582
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Imprezy » Rawski Dzień RPG
Poniedziałek, 18 Lutego 2019

W dniach 16.02-17.02 odbył się Rawski Weekend z RPG, udział wzięło ponad pięćdziesięciu miłośników gier fabularnych, którzy rozegrali dziesięć sesji. Częścią eventu była trzecia edycja konkursy "Srebrne Topory”, podczas, którego wybiera się na najlepszego początkującego gracza i najlepszego początkującego Mistrza Gry. Komisja w składzie, Maciej "Hunter" Piech, Konrad "K8" Kaczmarek, Hubert "Jankoś" Jankowski i Monika "Mruczek" Iwańska - przewodnicząca wybrała:

Kategoria najlepszy początkujący Mistrz Gry:

1.Katarzyna "Kabira "Jabłońska

2.Natalia Krzymińska

3.Gabriel "Mufinka" Wołynko

Kategoria najlepszy początkujący gracz:

1.Konrad "Plakat" Młodzik

2.Klaudia Gala

3.Jacek "Jaca" Kałucki

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Niedziela, 4 Lutego 2018

Pierwsze miejsce w konkursie na najlepszego początkującego gracza "Srebrne Topory" otrzymał Bartosz Białecki
Drugie miejsce przypadło Szymonowi Woźniakowi
Trzecie otrzymała Dominika Lichańska
Dodatkowo wyróżnienie otrzymała Klaudia Jeziorska
Gratulujemy!
Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej za udostępnienie nam szkoły na ten event.

Piątek, 2 Lutego 2018

Serdecznie zapraszamy na Rawski Dzień RPG, który odbędzie się już jutro w Zespole Szkół Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im.Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej.

Przygotowaliśmy dla Was Sesję Pokazową oraz turniej "Srebrne Topory"!
(W turnieju do zgarnięcia nagrody! ;) )

15:00 - Sesja Pokazowa. Ta atrakcja ma na celu pokazanie Wam na czym polega nasze hobby. Nie będziecie musieli w niej brać udziału. Przyjdźcie, stańcie z boku i zobaczcie na żywo na czym to polega! ;)

17:00 - Turniej "Srebrne Topory".
5 sesji RPG u wspaniałych Mistrzów Gry.
Grasz od niedawna? Nigdy nie grałeś? Nie szkodzi! To turniej robiony z myślą o początkujących graczach. Przyjdź, zapisz się, zagraj! Oczywiście znajdzie się również miejsce dla doświadczonych graczy. Zapraszamy!

Można będzie wziąć udział w następujących sesjach:

 

 

Środa, 31 Stycznia 2018

Już w najbliższy czwartek zapraszamy do naszego Klubu na sesję RPG. Adam "Ahmed" Jabłoński przygotował dwie sesja RPG, którą z nich poprowadzi zadecydujecie sami w Klubie.
Oto zapowiedzi tych sesji:
1.Gotycki Horror
Koniec lipca 1849 r.
Ciepłe i słoneczne dni w wiktoriańskiej Anglii. Lekarz Steve O’Donnel, podróżnik Amelia Lloyd, inżynier Erik Ingebrigsen, lord Sir Vernon Lloyd, jezuita Tomas Cooper i pisarka Amanda Ossolińska dostają listowne zaproszenie od Alexandra von Tausen – barona, zamieszkałego w zamku Brennenburg w Prusach. Ludzie Ci, w ostatnich latach, byli zauważani na arenie międzynarodowej, ze względu na ich publikacje, głośne afery, lub ogromne kwoty przekazywane najważniejszym urzędom, głównie sądom, jako „darowizny”, w przypadku arystokracji.

Zaproszenie ma treść:

Szanowny/-a Panie/Pani!
Nazywam się baron Alexander von Tausen. Mam zaszczyt zaprosić Pana/Panią do mojej posiadłości. Chodzi oczywiście o zamek Brennenburg w Prusach. Ale do rzeczy: mam ciekawą propozycję do zaoferowania i rad bym był, gdybym mógł Pana/Panią ugościć w mych skromnych progach. Dużo o Panu/Pani ostatnio słyszałem, ponieważ... jest o Panu/Pani dosyć głośno. Nie jest to obraza z mojej strony, a wręcz przeciwnie – bardzo bym chciał zobaczyć osobę, o której wszyscy teraz wokół mówią i dodatkowo zaproponować jej bardzo ciekawe... zadanie. Oczekuję Pana/Pani w moim zamku 15 sierpnia bieżącego roku. Życzę udanej podróży i mniemam, że niedługo się zobaczymy.

Z wyrazami szacunku,
Baron Alexander von Tausen

2.D-day realistyczne sesja w klimacie drugiej wojny światowej.
Barka transportowa wzbijała się na falach, to znów z chwile kolejna większa fala zalewała pokład i żołnierzy się w niej znajdującej. Sternik widział, co stało się na plaży ze 116. saperów. Odbił gwałtownie w lewo, barką szarpnęło i już byli na innym kursie.

- Nic nie widzę! Mgła i fale! Nie widzę dokładnie miejsca zrzutu! Zawracam! - krzyczał Sternik.

Wtedy por. Steve Cole przecisnął się przez kilku chłopaków z końca barki, podszedł do sternika, przyłożył mu Colt'a 1911 do głowy:

- DO BRZEGU K***A!!! - ryknął mu w twarz.

Sternik chciał ocalić tych nieszczęśników, ale rozkaz, to jedno, a broń przy głowie, to silna motywacja. I porucznik i Sternik, wiedzieli co czeka ich za 3-4 minuty - walka o przetrwanie...

Poniedziałek, 30 Stycznia 2017

Konkurs na najlepszego początkującego gracz "Srebrne Toporki"

1.Kamil "Obi" Michalski

2.Bartosz "Widal" Widalski

3.Natalia Krzymińska

Rawski Dzień RPG -edycja VIII
Piątek, 7 Października 2016

Zapraszamy na kolejną, tym razem VIII, edycję rawskeigo Dnia RPG!
Jeśli chcesz dać się ponieść wyobrazi to przyjdź i zagraj z nami!
Podczas VIII edycji, odbędą się sesje RPG, dlatego zaparszamy wszystkich zainteresowanych 15 października o godz. 15.00 w Gimnazjum nr. 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej:)

Rawski Dzień RPG - edycja V
Niedziela, 26 Kwietnia 2015

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "TOPORY" zaprasza na V już edycje Rawskiego Dnia RPG. Impreza odbędzie się 2 maja (sobota) w Gimnazjum numer 2 im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej. Start o godzinie 14.

Harmonogram V edycji.
14-15 30 prezentacje systemów:
Neuroshima
Zew Cthulhu
Warhammer
Cyberpunk 2020
Earthdawn
15 30-20:00
Sesje RPG:
Neuroshima - Michał "Pest" Koprowski
Zew Cthulhu 1890 - Hubert "Jankoś" Jankowski
Warhammer II edycja - Maciej "Kanem" Błaszczyk
Cyberpunk 2020 - Daniel "Loniu" Szymczak
Earthdawn - Monika "Auraya" Czyżowicz

Serdecznie zapraszamy!!!

Strona 1 z 2 [1] [2]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl