618
Rawski Koncert Sztuki

Toporiada 2009  Konwent Fantasy i RPG

O konwencie

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki ma zaszczyt, a nawet przyjemność, zaprosić nieco cnotliwe damy i niemalże szlachetnych panów na dziewiątą edycję konwentu Toporiada.

Czymże jest Toporiada?

To konwent RPG, organizowany przez graczy dla graczy. Dzieją się na nim nierzadko rzeczy wykraczające poza tematykę związaną z grami fabularnymi, jednakowoż RPG jest na Toporiadzie najważniejsze. Toporiada to także konwent plenerowy, który odbywa się w na skraju urokliwego lasu, nieopodal rzeki, na który należy przyjechać z własnym namiotem. Toporiada wreszcie, to konwent na luzie, gdzie w wakacje, przy piwku (jak ktoś jest pełnoletni albo potrafi dobrze kłamać), na świeżym powietrzu i pod kalifornijskim w swym charakterze słońcem, spotykają się co roku znajomi i przyjaciele, aby przez cztery bez mała dni, robić to co lubią najbardziej, cokolwiek by to nie było.

Jakich atrakcji można się spodziewać jadąc na Toporiadę?

Lasu, ogniska, przyjaznych i roześmianych ludzi, multum sesji RPG, LARPów, absurdalnych konkursów, obozów tematycznych, jeszcze więcej sesji RPG, poważnych prelekcji, niepoważnych prelekcji, gamesroom'u z planszówkami, udziału w konkursie Złote Topory, imprezy integracyjnej na zakończenie konwentu oraz, co warte podkreślenia, sesji RPG.

Jak wziąć w tym wszystkim udział?

Po pierwsze, zgłosić swój akces przed konwentem za pomocą formularza, który znajduje się na stronie "Wstęp na Toporiadę", organizatorzy bowiem stawiają sobie za punkt honoru, zapewnienie takiej liczby mistrzów gry, aby każdy uczestnik mógł wedle woli brać udział w sesjach, stąd liczba uczestników musi być dokładnie oszacowana. Po drugie zabrać namiot, papier toaletowy, dobry humor i pozytywne nastawienie, i stawić się 1 sierpnia 2013 roku w Głuchowie koło Rawy Mazowieckiej (woj. łódzkie - na stronie niebawem pojawi się dokładny przewodnik jak do nas dotrzeć).

Koszt akredytacji wynosi, tak jak w latach poprzednich, 40 nowych złotych polskich, mało rżniętych, jeśli łaska.

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl