27
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Stowarzyszenie
Czwartek, 29 Grudnia 2011

Podczas Wigili Toporowej wręczyliśmy podziękowanie i drobny upominek przedstawicielom zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia - warszawskiej "Armii Goblinów". Był to wyraz wdzięczności za wieloletnię pomoc i współpracę zwłaszcza przy organizacji konwentu Toporiada!

Nowy członek honorowy Stowarzyszenia
Środa, 28 Grudnia 2011

W poczet honorowych członków Rawskiego Stowarzyszenia Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" została przyjęta Urszula Jankowska. Serdecznie witamy w naszym gronie!

Galeria zdjęć z Wigili Toporowej
Środa, 28 Grudnia 2011

Tegoroczna Wigilia Toporowa zgromadziła większość członków Stowarzyszenia „Topory” oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych ekip(Armia Goblinów z Warszawy i klub Panteon RPG z Białobrzegów). Spotkanie przebiegało w wyjątkowo sympatycznej i ciepłej atmosferze. Oprócz tradycyjnych życzeń i łamania się opłatkiem  Wigilia była również okazją do podsumowania działalności Stowarzyszenie w roku 2011 oraz przyznania wyróżnień ,nagród i podziękowań, o których szczegółowo będziemy informować w kolejnych newsach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Wigili Toporowej.   

 

Wigilia Toporowa
Sobota, 19 Listopada 2011

Serdecznie zapraszamy wszystkich Toporów i naszych przyjaciół na wspólną wigilię, która odbędzie się 17 grudnia(sobota) w naszej siedzibie przy ulicy Słowackiego 23 w Rawie Mazowieckiej(tzw. Bunkier).Początek o godzinie 20. Jak co roku prosimy, aby każdy przyniósł jakąś drobną nawet potrawę. W tym roku tak jak w roku ubiegłym świętujemy bez alkoholu. Do zobaczenia!!!

 

Poniedziałek, 31 Października 2011

Z powodu zbyt małej liczby sesji Puchar Mistrza Mistrzów na konwencie Inne Sfery we Wrocławiu nie odbył się. Główny organizator Pucharu Wojciech Rzadek zdecydował o przeniesieniu tegorocznej edycji Pucharu na konwent Falkon odbywający się w Lublinie. Nasze Stowarzyszenie po raz kolejny otrzymało propozycję wyznaczenia sędziego na PMM. Tym razem naszym przedstawicielem w komisji sędziowskiej PMM będzie Piotr "Tęcza" Tęczyński.

Sobota, 15 Października 2011

Zapraszamy na kolejną odsłonę Sylwestra Toporowego. Tym razem dla odmiany w zupełnie cywilizowanych warunkach:) Opuszczamy więc lokal o "podwyższonym standardzie" U Jareckiego i przenosimy się do miejscowości o wdzięcznej nazwie Kanice, której sala weselna oferuje wszystkie możliwe udogodnienia i luksusy(będą normalne toalety):)

Ponieważ Kanice oddalone są od Rawy około 15km dla wygody naszych gości wynajmujemy autobus ,który dowiezie Nas na miejsce i przywiezie z powrotem do Rawy.
Wyjazd z Rawy o 19:00 z dworca PKS ,powrót 05:00(Godziny mogą ulec jeszcze zmianie).

Koszt Sylwestra to 50zł(wynajem sali, transport,alkohol,napoje,naczynia,sprzątanie itp.) Tradycyjnie oprócz składki każdy przywozi ze sobą coś do jedzenia.

Stowarzyszenie "Topory" dla najmłodszych
Wtorek, 27 Września 2011

RSMGFiF "Topory" wzięło udział w festynie rodzinnym "Witaj Przedszkolaku". Nasze stoisko z grami cieszyło się ogromny zainteresowaniem młodych uczestników festynu, a także ich rodziców. W galerii można zobaczyć jak dzieci doskonale bawią się pod kierunkiem członków naszego Stowarzyszenia. Takie gry jak Jungle Speed czy Jenga dostarczały najmłodszym niesamowitych wrażeń. Rośnie kolejne pokolenie rawskich graczy!

Strona 13 z 18 [1] [2] [3] ... [6] [7] [8] ... [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl