622
Rawski Koncert Sztuki

O XX-leciu

31 stycznia 2014 minie dokładnie dwadzieścia lat od rozegrania pierwszej sesji RPG w Rawie Mazowieckiej, co można uznać, za symboliczne powstanie "Toporów".

Z tej właśnie okazji pragniemy bardzo serdecznie zaprosić Was, którzy tworzyliście przez te dwadzieścia lat "Topory", które później przerodziły się w Stowarzyszenie.

Zaprosiliśmy również przedstawicieli zaprzyjaźnionych ekip i osoby ,które pomagały nam organizować Toporiadę i inne imprezy.

Obchody rozpoczną sie 31 stycznia 2014 roku od zagrania sesji RPG, które zorganizujemy dla wszystkich chętnych w piątek (o szczegółach poinformujemy w oddzielnym wydarzeniu), natomiast w sobotę 1 lutego właściwa impreza rozpocznie się w Hotelu Tatar o godzinie 19:00. W programie przewidujemy min. wystawę przypominającą historię Toporów, koncert zespołów:

  • Chaos UC
  • Tomasz "Gr0m" Paciorek (utwory Jacka Kaczmarskiego oraz piosenka żeglarska)

Na miejscu czekać na Was będą gorące posiłki, przystawki, napoje oraz alkohol.
Koszt wstępu - 80 zł.


Wszystkich, którzy zechcą z nami świętować to wyjątkowe wydarzenie, prosimy o jak najszybsze potwierdzenie swojej obecności, a najpóźniej do 25 stycznia 2014 roku. Pewne szczegóły mogą ulec zmianie ale pewne jest to, że każdy z Was otrzyma listownie zaproszenie.

Wszystkich, którzy potwierdzą swoją obecność, prosimy o wpłatę kwoty 80 złotych z dopiskiem "opłata za wstęp" na numer konta:
15 9291 0001 0054 1718 2000 0010
96-200 Rawa Mazowiecka ul.Mszczonowska 21

Z opłaty zwolnieni są Członkowie Honorowi Stowarzyszenia oraz pierwszej ekipy toporowej.

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl