620
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Imprezy » Klub Miłośników GiF
Piątek, 4 Maja 2018

Zapraszamy w najbliższą sobotę zarówno początkujących jak i doświadczonych graczy na dzień z Brydżowy w Klubie Miłośników Gier i Fantastyki. Gramy od 15:00 do 20:00. 

Sobota, 28 Kwietnia 2018

Stowarzyszenie "Topory" wraz z Urzędem Miasta serdecznie zaprasza na grę miejską, w której to uczestnicy będą mieli możliwość wykazania się znajomością historii Rzeczypospolitej na przestrzeni dziejów, a przede wszystkim - historii Rawy Mazowieckiej. 

Gra odbędzie się na terenie Rawy Mazowieckiej. Rozpoczęcie gry przewidziane jest na godz. 11:30, na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich, przy namiocie Stowarzyszenia "Topory".

Udział w grze mogą wziąć drużyny, liczące maksimum 3 osoby.

Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody

Zapraszamy!

Sobota, 21 Kwietnia 2018

Harmonogram Klubu Miłośników Gier i Fantastyki na najbliższy weekend:
Piątek:
14.00 -21.00 -Dzień z Igrzyskami Śmierci
Sobota:
12.30 -18.30 -Kalambury
14.00 -18.30 -Brydż

Środa, 11 Kwietnia 2018

Już w najbliższy piątek o godzinie 14:00 zapraszamy do Klubu Miłośników Gier i Fantatyki wszystkich fanów serialu i książki Gra o Tron. 

W tym dnu mamy przyjemość poprowadzić Wam konkursy takie jak:
- Wiedzówka z serialu
- Kalamabury 
- Koło fortuny
Zapraszamy serdecznie! Przewidujemy atrakcyjne nagrody!

Środa, 4 Kwietnia 2018

A po dłuuuuugich świętach znowu ruszamy z cotygodniowymi zajęciami specjalnie dla Was ;)
Już w ten piątek serdecznie zapraszamy na sesje RPG, którą poprowadzi Hubert "Jankoś" Jankowski (odbędzie się ona w godzinach 16.00 -21.00)
Poniżej zamieszczamy krótki opis sesji.
Dwadzieścia złotych koron za tydzień pracy ,taka okazja nieczęsto trafia się nawet tak doświadczonym poszukiwaczom przygód jak Wy. Musicie tylko spędzić siedem dni w domu, który cieszy się opinią pechowego czy nawet przeklętego. Spadkobiercom poprzedniego właściciela bardzo zależy żeby podważyć te plotki bo obniżają one wartość tego pięknego domostwa. Naprawdę trafiło Wam się wyjątkowo łatwe zadanie, kilka dni w luksusowym i dobrze zaopatrzonym domu…
Sesja w Warhammera I edycję. (Liczba miejsc graczy: 5).

Piątek, 16 Lutego 2018

14.00 -19.00 -Sesja ED 
Prowadzący: Hubert „Jankoś” Jankowski 
System: Earthdawn I edycja (krótki opis systemu znajdziecie pod tym linkiem) http://topory.org/pl,o-earthdawnie-about-earthdawn,311
Co może kryć się w starożytnym grobowcu potężnego maga? Czy uda Wam się wyjść z niego cało i zdobyć bezcenne księgi zaklęć? Czy takie miejsce mimo upływu wieków nadal jest strzeżone? Czy klątwa jest prawdziwa czy może to tylko mit, który miał odstraszyć potencjalnych rabusiów? ? Jeśli chcesz znać odpowiedź na te pytania ruszaj wraz z innymi adeptami na tą niebezpieczną wyprawę, której zakończenie może okazać się bardzo zaskakujące.

Poniedziałek, 12 Lutego 2018

Za nami siedemnaście dni wspaniałej zabawy z Wami w ramach akcji „Ferie z Toporami”. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie na nasze eventy, łącznie Klub Miłośników Gier i Fantastyki odwiedziły 422 osoby!!! Jesteśmy ogromnie wdzięczni Urzędowi Miasta za wsparcie imprezy i włączenie jej do programu Rawskiej Feriady. Bardzo pomogli nam też przyjaciele z Braci Herbowej Ziemi Rawskiej i Cechu Fantastyki „SkierCon”, którzy przeprowadzili wspaniałe dni tematyczne oraz Zespół Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej, który udostępnił nam pomieszczenia na Rawski Dzień RPG.

Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne nasze eventy!!!

Strona 9 z 16 [1] [2] [3] ... [7] [8] [9] [10] [11] ... [14] [15] [16]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl