622
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2012 » Jak dojechać

Jak dojechać na  konwent

Jak dojechać

Fryszerka jest położona na trasie Inowłódz Radom. W Inowłodzu pierwsza droga w lewo tuż za mostem na Pilicy. Są wyraźne drogowskazy na Radom i Białobrzegi, broń boże na Opoczno.

W Fryszerce przy smażalni ryb skręcamy w lewo za parkingiem w las, następnie prosto 300 m i skręcamy w prawo, dalej 500 m prosto i skręcamy w lewo 200 m i już konwent.
Ponadto w samej Fryszerce znajdują się dobrze widoczne znaki kierujące do ośrodka harcerskiego ze strzałkami wskazującymi drogę do owego.

Najbliższy dworzec PKP znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim.

 

 

Mapa dojazdu

Namiary GPS Stanicy ZHP w miejscowości Fryszerka

N 51 31 29 42
E 20 16 12 10

Jak dojechać?

Kierujemy się na miejscowość Inowłódz (tomaszowskie). Gdy dojedziemy do Inowłodza kierujemy się na Białobrzegi-Radom. Mijamy most na rzece Pilicy i za nim kierunek Radom. Skręcamy w lewo (jeśli ktoś dotarł od strony Opoczna, to tuż za wiazdem do Inowłodza skręca na Radom w prawo).

Po około 3 km wjeżdzamy (kierując się drogą z pierwszeństwem - czyli w zasadzie cały czas prosto) do Fryszerki, zwalniamy ostro na zakręcię prawostronnym (uwaga policja) i tuż za nim po prawej stronie mamy smażalnie rybek (zdjęcie nr 1).

zdjęcie nr 1

Za smażalnią po lewej stronie znajduje się parking, na który skręcamy i jedyną drogą wiodącą z niego, kierujemy sie w las (zdjęcia nr 2).

zdjęcie nr 2

Drogą w lesie kierujemy się prosto, aż do rozwidlenia gdzie skręcamy w prawo (jest to jedyne rozwidlenie nie oznakowane - zdjęcie nr 3).

zdjęcie nr 3

Dalej dukcikiem leśnym do kolejnego skrzyżowania (te już mają oznaczenia i kierujemy sie na Stanice ZHP - zdjęcie nr 4).

zdjęcie nr 4

Jadąc prosto, dalej mijamy młody wyrąb lasku. Powolutku ostrożnie docieramy do kolejnego oznakowanego skrzyżowania (zdjęcie nr 5 i 6 - wyrąb, zdjęcie nr 7 - ostatnie ważne skrzyzowanie).

zdjęcie nr 5  zdjęcie nr 6 zdjęcie nr 7

Dalej już jedziemy obok stanicy. Możemy zaparkować przy bramie lub objechać i wjechać na ośrodek (zdjęcia nr 8, 9, 10).

zdjęcie nr 8zdjęcie nr 9zdjęcie nr 10

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl