sprawność w działaniu, którą mieliśmy okazję obserwować oraz oczywiście doświadczyć - wyrazy szczerego uznania.

Zachęcamy zespoły, które chcą spróbować swoich sił do wzięcia udziału w przyszłorocznym konkursie, naprawdę warto przyjechać do Rawy Mazowieckiej :)

Sami również już nie możemy się doczekać spotkania z tak wspaniałą publicznością, przed którą z przyjemnością wystąpimy w przyszłorocznym koncercie finałowym jako laureat tegorocznego festiwalu. Atmosferę, którą Państwo stworzyliście będziemy pamiętać jeszcze dłuuuugo :)

Dziękujemy również Jury za to, że nasza praca została przez Was doceniona :)

Jeszcze raz dziękujemy organizatorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tak wspaniałej imprezy i do zobaczenia za rok

Zespół Syndrom Beczki

 

Zapomnieliśmy Wam powiedzieć, że braliśmy dziś udział w konkursie podczas III edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej "Rawa Gra Szanty".
Szczęście nas przepełnia, bo udało się nam ugrać trzecie miejsce oraz najcenniejszą nagrodę w naszej dotychczasowej działalności. Owym laurem jest nagroda publiczności dla której moglibyśmy grać codziennie! ;-)
Pozdrawiamy i gratulujemy Syndromowi beczki i Ryśkowi Krauze.
Do zobaczenia gdzieś na szlaku.

 Zespół Zwrot Przez Twarz

Dziękujemy....:)

Smocza Jama PR & Events

Dla Naszej Stacji to prawdziwy zaszczyt z Wami wspólracować, i życzymy sobie tego na przyszłość

Radio RSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Środa, 27 Lipca 2016

Trzeci Festiwal Rawa Gra Szanty” już za nami. Przyszedł czas na podziękowania, podsumowania i oczywiście planowanie kolejnej edycji.
Jako organizatorzy czyli Okręgowe WOPR w Rawie Mazowieckiej i Stowarzyszenie "Topory" chcielibyśmy serdecznie podziękować:

Środa, 27 Lipca 2016

Z przyjemnością przedstawiamy laureatów konkursu o "Złotą Szeklę" Burmistrza Rawy Mazowieckiej ,który odbył się podczas trzeciej edycji Festiwalu "Rawa Gra Szanty:

1.Syndrom Beczki

2.Ryszard Krauze

3.Zwrot przez Twarz

Nagroda publiczności:
Zwrot przez twarz

 

Środa, 29 Czerwca 2016

Stowarzyszenie „Topory” serdecznie zaprasza na „Wakacje z Toporami”. W okresie wakacyjnym prowadzony przez nas Klub Miłośników Gier i Fantastyki będzie otwarty o stałych godzinach przez sześć dni w tygodniu:
Wtorek 14-20 sesje gier fabularnych i brydż dla początkujących
Środa 14-20 turnieje ,konkursy
Czwartek – 14-20 gry planszowe
Piątek – 14-20 – eventy tematyczne(co tydzień inny)
Sobota- 10-21 – Magic the Gathering, gry planszowe, sesje gier fabularnych
Niedziela – 9-18 Magic the Gathering ,sesje gier fabularnych
Klub mieści się pod blokiem przy ulicy Zwolińskiego 1 ,w zrewitalizowanych pomieszczeniach dawnej kotłowni. Zapraszamy zarówno stałych bywalców jak i nowe osoby, nasi instruktorzy chętnie wprowadzą Was w fascynujący świat gier planszowych i fabularnych oraz fantastyki.

Gramy !!! 18 czerwca 2016
Niedziela, 5 Czerwca 2016

Zapraszamy już 18 czerwca o godzinie 15.00 na kolejną edycję Gramy !!! w Fit Cafe (dawniej Cafe Młynek) obok MDK, tym razem we współpracy z Młodzieżową Radą Powiatu Rawskiego. Przygotowaliśmy dla Was kilka nowych konkursów np. "Konkurs filmowy", "Kocham Cię Polsko" czy "Tajemnicza skrzynka". Odbędą się również warsztaty fotograficzne w naszym klubie na ulicy Zwolińskiego 1. Pojawi się też oczywiście ulubiona "Jaka to melodia" oraz Turnieje: Jenga, Crokinole, Double i Jungle Speed!
Do wygrania bony do Empiku i bilety do Kina ROMA

Plan:
15.00 -17.00 Jaka to melodia
17.00 -18.00 Konkurs filmowy
18.00 -19.00 Kocham Cie Polsko
19.00 -20.00 Tajemnicza Skrzynka
W między czasie:
Turnieje gry:
Jenga
Crokinolle
Double
Jungle Speed
Dodatkowo:
Warsztaty fotograficzne

Jeszcze raz serdeszcznie zapraszamy :) !

Niedziela, 10 Kwietnia 2016

W imieniu organizatorów i naszego Stowarzyszenia serdecznie zapraszamy na Festiwal Sztuki Filmowej "Szarlotka", który odbędzie się w Skierniewicach w dn. 23.04-24.04!
Nasze Stowarzyszenie przygotowało we współpracy z Cechem Fantastyki "SkierCon" alternatywny blok programowy, w którym będą konkursy i prelekcje

Strona 26 z 104 [1] [2] [3] ... [12] [13] [14] ... [24] [25] [26] [27] [28] ... [64] [65] [66] ... [102] [103] [104]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl