505
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna
Opłata akredytacyjna na konwencie!
Sobota, 1 Sierpnia 2009

Reagując na sugestię potencjalnych konwentowiczy, wprowadzamy możliwość wniesienia opłaty akredytacyjnej po przyjeżdzie na konwent. Prosimy jednak o przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza kontaktowego najpóźniej 5 sierpnia (środa). Największe RPG-owe święto już za pięć dni!

Czwartkowy LARP
Środa, 29 Lipca 2009

Jak co roku na Toporiadzie w czwartek wieczorem i w nocy odbywa się LARP dla wszystkich uczestników konwentu. Aby ułatwić Wam przygotowania się do tego wiekopomnego wydarzenia, powstała oddzielna podstrona na której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje takie jak: tło fabularne LARPa oraz postacie w jakie będzie się można wcielić podczas jego trwania. Pytania dotyczące LARPa można kierować na maxbrand@wp.pl

Sobota, 1 Sierpnia 2009

Informujemy ,że w tym roku w sklepiku Toporiadowym nie będzie można nabyć papierosów. Będzie za to znacznie większy wybór toporiadowych pamiątek: koszulki i czapki dżokejki toporiadowe w dwóch kolorach(czarny i biały) , smycze oraz kubki toporiadowe. Szczegółowy asortyment znajdziecie w dziale Sklepik.

Środa, 29 Lipca 2009

Zwracamy się do wszystkich tworzących jakiekolwiek punkty programu z prośbą o informację jeśli do ich realizacji będą potrzebne Wam jakieś szczególne rzeczy: prąd w namiocie, sprzęt grający, laptop, rzutnik, tablica do pisania markerami, sprzęt nagłaśniający, papier, ołówki, długopisy ... czyli wszystko poza samym namiotem, krzesłami i uczestnikami. Prosimy o kontakt na adres k8@topory.org.

Środa, 29 Lipca 2009

Od dnia dzisiejszego na stronie znajduje się pełna i ostateczna wersja programu Toporiady 2009. Przygotowaliśmy dla Was każdego dnia cztery ścieżki programowe oraz liczne atrakcje znajdujące się poza głównymi ścieżkami jak na przykład Orczy Obóz czy Games Room. Wszystko oczywiście do obejrzenia w dziale Program.

Środa, 29 Lipca 2009

Tegoroczną Toporiadę zaszczycą swoją obecnością kolejni goście: Marcin "Kaczor" Baryłka, Tomasz "Smok" Wolski i Artur "Artut"Machlowski. Ich krótkie biogramy możecie znaleźć w dziale Goście.

Środa, 22 Lipca 2009

Program Toporiady został rozszerzony o kolejne punkty. W sobotę powstała ścieżka programowa związana z systemem Dzikie Pola. Zapraszamy do lektury aktualnej wersji programu.

Strona 102 z 105 [1] [2] [3] ... [50] [51] [52] ... [100] [101] [102] [103] [104] [105]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl