436
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna » Stowarzyszenie » Lista członków

Lista członków Stowarzyszenia Topory

Oddział Rawa Mazowiecka

  1. Adrian "Żniwiarz" Andryśkiewicz (2019)
  2. Aleksandra "Badi" Badowska (2009)
  3. Piotr "Banan" Banasiński (2003)
  4. Sylwia "Bananka" Banaszkiewicz (2010)
  5. Marta "Marcia" Ciurko (2013)
  6. Klaudia "Kaczucha" Gala (2019)
  7. Adam "Sadam" Gołka (2004)
  8. Renata "Etopka" Goździk (2015)
  9. Tomasz Grzyb (2018)  
  10. Małgorzata "Gosza" Iwańska (2012)
  11. Monika "Mruczek" Iwańska (2015)
  12. Adam "Ahmed" Jabłoński (2013)
  13. Katarzyna "Kabira" Jabłońska (2014)
  14. Andrzej "Jankes" Jankowski (1997)
  15. Hubert "Jankoś" Jankowski (1997)
  16. Katarzyna "Bączek" Jastrzębska (2007)
  17. Klaudia "Jeziora" Jeziorska (2018)
  18. Konrad "Rijel" Kacprzak (2004)
  19. Konrad "k8" Kaczmarek (1998)
  20. Jacek "Jaca" Kałucki(2019)
  21. Dawid Kazimierczak(2019)
  22. Maciej "Reiver" Kłos (2016)
  23. Paweł "Kizior" Kocik (2015)
  24. Natalia "EX" Krzymińska (2019)
  25. Joanna "Aćka" Kruczyk (2008)
  26. Krzysztof "Kuki" Kuk (2015)
  27. Dawid "Kunzu" Kunz (2019)
  28. Anna Leman(2018)
  29. Dagmara "Daga" Lisicka (2016)
  30. Sebastian "Trojden" Ludwicki (2005)
  31. Konrad "Plakat" Młodzik (2019)
  32. Patryk Noga (2018)
  33. Jerzy "Greg" Nowak(2019)
  34. Małgorzata "Gołąb" Nowak (2018)
  35. Mateusz "Maczeti" Ozimek (2006)
  36. Tomasz "Gr0m" Paciorek (2019)
  37. Maciej "Hunter" Piech (2006)
  38. Nikodem "Nikoś" Piotrowski (2017)
  39. Artur "Thorsten" Polański(2018)
  40. Martyna "Czarna" Porczyk (2011)
  41. Aleksandra "Szczypior" Przyborek (2020)
  42. Szymon "Szyszon" Sowik (2019)
  43. Jan "Trolu" Szymborski (2018)
  44. Daniel "Loniu" Szymczak (1993)
  45. Kamila "Kami" Tarczyńska (2015)
  46. Kamil "GerBer" Tęczyński(2006)
  47. Piotr "Tęcza" Tęczyński (2006)
  48. Wiktoria "Yvie" Walczyńska (2019)
  49. Jan "Dżuls" Walendzik (2015)
  50. Wojciech Walendzik(2019)
  51. Magdalena "Dziczek" Wieteska (2008)
  52. Paweł "Wiś" Witczak (2004)
  53. Piotr "Sąsiad" Witczak (2004)
  54. Cezary "Klasyk" Wojda (2019)
  55. Patryk "Piecu" Wolski (2017)
  56. Aleksandra "Cienka" Włodarczyk (2014)
  57. Gabriel "Muffinka" Wołynko(2019)

Kandydaci 

  • Kacper "Bombur" Piotrowski
  • Aleksandra "Olivander" Zaręba
  • Magdalena "Wiła" Sadowska

 

Oddział Tomaszów Mazowiecki

  1. Sebastian "Basti" Wawrzyńczyk (2017) - prezes oddziału
  2. Krystian "Greku" Wawrzyńczyk (2018)
  3. Adrianna "Adi" Kicińska (2018)

Kandydaci

  • Kinga "Toto" Wawrzyńczyk

Oddział Łódź

  1. Alicja "Alutka" Kowalska (2016) - prezes oddziału
  2. Marcin "Nemron" Łopusiewicz (2008)
  3. Adrian "Logan" Pluta(2019)
  4. Adrian "Puszek" Korab-Sokołowski (2019)
  5. Grzegorz Szefer-Pliś (2019)
  6. Anna "Amfa" Tarasiewicz (2019)

Kandydaci:

  • Zuzanna "Lilith" Nawrocka

 

Oddział Opoczno

  1. Monika "Auraya" Czyżowicz (2016) - prezes oddziału
  2. Michał "Koniu" Kowalczyk (2018)
  3. Damian Kowalczyk (2018)
  4. Szymon "Sabo" Woźniak (2018)
  5. Kacper "Dork" Kowalczyk (2019)

 

Oddział Warszawa

1.Wojtek Łebkowski(2019) - prezes oddziału

2.Judyta „Judka” Bulman(2018)

3.Michał „Kosmit” Kosmala(2018)

4.Michał "Owczar" Owczarek (2013)

5.Piotr „HotShot” Piech(2008)

6.Bartosz Wójcik(2019)

7.Kamil "Obi" Michalski (2017)

8.Krzysztof "Criss" Krzyżanowski(2020)

9.Łukasz "Azur" Sadkowski(2020)

 

Kandydaci

 

Jan Łajkowski

 

 


Członkowie Honorowi

  1. Urszula "Uleńka" Jankowska (2013)
  2. Mikołaj "Sunshine" Kowalski (2008)
  3. Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk (2008)
  4. Grzegorz "Farai" Mądrzycki (2009)
  5. Michał Mochocki(2009)
  6. Mateusz "Craven" Wielgosz (2008)
  7. Adam "Savarian" Wojdalski (2008)
  8. Tomasz "Smok" Wolski (2010) 
  9. Rafał "Kraszan" Kraska (1993)
  10. Ludmiła Ludwicka (2017)
  11. Piotr "Sekret" Sekrecki (2001)                                                                                

 

Osoby, które czasowo zawiesiły członkostwo:

 

  1. Marcelina "Sasha" Gendek(2018) do 01.11.2020
  2. Bartłomiej "Widal" Widalski do 01.11.2020
  3. Jakub "Dafi" Krawczyk (2005) do 01.11.2020
  4. Walentyna "Matylda" Juszczak (2014) do 24.12.2020
  5. Magdalena "Majo" Malicka do 01.11.2020

Byli członkowie:

Anita "Nitka" Jędras(2012)

 

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl