504
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna » Imprezy
Poniedziałek, 19 Grudnia 2011

W dniach 16-17 grudnia w tzw. Bunkrze odbyła  się druga edycja Brydżiady – turnieju par brydżowych organizowanego przez Stowarzyszenie „Topory”. Oprócz rawskich uczestników turniej przyciągnął gości z Warszawy, Poznania i Łodzi.  Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali Piotr „Sąsiad” Witczak i Paweł „Wiś” Witczak. Oto czołówka klasyfikacji generalnej turnieju:

1.Piotr „Sąsiad” Witczak, Paweł „Wiś” Witczak

2.Konrad „Rijel” Kacprzak, Łukasz „Xarion” Kaczmarek

3.Andrzej „Jankes” Jankowski, Hubert „Jankoś” Jankowski

 

Poniedziałek, 12 Grudnia 2011

Gramy systemem każdy z każdym. Nie przewidujemy etapu play-off. Zwycięża para, która będzie miała największą liczbę punktów turniejowych po rozegraniu wszystkich robrów.

Piątek, 9 Grudnia 2011

Z powodów niezależnych od nas termin projekcji został przeniesiony na 23:30. Przepraszamy za tą nieoczekiwaną zmianę.

Harry Potter i Insygnia Śmierci na pożegnanie z Nocami Filmowymi!
Poniedziałek, 5 Grudnia 2011

Wraz z końcem roku kończy się również pierwsza edycja Nocy Filmowych z Fantastyką, organizowanych przez Stowarzyszenia TOPORY. Mamy zaszczyt zaprosić na ostatnią odsłonę projektu, który cieszył się ogromnym powodzeniem od samego początku, czyli od maja tego roku! Na 'do widzenia' zapraszamy na pokaz dwóch ostatnich części cyklu o Harrym Potterze (Insygnia Śmierci część 1 i 2), który okazał się ogromny sukcesem, literackim jak i filmowym. Seans odbędzie się 10 grudnia, tradycyjnie o godzinie 22:30. Na zakończenie pierwszej edycji przygotowaliśmy również parę nagród dla nabywców szczęśliwych biletów. Jednym słowem - nie może Cię tam zabraknąć! Do zobaczenia :)

Niedziela, 4 Grudnia 2011

W ostatnią sobotę odbyła się przedostatnia już odsłona Nocy Filmowych z Fantastyką organizowanych przez Stowarzyszenie TOPORY w rawskim MDKu. Pokaz, jak zwykle niezwykle udany, przyciągnął około 180 rawskich miłośników kina, a sam seans zakończył się około 3 nad ranem. Dziękujemy wszystkim, którym udało się przybyć, a nieobecni mają szansę już niedługo nadrobić swoje zaległości. 10 grudnia czeka nas ostatnia tegoroczna edycja Nocy Filmowych z Fantastyką. Informacje na bieżąco dostępne są na stronie http://www.topory.org i na facebook’wym profilu naszego Stowarzyszenia. Zaglądajcie i bądźcie na bieżąco. Do zobaczenia w grudniu!

Sobota, 3 Grudnia 2011

W dniach 16-17 grudnia w siedzibie naszego Stowarzyszenie tzw. Bunkrze odbędzie się druga edycja turnieju par brydżowych Brydżiada 2011. W tym roku spodziewamy się uczestników z Łodzi, Katowic, Poznania i Warszawy oraz oczywiście Rawy Mazowieckiej. Szczegóły dotyczące organizacji turnieju wkrótce.

Piąta odsłona Nocy Filmowych
Niedziela, 20 Listopada 2011

Stowarzyszenie "Topory" ma zaszczyt zaprosić na kolejną projekcję w ramach Nocy Filmowych z Fantastyką. Tym razem proponujemy, w jesienny, sobotni wieczór, usiąść wygodnie w fotelach rawskiego MDK-u i obejrzeć dwie ciekawe pozycje w filmotece dwóch hollywodzkich gwiazdorów - "Ciekawy Przypadek B. Buttona" z Bradem Pittem w roli głównej, a następnie post-apokaliptyczny klasyk "Jestem Legendą" ze świetnym Willem Smithem. Projekcja odbędzie się sobotę, 26 listopada, tradycyjnie o godzinie 22:30.

Strona 33 z 37 [1] [2] [3] ... [16] [17] [18] ... [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl