622
Rawski Koncert Sztuki

Obozy tematyczne na Toporiadzie

Obóz Anielsko-Demoniczny

Oficjalna delegacja porozumienia Anielsko-Demonicznego postanowiła rozbić swój obóz w centrum ludzkiego wszechświata, czyli w lasach Fryszerki. Przysiądź się do wspólnego ognia i posłuchaj niesamowitych opowieści anielskich serafinów lub też spróbuj wina wprost z demonicznego kotła, ale uważaj byś się przy tym nie sparzył... Przyjaźnie (powiedzmy) nastawieni z chęcią powitamy Cię w naszym obozie. Nie bój się i nie przechodź obok nas obojętnie!

Przedstawicielka Anielskiej Rodziny Królewskiej, Białoskrzydła Damaris

Tymczasowa Prawa Ręka Władcy Demonów, Bonsai Królobójczyni

Obóz klubu Panteon RPG

Jest to freestyle'owy otwarty obóz dla wszystkich miłośników fantastyki w każdym klimacie. U nas każdy się może wcielić w dowolną wybraną przez siebie postać. Możesz być u nas krasnoludem, elfem, a nawet zombiem lub jako zwykłym turystą. W naszym obozie głownie się liczy towarzystwo, dobra zabawa i odgrywanie swojej postaci.

Obóz banitów

Z przyjemnością ogłaszam że oficjalnym się już stało powołanie do powstania obozu Banitów.

Nastawieni na gwałcenie, palenie i rabowanie uprzedzamy każdego, by na plecy swe uważał i co cenne za pazuchą ukryte nosił. Może tylko czworo nas, ale siła w nas legionu. Uparci, pewni siebie, z szelmowskim uśmiechem sprawimy że przegrasz ostatnią parę skarpetek w grze w kości na którą to co noc, po sesyjach zacnych, zapraszamy.

Jeśli tylko odwagi w twym sercu starczy, to możesz też odwiedzić nasz Czarny Rynek i kupić spod lady towar, do którego istnienia oficjalnie się nie przyznamy. W tajemnicy Ci jednak zdradzę, przyjacielu, że ostatni nabywca był bardzo zadowolony z organizatora, którego od nas kupił, a który to ponoć już kolejny rok organizuje mu wypasioną Toporiadę.

Jeśli Ci tych atrakcji nie starczy, to wiedz jeszcze jedno. Konkursów i zabaw ci u nas dostatek. Wiadomym wszak jest, że banita wesoły żywot prowadzi. Przybądź więc do nas, rozmową zabawimy, a jak przy tym zgubisz sakwę, to cóż... przynajmniej chwalić się będziesz mógł że wesoła kompanija banicka ze sprytem twym zagrała.

Z cyklu ogłoszeń banickich:

 • Zgubiłeś coś? Masz wrażenie że coś ci ukradli? Obudziłeś się bez namiotu nad głową? Zapraszamy na Czarny Rynek. Czynne codziennie po zachodzie słońca. Znajdziesz tam wszystko i wiele, wiele więcej....
 • Ktoś chce kupić nową, nieużywaną teściową?

Konkursy obozu banitów

Obóz Banitów ma zaszczyt zaprezentować mnogość konkursów o tematyce zróżnicowanej i do gustów biorących w nich udział graczy dopasowanych.

I oto zostało postanowione. Oto godziny w których będziemy Toporiadowe towarzystwo osobami swymi nieskromnymi zabawiali.

Piątek:

14.00 - 15.00 Zabójca: Czyli zaczaj się, dobądź sztyletu, zabij z zaskoczenia. Gra dla każdego, kto głową ruszyć lubi i cienie za przyjaciół swych ma. Ciekawostką zaś to, że dwa dni, aż, trwać ma.

17.00 - 19.00: W tych godzinach gra prawdziwa się zaczyna. Że banita wesół człowiek wnet się każdy o tym dowie. Zapraszamy i witamy. Do zabawy zachęcamy.

 • Bystre oczko. Znajdź królową pośród króli.
 • Zwinny drań. Uważasz że możesz wszystko? Już my Ci pokażemy jak dalece się mylisz.
 • Ciepaj elfa. Elf jest dziki, elf jest zły, elf ma bardzo ostre kły. Kto zobaczy w lesie elfa, ten wnet rzuca w niego bełta.
 • Łapać łotra. Co tu dużo pisać? Łap tego łotra!

Sobota:

12.00 - 14.00 Kto przeoczył dzień poprzedni dziś przyjść musi, szczerzyć zęby.

 • Nie sraj, tylko graj! Krasnoludzkoje serenadyje dla najukochańszej.
 • Obij mordę! Czy to stoi, czy to leży... obić mordę się należy.
 • Szyszka w stogu szyszek. A mówili że wyzwaniem jest igła w stogu siana...
 • Taniec wyginaniec. I krasnolud z orkiem w parach ciała swoje wyginali... Bez obawy - nikomu tu na odcisk nie nadepniesz.

Obóz Kapłanów(Armia Goblinów)

Królestwo niebies... wróć! Zielone

Na początku była cisza, albo chaos, albo słowo, albo arrrr, albo rechot, albo żaba, albo żyto, albo muzyka, albo światło, albo dyskoteka, albo Putin, albo sens, albo nic zgoła, a potem przyszły różnice teologiczne. Bogowie zsyłają swoich kapłanów, by oświecić zagubione dusze. Wiele świateł się rozświeca, a Armia Goblinów je chodzi i gasi, bo nikt nie da Wam tego, co my Wam obiecamy. A co z diabłem? Diabeł utkwił w szczegółach...

Konkursy Obozu Kapłanów

W piątek 29.07.2011 o godz. 19.00 na spektakl pt. "Korowód Ekumeniczny"

Będziemy Was nawracać na jedyną, prawdziwą wiarę ( no dobra 1 z 10ciu ;) )

Zajrzyjcie do wnętrza każdej Świątyni,
Poczujcie Moc(z) Bogów,
Doznajcie Objawienia,
Dostąpcie najwyższego wtajemniczenia,
Prawda Wam się objawi,
Wszyscy wyjdą syci i napojeni,
Przejdziecie na Zieloną Stronę Światła/Ciemności/Mocy*!

*do wyboru do zielonego koloru

Uwaga KONKURS!!!

Kapłani nie tylko będą nawracać na swoją jedyną, prawdziwą wiarę, ale również zadadzą Wam istotne pytanie.. (cały dzień będziemy prosić o odpowiedzi.. ;) )

"Jakiego największego grzechu nie może popełnić Mistrz Gry na sesji (czego najbardziej nienawidzą Gracze u mistrzów Gry?) i jakiego największego grzechu nie może popełnić Gracz na sesji (czego najbardziej nienawidzą Mistrzowie u Graczy)"

Zastanówcie się co przeszkadza Wam jako MG u Graczy a co Graczom u MG... Odpowiedzi (podpisane) będziecie mogli zostawić w naszej urnie... po "Korowodzie" Kapłani ocenią Grzechy i wybierzemy Najlepszą (znaczy Najgorszą) propozycję... Te osoby, których propozycje zdobędą tytuł Grzechu Głównego Mistrza Gry (GGMG) oraz Grzechu Głównego Gracza (GGG), zostaną nagrodzeni - Zielona Ambrozja czeka (ofcourse Goblitura ;) )

Rozstrzygnięcie konkursu w okolicach godz. 19.30 (piątek).

Ponieważ w tym roku nasz obóz jest bardzo poważny ;) obowiązuje wszystkich odwiedzających nasze Świątynie REGULAMIN, KTÓREGO BARDZO PROSIMY PRZESTRZEGAĆ...

REGULAMIN KRÓLESTWA NIEBIES.. WRÓĆ ZIELONEGO

 1. Po pierwsze - Nie kradnij nic z ołtarzy, przynajmniej od początku Toporiady do godz. 21.00 w piątek 29.07.2011.
 2. Po drugie - Wchodząc do Królestwa złóż pokłon któremukolwiek z Bogów, a możesz i sobie (chcemy to zobaczyć ; ) ).
 3. Po trzecie - Pij i jedz to co dostaniesz do spożycia (w tym roku 0 chemii ;) ).
 4. Po czwarte - Płyny fizjologiczne oddawaj z daleka od Świętego Miejsca.
 5. Po piąte - Na tacę i datki przyjmujemy wszelkie gatunki piwa.
 6. Po szóste - Od piwa głowa się kiwa, co sprzyja medytacji i modlitwie.

Na koniec jak nie wiesz o co chodzi pomnóż te 6 punktów razy 6 i dodaj 6, a jak nie rozumiesz to zapytaj któregoś z Kapłanów... ;)

Szczerze wierzymy, że Bogowie będą z Nami i Niebo nie spadnie nam na Głowy!

PS.
A wiara podobno czyni cuda..

PPS.
Dodatkowy konkurs!!! W tamtym roku nasz kolega Boin, zgubił na Toporiadzie mózg, generalnie mu to nie przeszkadza w życiu uczciwego Golema, ale musi w tym roku napisać i zdać magisterkę, więc chociaż kawałek tego mózgu by się przydał, dla szczęśliwego znalazcy jest nagroda, zielona w płynie oczywiście ;)

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl