620
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Imprezy » Klub Miłośników GiF
Wtorek, 3 Czerwca 2014

Przedstawiamy kilka zdjęć z pierwszych dni funkcjonowania naszej nowej siedziby na ul. Zwolińskiego. Póki co wygląda to bardzo skromnie, ale nowe miejsce jest naprawdę ładnie wyremontowane i mamy nadzieję, że będzie służyć nam przez wiele lat.

Poniedziałek, 2 Czerwca 2014

Z ogromną radością chcemy Was zaprosić na drugą odsłonę Rawskiego Dnia RPG! Poprzednia edycja cieszyła się sporą popularnością, dlatego też postanowiliśmy zorganizować dla Was powtórkę. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać świat fantastyki i gier RPG oraz tych, którzy bawili się z nami ostatnio i mają ochotę powtórnie przeżyć przygodę swojego życia! W ciągu najbliższych dni będą pojawiać się posty z Mistrzami Gry oraz opisami sesji. Na dzień dzisiejszy trzech MG jest dla Was dostępnych :)

Tak jak w ostatnim wydarzeniu obowiązują zapisy poprzez bezpośredni udział w wydarzeniu oraz podpisy pod postami Mistrzów Gry, dlatego pilnie śledźcie wydarzenie, żeby wziąć udział w wymarzonej sesji!

Mamy nadzieję, że i tym razem będziemy się doskonale bawić! Do zobaczenia!

P.S: A tutaj znajdziecie przedsmak tego, co Was czeka :) -> http://topory.org/pl,to-rpg-i,156

Poniedziałek, 2 Czerwca 2014

Dzisiaj w Gimnazjum numer 2 odwiedziła nas ekipa Milki i nagrała krótki film, promujący nasze miasto. Rozegraliśmy mini turniej Magic: The Gathering oraz zaprezentowaliśmy razem z dzieciakami jak można się świetnie bawić i spędzać czas grając w gry planszowe.Oto fotorelacja z tego niecodziennego wydarzenia!""

Poniedziałek, 2 Czerwca 2014

01.06.2014 - pierwszy czerwca i pierwsza sesja w nowej siedzibie Stowarzyszenia "Topory" nie mogło być lepszego terminu niż Dzień Dziecka na solidną porcję przygód podczas 27 sesji Ekipy KEIRA kiedy to bohaterowie zostali pochłonięci tajemniczym scenariuszem z temporalnym więzieniem i pętlą czasu, z której mogli uciec współpracując jak prawdziwa drużyna :) Sesja choć oddzielona dłuższą przerwą od poprzednich wpasowana w klimat Fallouta i znakomitą rozgrywkę w świecie wyobraźni gdzie Mistrz Gry podaje temat a gracze z przyjemnością odgrywają role :)

Poniedziałek, 28 Kwietnia 2014

18.04.2014 - Czwarta sesja żeńskiej ekipy "PATIO", podczas której dziewczyny rozkręciły poszukiwania Coriny Schreiber i przekonały się co grozi za włamanie do domu pogrzebowego w miasteczku pełnym przesądnych ludzi...lecz przy takiej drużynie nawet nieboszczyk nie będzie smutny!

22.04.2014 - Testowanie gry planszowej "Źródło". Solidne sześciogodzinne testy podczas dwóch gier. Komplet graczy (6) pozwolił rozwinąć skrzydła i wycisnąć z mechaniki ile się tylko da co pozwoliło na znacznie lepsze zrozumienie całej planszówki.Starcie zakończone remisem 1 : 1 pomiędzy badaczami tajemnic a duchami znanych sieradzan.

26.04.2014. Dwudziesty szósty kwietnia i 26-ta sesja ekipy KEIRA kiedy to powrócił stary znajomy gracz z pierwszej kampanii Fallouta (Remo Williams odgrywany przez Bartka Piotrowskiego). Niemal dekada przerwy nie zmieniła nic z jego instynktu bohatera pustkowii a doświadczenie Remo i znajomość mechanizmu Fallouta pozwoliły całej ekipie wyjść cało z zasadzki zastawionej przez łowców niewolników...

27.04.2014 Turniej Magic :The Gethering w formacie LEGACY, który pozwalał graczom na sprawdzenie swoich umiejętności w starciu z najmocniejszymi taliami. Chętnych więcej niż miejsc ale mocna drużyna ze Skierniewic pokazała rawskim graczom kto w okolicy włada magią jak należy zajmująca całe podium...Turniej w znakomitej atmosferze i tylko szkoda, że Rawa nie wystawiła więcej graczy

Poniedziałek, 28 Kwietnia 2014
22.03.2014

24 sesja ekipy KEIRA. Po dość niefortunnych wydarzeniach drużyna "Angelika" została rozbita przez gang łowców niewolników a 2 ocalałych połączyło siły z 3 nowych graczy RPG i ruszyło dalej na południe by wypełnić swą misję przy okazji wyrywając się ze szponów pustynnych świrów.

05.03.2014

Trzecia sesja ekipy "PATIO" pierwszego żeńskiego składu RPG w Rawie. Dziewczyny miały za zadanie zbadać tajemnicę zachowania oraz zniknięcia nastolatki Coriny Schreiber wplatanej w jakąś nietypową aferę przy której
'dymek" za garażami to pikuś...

06.03.2014

Turniej Magic: The Gathering MODERN. z Losowymi nagrodami ze starszych edycji. Na uwagę zasługuje fakt że przepakowana talia kontrolna Dawida "Walliego" Skowrońskiego nie dała rady "jadowitej" strategii naszego gościa ze Skierniewic Krystiana Neubauera broniąc się dzielnie lecz w końcu poddając mecz finałowy

13.04.2014

25 sesja Ekipy KEIRA . Bohaterowie umknęli pościgowi gangu porywaczy wpadając w kolejne tarapaty lecz tym razem to ich mała podopieczna Keira przygotowała makiaweliczny plan usunięcia niewygodnej towarzyszki Liliany (bo to zła kobieta była) a wszystko za pomocą starych antagonistów i pokładów skrywanej nienawiści. co jak co plan się powiódł w końcu ekipa może nazwać się prawdziwie wolną...

 

Piątek, 21 Marca 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fantastyki i nie tylko na pierwszy Rawski Dzień RPG. Wszyscy, którzy jeszcze nigdy nie grali w RPG oraz Ci, którzy coś już o tym wiedzą będą mogli się przekonać, jak wygląda świat gier fabularnych. Przedstawimy Wam świat fantastyki widziany oczami Toporów. Najpierw zaprosimy Was na krótki wstęp, w którym powiemy jak wygląda sesja RPG, a później Mistrzowie Gry zabiorą Was w świat wyobraźni!

Jeśli jednak jesteście na tyle niecierpliwi, że nie możecie się doczekać następnej soboty, w linku poniżej znajdziecie przedsmak tego, co Was spotka podczas pierwszego Rawskiego Dnia RPG! :)

http://topory.org/pl,to-rpg-i,156

Spotykamy się 29 marca o godzinie 15:00 pod supermarketem Carefour na ulicy Tomaszowskiej, a później wspólnie udamy się do naszej toporowej siedziby. Dlatego prosimy o punktualne przybycie :)

Zapowiedzi sesji pojawią się już niedługo, dlatego pilnie obserwujcie to wydarzenie :)

Strona 14 z 16 [1] [2] [3] ... [6] [7] [8] ... [12] [13] [14] [15] [16]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl