436
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna » Stowarzyszenie
Środa, 13 Czerwca 2012

Skarbnik naszego Andrzej "Jankes" Jankowski Stowarzyszenia został na kolejną kadencję wybrany przezesem WOPR województwa łódzkiego.  Gratulujemy!!!

Poniedziałek, 28 Maja 2012

Z przyjemnością informujemy, że wczoraj skarbnik naszego Stowarzyszenia Andrzej "Jankes" Jankowski został wybrany podczas zjazdu wyborczego okręgowego WOPR w Rawie Mazowieckiej na prezesa tej organizacji. Warto dodać, że członkowie Stowarzyszenia "Topory" pomagali podczas organizacji zjazdu, a w czasie obrad mogliśmy usłyszeć podziękowania  dla "Toporów" za dotychczasową współpracę.

Serdecznie gratulujemy!

Czwartek, 17 Maja 2012

Bardzo prosimy o polubienie stron na facebook przyjaciół naszego Stowarzyszenia:

Strona Cyrila Rolando - znakomitego francuskiego grafika

Strona Sternicy z gitarą - jednym z jej twórców jest Tomasz "Gr0m" Paciorek, żeglarz i artysta szantowy, którego koncerty wielokrotnie uświetniały Toporiadę, organizator muzycznych rejsów po Mazurach

Strona CD-Projekt-Gry Bez Prądu - strona działu Gier Bez Prądu w firmie CD Projekt, wyłącznego polskiego dystrybutora gry karcianej Magic: the Gathering, sponsora naszgo Stowarzyszenia

Strona Gry Karcianej Jakub Wędrowycz - świetna gra karciana autorstwa Andrzeja Pilipiuka i Artura "Artuta" Machlowskiego

Utopiliśmy Marzannę :)
Czwartek, 22 Marca 2012

Zima była wyjątkowo mroźna przez co wyjątkowo niemiła, dla tego postanowiliśmy pozbyć się jej topiąc Marzannę ;) Zdjęcia w galerii.

Poniedziałek, 19 Marca 2012

Ze strony http://solmukohta.org/index.php/2012/Book pobrać można darmowy PDF z anglojęzyczną publikacją States of Play: Nordic Larp Around the World (wydanie drukiem 11 kwietnia 2012). Jest to związany z konferencją larpową Solmukohta (fińską edycją cyklicznej, odbywającej się naprzemiennie w krajach nordyckich dorocznej imprezy znanej jako Knutepunkt) tom artykułów naukowych i popularnonaukowych, poświęconych głównie larpom, ale także innym formom erpegowania. Tegoroczna, zalinkowana edycja zawiera m. in. tekst poświęcony Złotym Toporom autorstwa Aleksandry "Avril" Mochockiej, "The Evaluation of Elusiveness". Ciekawych, skąd się tam wziął - zapraszamy do lektury!
więcej o Solmukohcie http://www.solmukohta.org/
więcej o cyklu Knutepunkt http://en.wikipedia.org/wiki/Knutepunkt

Wszystko czego chcecie się dowiedzieć  o Toporach!
Sobota, 17 Marca 2012

Na naszej stronie pojawiła się nowa zakładka "To Topory" w której możecie zapoznać się z historią i działalnością Stowarzyszenia "Topory". Zobaczycie tam krótkie opisy  naszych członków (z dużym przymrużeniem oka ;) ), zrozumiecie czym są gry fabularne, a przede wszystkim dowiecie się jak do Nas dołączyć!

Thanks to Mr. Cyril Rolando
Środa, 7 Marca 2012

"Topory" Association would like to express gratitude towards Mr. Cyril Rolando for allowing us to use his art, for promotional purposes free of charge. We would also like to encourage viewers to discover Mr. Rolando's excellent works.

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" serdecznie dziękuje Panu Cyrilowi Rolando za nieodpłatne udostępnienie grafiki, która będzie wykorzystana na materiałach promocyjnych Stowarzyszenia. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze znakomitymi pracami Pana Rolando na jego stronie internetowej.

Strona 12 z 19 [1] [2] [3] ... [5] [6] [7] ... [10] [11] [12] [13] [14] ... [17] [18] [19]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl