85
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Imprezy
Wtorek, 22 Maja 2012

Tęskniliście? Mamy nadzieję, że nie daliśmy na siebie zbyt długo czekać. Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "TOPORY", podobnie jak w zeszłym roku, będzie organizatorem nocnych pokazów filmowych w rawskim MDK-u. Pierwsza odsłona? Już 2 czerwca! Repertuar? Na pierwszy ogień w tym roku idą dwa rewelacyjne filmy wyprodukowane przez duet Rodriguez/Tarantino, czyli "Sin City" i, absolutny klasyk gatunku, film uhonorowany Oscarem, Złotym Globem i Złotą Palmą w Cannes - "Pulp Fiction". Druga okazja zobaczenia tych dwóch filmów może się nie powtórzyć, także w czerwcowy, sobotni wieczór zabierzcie też znajomych! Do zobaczenia na miejscu!

Sponsorzy III edycji Topogrania -  Rawskiego Dnia Gier
Czwartek, 17 Maja 2012

Niemal codziennie powiększa się lista sponsorów ,którzy wspierają wyjątkową bo odbywającą się w czasie rawskiej majówki III edycję Topogrania. Dotychczas wsparli Nas:

Serdecznie dziękujemy!!!

Zdjęcia z LAN.ARENY v2
Środa, 16 Maja 2012

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z drugiej odsłony LAN.ARENY.

Topogranie - Rawski Dzień Gier edycja III
Środa, 9 Maja 2012

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" serdecznie zaprasza na Trzecią Edycję Topogrania - Rawskiego Dnia Gier. Tym razem bawimy się w ramach Rawskiej Majówki 2012. Będziemy na Was czekać w niedzielę 20 maja na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich. Startujemy o 14:00. Jak zawsze czeka na Was mnóstwo gier - planszowych, logicznych, karcianych a także dużo zabaw, konkursów i innych atrakcji. Nie może Was tam zabraknąć!

Druga edycja turnieju LAN.ARENA za nami
Wtorek, 8 Maja 2012

Tym razem mieliśmy okazję zagrać w grę Call of Duty. W czasy drugiej wojny światowej przenieśliśmy się 1 maja, ponownie w bardzo nowoczesnej pracowni komputerowej Zespołu Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej. Zacięta rywalizacją, cenne nagrody dzięki firmom CD-Projekt oraz Techland, rehabilitacja drużyny TOPORÓW i odrobiona przez organizatorów lekcja z pierwszej edycji - Tak wyglądała LAN.AENA v2.

Techland kolejnym sponsorem LAN.ARENY v2!
Środa, 25 Kwietnia 2012

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Techland, czyli twórca takich tytułów jak chociażby "Dead Island" czy "Call of Juarez", wyraziła zgodę na sponsorowanie nagród w turnieju LAN.ARENA v2. Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się ze wszystkimi produkcjami firmy Techland na ich stronie internetowej www.techland.pl

Zapraszamy na LAN.ARENĘ v2
Niedziela, 22 Kwietnia 2012

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników komputerowej rozrywki na drugą edycję imprezy LAN.ARENA, która odbędzie się 1 maja 2012 r. Zgodnie z wynikami ankiety internetowej podczas LAN.ARERNY v2 będziecie grali w Call of Duty.

Strona 30 z 36 [1] [2] [3] ... [14] [15] [16] ... [28] [29] [30] [31] [32] ... [34] [35] [36]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl