114
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Piątek, 7 Października 2016

Kochani! Pilnie potrzebna jest krew dla siostry naszej koleżanki ze Stowarzyszenia! Krew obojętnie jakiej grupy można oddawać w dowolnym szpitalu/punkcie pobrań, ważne żeby podać, że jest ona dla Magdaleny Ciurko, która obecnie znajduje się w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki ul. Rzgowska 281/289, 93-338 Łódź. Jeśli chcecie i możecie - pomóżcie!

Rawski Dzień RPG -edycja VIII
Piątek, 7 Października 2016

Zapraszamy na kolejną, tym razem VIII, edycję rawskeigo Dnia RPG!
Jeśli chcesz dać się ponieść wyobrazi to przyjdź i zagraj z nami!
Podczas VIII edycji, odbędą się sesje RPG, dlatego zaparszamy wszystkich zainteresowanych 15 października o godz. 15.00 w Gimnazjum nr. 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej:)

Niedziela, 18 Września 2016

W dniu wczorajszym Stowarzyszenie "Topory" podjęło decyzje o:
1.Przyznaniu członkostwa honorowego Alicja Alutek Kowalska
2.Przyjęciu do Stowarzyszenia dwoje nowych członków Dagmara Lisicka i Bartosz Widalski
3.Przyznaniu Bartłomiej Kosiacki koszulki Przyjaciel Toporów.

Poniedziałek, 29 Sierpnia 2016

Informujemy ,że nowym kierownikiem Klubu Toporowego będzie Monika Iwańska ,a organizatorem turniejów Magic the Gathering Maciej "Reiver" Kłos. Osoby zainteresowane Klubem zapraszamy do nowo utworzonej grupyhttps://www.facebook.com/groups/1749069842025801/

Środa, 17 Sierpnia 2016

Zapraszamy w imieniu organizatorów !

https://www.facebook.com/events/156358668134306/

Środa, 17 Sierpnia 2016

Po raz szósty z rzędu otrzymaliśmy propozycję zgłoszenia przedstawiciela naszego Stowarzyszenia do składu sędziowskiego Puchar Mistrza Mistrzów. W tym roku będzie to Monika Auraya Czyżowicz. Tegoroczna edycja odbędzie się na konwencie Polcon we Wrocławiu.

Środa, 27 Lipca 2016

Mamy przyjemność zaprezentować Wam kilka opinii o tegorocznej edycji Festiwalu "Rawa Gra Szanty" ,które zostały zamieszczone na profilach zespołów i instytucji biorących w nim udział albo na profilu Festiwalu.

 

Dziękujemy Rawie Mazowieckiej za takie gorące przyjęcie ! Było na prawdę niesamowicie energetycznie i bardzo, bardzo pozytywnie. Jak zwykle było super ;-) Cudowna publiczność, wyjątkowa atmosfera i świetna zabawa wśród przyjaciół do białego rana ... Będziemy wspominać ten festiwal z wielkim sentymentem ;-) Takich chwil się po prostu nie zapomina ! Dziękujemy Ci Rawo Mazowiecka .

Zespół Jolly Roger

 

No i wracamy do domu... dziękujemy bardzo za super imprezę i mamy nadzieję do zobaczenia za rok; )

Zespół North Cape

 

Ahoj! Ochłonęliśmy już trochę po sobotnim festiwalu "Rawa Gra Szanty" w Rawie Mazowieckiej :) Z tego miejsca pragniemy podziękować organizatorom za profesjonalne przygotowanie festiwalu. Okazuje się, że jak się chce, to można :)
Dziękujemy również akustykom oraz całej sekcji technicznej za sprawność w działaniu, którą mieliśmy okazję obserwować oraz oczywiście doświadczyć - wyrazy szczerego uznania.

Zachęcamy zespoły, które chcą spróbować swoich sił do wzięcia udziału w przyszłorocznym konkursie, naprawdę warto przyjechać do Rawy Mazowieckiej :)

Sami również już nie możemy się doczekać spotkania z tak wspaniałą publicznością, przed którą z przyjemnością wystąpimy w przyszłorocznym koncercie finałowym jako laureat tegorocznego festiwalu. Atmosferę, którą Państwo stworzyliście będziemy pamiętać jeszcze dłuuuugo :)

Dziękujemy również Jury za to, że nasza praca została przez Was doceniona :)

Jeszcze raz dziękujemy organizatorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tak wspaniałej imprezy i do zobaczenia za rok

Zespół Syndrom Beczki

 

Zapomnieliśmy Wam powiedzieć, że braliśmy dziś udział w konkursie podczas III edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej "Rawa Gra Szanty".
Szczęście nas przepełnia, bo udało się nam ugrać trzecie miejsce oraz najcenniejszą nagrodę w naszej dotychczasowej działalności. Owym laurem jest nagroda publiczności dla której moglibyśmy grać codziennie! ;-)
Pozdrawiamy i gratulujemy Syndromowi beczki i Ryśkowi Krauze.
Do zobaczenia gdzieś na szlaku.

 Zespół Zwrot Przez Twarz

Dziękujemy....:)

Smocza Jama PR & Events

Dla Naszej Stacji to prawdziwy zaszczyt z Wami wspólracować, i życzymy sobie tego na przyszłość

Radio RSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona 24 z 103 [1] [2] [3] ... [11] [12] [13] ... [22] [23] [24] [25] [26] ... [62] [63] [64] ... [101] [102] [103]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl