27
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Stowarzyszenie
Wtorek, 27 Września 2011

Nasze Stowarzyszenie otrzymało oficjalne podziękowania od Burmistrza Rawy Mazowieckiej za pomoc w organizacji Rodzinnego Rajdu Rowerowego oraz festynu "Witaj Przedszkolaku". Można je przeczytać tutaj.

Wtorek, 27 Września 2011

W dziale Do pobrania możecie znaleźć banery naszego Stowarzyszenia.

Niedziela, 4 Września 2011

Stowarzyszenia "Topory" zostało poproszone o wydelegowanie swojego przedstawiciela do składu sędziowskiego tegorocznej edycji Pucharu Mistrza Mistrzów ,która odbędzie się na konwencie Inne Sfery we Wrocławiu w dniach 23-25 września 2011. Puchar Mistrza Mistrzów jest najstarszym oraz jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na najlepszego MG ,a sędziują go przedstawiciele najważniejszych w fandomie portali internetowych,stowarzyszeń i konwentów. Naszym przedstawicielem w składzie sędziowskim PMM jest Hubert "Jankoś" Jankowski. Pełną listę tegorocznych sędziów i szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na oficjalnej stronie PMM.

Czwartek, 25 Sierpnia 2011

Nasze Stowarzyszenie pomoże w organizacji XI Rodzinnego Rajdu Rowerowego promując imprezę, a nasi członkowie będą wolontariuszami pracującymi w trakcie Rajdu. Jest on organizowany przez Okręgowe WOPR w Rawie Mazowieckiej i Urząd Miasta Rawa Mazowiecka, odbędzie się 27 sierpnia 2011 roku, start na terenie OSIR o godzinie 10:00. Szczegóły na www.rawamazowiecka.pl

Sobota, 6 Sierpnia 2011

Decyzję Walnego Zebrania członków Rawskiego Stowarzyszenia Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" honorowym członkiem Stowarzyszenia został JWP Tomasz Wolski herbu Junosza Hetman Wielki Koronny. Serdecznie witamy w naszym gronie.

Czwartek, 14 Lipca 2011

Decyzją Zarządu RSMGFiF "Topory" w poczet członków Stowarzyszenia została przyjęta Martyna "Czarna" Porczyk.

Wtorek, 17 Maja 2011

Po rezygnacji Macieja Winnickiego zarząd Rawskiego Stowarzyszenia Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory"  wybrał Jakuba Krawczyka na nowego członka zarządu Stowarzyszenia.

Strona 14 z 18 [1] [2] [3] ... [6] [7] [8] ... [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl