336
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna » Imprezy
Plażowa edycja Topogrania
Poniedziałek, 16 Lipca 2012

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" zaprasza 22 lipca na brodzik nad zalewem "Tatar" na czwartą edycję Topogrania tym razem w wersji plażowej. W planach liczne gry i zabawy zręcznościowo-ruchowe oraz wiele innych atrakcji. Początek o godzinie 11:00.

Także nad brodzikiem zalewu "Tatar" Młodzieżowa Rada Miasta będzie organizuje konkurs na budowlę z piasku. Zapisy o godzinie 13.

Lew, czrownica, stara szafa i Rawskie Noce Filmowe
Niedziela, 1 Lipca 2012

Już w najbliższą sobotę, 07.07.2012r., o godzinie 20:00 w ramach kolejnej odsłony Rawskich Nocy Filmowych wszyscy zainteresowani będą mogli przypomnieć sobie przygody bohaterów Opowieści z Narnii. Cykl książek o tym samym tytule jest stawiany często na równi z Władcą Pierścieni J.R.R Tolkiena co oznacza, że żaden fan fantastyki nie może projekcji przegapić. Ta projekcja to ukłon dla wszystkich zeszłorocznych uczestników Nocy Filmowych, którzy odwiedzali nas tak licznie. Zapraszamy serdecznie!

Czwartek, 14 Czerwca 2012

W ramach kolejnej odsłony Rawskich Nocy Filmowych w Miejskim Domu Kultury odbędzie się projekcja dwóch części przygód ekscentrycznego detektywa, Sherlocka Holmesa. Rolę tytułową odgrywa niezastąpiony Robert Downey Jr. (Iron Man, The Avangers), a partneruje mu Jude Law (Wzgórze Nadziei, Hugo i jego wynalazek). Pokaz już w sobotę, 23 czerwca o godzinie 22:30. Zapraszamy wszystkich rawskich kinomanów!

Środa, 23 Maja 2012

Trzecia edycja Topogrania - Rawskiego Dnia Gier odbyła się 20 maja na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich i tym razem była częścią Rawskiej Majówki. Jak zwykle bawiliśmy się świetnie, zarówno My organizatorzy jak i nasi goście - Ci młodsi i Ci starsi. :) Podczas tej edycji Topogrania mieliśmy do zaoferowania jeszcze więcej gier i konkursów. Nasze stoisko przyciągnęło mnóstwo osób i przez cały czas naszej obecności na Rawskim Zamku mieliśmy komplet zainteresowanych. Po prostu było super. Dziękujemy, za możliwość aktywnego uczestniczenia w Rawskiej Majówce. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim naszym sponsorom za pomoc. Dziękujemy również wszystkim entuzjastom gier za liczne przybycie na nasze Topogranie. Do zobaczenia podczas następnej edycji!

Wtorek, 22 Maja 2012

Tęskniliście? Mamy nadzieję, że nie daliśmy na siebie zbyt długo czekać. Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "TOPORY", podobnie jak w zeszłym roku, będzie organizatorem nocnych pokazów filmowych w rawskim MDK-u. Pierwsza odsłona? Już 2 czerwca! Repertuar? Na pierwszy ogień w tym roku idą dwa rewelacyjne filmy wyprodukowane przez duet Rodriguez/Tarantino, czyli "Sin City" i, absolutny klasyk gatunku, film uhonorowany Oscarem, Złotym Globem i Złotą Palmą w Cannes - "Pulp Fiction". Druga okazja zobaczenia tych dwóch filmów może się nie powtórzyć, także w czerwcowy, sobotni wieczór zabierzcie też znajomych! Do zobaczenia na miejscu!

Sponsorzy III edycji Topogrania -  Rawskiego Dnia Gier
Czwartek, 17 Maja 2012

Niemal codziennie powiększa się lista sponsorów ,którzy wspierają wyjątkową bo odbywającą się w czasie rawskiej majówki III edycję Topogrania. Dotychczas wsparli Nas:

Serdecznie dziękujemy!!!

Zdjęcia z LAN.ARENY v2
Środa, 16 Maja 2012

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z drugiej odsłony LAN.ARENY.

Strona 30 z 37 [1] [2] [3] ... [14] [15] [16] ... [28] [29] [30] [31] [32] ... [35] [36] [37]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl