118
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Stowarzyszenie » Lista członków

Lista członków Stowarzyszenia Topory

Oddział Rawa Mazowiecka

  1. Adrian "Żniwiarz" Andryśkiewicz (2019)
  2. Aleksandra "Badi" Badowska (2009)
  3. Martyna "Bakusiowa" Bakalarska (2013)
  4. Piotr "Banan" Banasiński (2003)
  5. Sylwia "Bananka" Banaszkiewicz (2010)
  6. Marta "Marcia" Ciurko (2013)
  7. Marcelina "Sasha" Gendek (2018)
  8. Adam "Sadam" Gołka (2004)
  9. Renata "Etopka" Goździk (2015)
  10. Małgorzata "Gosza" Iwańska (2012)
  11. Monika "Mruczek" Iwańska (2015)
  12. Adam "Ahmed" Jabłoński (2013)
  13. Katarzyna "Kabira" Jabłońska (2014)
  14. Andrzej "Jankes" Jankowski (1997)
  15. Hubert "Jankoś" Jankowski (1997)
  16. Katarzyna "Bączek" Jastrzębska (2007)
  17. Anita "Nitka" Jędras (2012)
  18. Klaudia "Jeziora" Jeziorska (2018)
  19. Walentyna "Matylda" Juszczak (2014)
  20. Konrad "Rijel" Kacprzak (2004)
  21. Konrad "k8" Kaczmarek (1998)
  22. Jacek "Jaca" Kałucki(2019)
  23. Dawid Kazimierczak(2019)
  24. Maciej "Reiver" Kłos (2016)
  25. Paweł "Kizior" Kocik (2015)
  26. Jakub "Dafi" Krawczyk (2005)
  27. Natalia "eX" Krzymińska (2019)
  28. Joanna "Aćka" Kruczyk (2008)
  29. Krzysztof "Kuki" Kuk (2015)
  30. Dawid "Kunzu" Kunz (2019)
  31. Anna Leman(2018)
  32. Dagmara "Daga" Lisicka (2016)
  33. Sebastian "Trojden" Ludwicki (2005)
  34. Kamil "Obi" Michalski (2017)
  35. Konrad "Plakat" Młodzik (2019)
  36. Patryk Noga (2018)
  37. Małgorzata "Gołąb" Nowak (2018)
  38. Mateusz "Maczeti" Ozimek (2006)
  39. Maciej "Hunter" Piech (2006)
  40. Nikodem "Nikoś" Piotrowski (2017)
  41. Artur "Thorsten" Polański(2018)
  42. Martyna "Czarna" Porczyk (2011)
  43. Szymon "Szyszon" Sowik (2019)
  44. Jan "Trolu" Szymborski (2018)
  45. Daniel "Loniu" Szymczak (1993)
  46. Kamila "Kami" Tarczyńska (2015)
  47. Kamil "GerBer" Tęczyński(2006)
  48. Piotr "Tęcza" Tęczyński (2006)
  49. Wiktoria "Yvie" Walczyńska (2019)
  50. Jan "Dżuls" Walendzik (2015)
  51. Wojciech Walendzik(2019)
  52. Magdalena "Dziczek" Wieteska (2008)
  53. Paweł "Wiś" Witczak (2004)
  54. Piotr "Sąsiad" Witczak (2004)
  55. Cezary "Klasyk" Wojda (2019)
  56. Patryk "Piecu" Wolski (2017)
  57. Aleksandra "Cienka" Włodarczyk (2014)
  58. Gabriel "Muffinka" Wołynko(2019)

Kandydaci  

 

  • Klaudia "Kaczucha" Gala

 

Oddział Tomaszów Mazowiecki

  1. Sebastian "Basti" Wawrzyńczyk (2017) - prezes oddziału
  2. Krystian "Greku" Wawrzyńczyk (2018)
  3. Adrianna "Adi" Kicińska (2018)

Kandydaci

  • Kinga "Toto" Wawrzyńczyk
  • Bartosz "Biskup" Biskup
  • Marta "Junior Biskup" Biskup

Oddział Łódź

  1. Marcin "Nemron" Łopusiewicz (2008) - prezes oddziału
  2. Alicja "Alutka" Kowalska (2016)
  3. Tomasz Grzyb (2018)  

Kandydaci:

  • Adrian "Puszek" Korab-Sokołowski
  • Grzegorz Szefer-Pliś

 

Oddział Opoczno

  1. Monika "Auraya" Czyżowicz (2016) - prezes oddziału
  2. Michał "Koniu" Kowalczyk (2018)
  3. Damian Kowalczyk (2018)
  4. Szymon "Sabo" Woźniak (2018)
  5. Kacper "Dork" Kowalczyk (2019)

 

Oddział Warszawa

1.Judyta „Judka” Bulman(2018) – prezes oddziału

2.Michał „Kosmit” Kosmala(2018)

3.Michał "Owczar" Owczarek (2013)

4.Piotr „HotShot” Piech(2008)

5.Tomasz "Gr0m" Paciorek(2019)

6.Bartosz Wójcik(2019)

Kandydaci

Wojtek Łebkowski


Członkowie Honorowi

  1. Urszula "Uleńka" Jankowska (2013)
  2. Mikołaj "Sunshine" Kowalski (2008)
  3. Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk (2008)
  4. Grzegorz "Farai" Mądrzycki (2009)
  5. Michał Mochocki(2009)
  6. Mateusz "Craven" Wielgosz (2008)
  7. Adam "Savarian" Wojdalski (2008)
  8. Tomasz "Smok" Wolski (2010) 
  9. Rafał "Kraszan" Kraska (1993)
  10. Ludmiła Ludwicka (2017)
  11. Piotr "Sekret" Sekrecki (2001)

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl