30
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Imprezy
Środa, 17 Października 2012

Po wakacyjnej przerwie do rawskiego kina "Roma" wracają Rawskie Noce Filmowe. Tym razem proponujemy kinomanom mały przegląd jednych z najlepszych filmów roku 2008, czyli "W sieci kłamstw" m.in. z Leonardo Di Caprio i Russellem Crowe, a następnie "Gran Torino" z Clintem Eastwoodem w roli Walta Kowalskiego, amerykańskiego weterana wojennego z polskimi korzeniami. Zapraszamy wszystkich spragnionych kinowych emocji już 27 października o godzinie 22 30, tradycyjnie do rawskiego kina "Roma"

Do zobaczenia!

Poniedziałek, 23 Lipca 2012

Łącznie 115 kinomanów zasiadło wygodnie w fotelach rawskiego MDK-u by razem z nami przeżyć przygody, które od wielu lat są uznawane za klasykę fantastyki. Dziękujemy wszystkim serdecznie za przybycie. Wakacje to czas krótkiego odpoczynku od comiesięcznych spotkań w ramach Rawskich Nocy Filmowych, ale prosimy o niezapominanie o nas, bo zaraz po przerwie wakacyjnej możecie spodziewać się wielu nowych atrakcji związanych z projekcjami, które tradycyjnie będzie organizować Rawskie Stowarzyszenie TOPORY. Więcej informacji już w drugiej połowie sierpnia. Do zobaczenia!

Sobota, 21 Lipca 2012

W sobotę, 23 czerwca 2012 roku w Miejskim Domu Kultury odbyła się druga edycja Rawskich Nocy Filmowych. Na projekcję dwóch części przygód ekscentrycznego detektywa, Sherlocka Holmesa przyszło ponad 170 osób. Organizatorzy uważają tę edycję RNF za bardzo udaną, frekfencja, jak mówią, przeszła ich oczekiwania, a i ludzie ponoć bawili się świetnie. Może to potwierdzić fakt iż większość przybyłych do kina osób, pozostała w swoich fotelach do końca drugiej części Sherlocka Holmesa.

Plażowa edycja Topogrania
Poniedziałek, 16 Lipca 2012

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" zaprasza 22 lipca na brodzik nad zalewem "Tatar" na czwartą edycję Topogrania tym razem w wersji plażowej. W planach liczne gry i zabawy zręcznościowo-ruchowe oraz wiele innych atrakcji. Początek o godzinie 11:00.

Także nad brodzikiem zalewu "Tatar" Młodzieżowa Rada Miasta będzie organizuje konkurs na budowlę z piasku. Zapisy o godzinie 13.

Lew, czrownica, stara szafa i Rawskie Noce Filmowe
Niedziela, 1 Lipca 2012

Już w najbliższą sobotę, 07.07.2012r., o godzinie 20:00 w ramach kolejnej odsłony Rawskich Nocy Filmowych wszyscy zainteresowani będą mogli przypomnieć sobie przygody bohaterów Opowieści z Narnii. Cykl książek o tym samym tytule jest stawiany często na równi z Władcą Pierścieni J.R.R Tolkiena co oznacza, że żaden fan fantastyki nie może projekcji przegapić. Ta projekcja to ukłon dla wszystkich zeszłorocznych uczestników Nocy Filmowych, którzy odwiedzali nas tak licznie. Zapraszamy serdecznie!

Czwartek, 14 Czerwca 2012

W ramach kolejnej odsłony Rawskich Nocy Filmowych w Miejskim Domu Kultury odbędzie się projekcja dwóch części przygód ekscentrycznego detektywa, Sherlocka Holmesa. Rolę tytułową odgrywa niezastąpiony Robert Downey Jr. (Iron Man, The Avangers), a partneruje mu Jude Law (Wzgórze Nadziei, Hugo i jego wynalazek). Pokaz już w sobotę, 23 czerwca o godzinie 22:30. Zapraszamy wszystkich rawskich kinomanów!

Środa, 23 Maja 2012

Trzecia edycja Topogrania - Rawskiego Dnia Gier odbyła się 20 maja na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich i tym razem była częścią Rawskiej Majówki. Jak zwykle bawiliśmy się świetnie, zarówno My organizatorzy jak i nasi goście - Ci młodsi i Ci starsi. :) Podczas tej edycji Topogrania mieliśmy do zaoferowania jeszcze więcej gier i konkursów. Nasze stoisko przyciągnęło mnóstwo osób i przez cały czas naszej obecności na Rawskim Zamku mieliśmy komplet zainteresowanych. Po prostu było super. Dziękujemy, za możliwość aktywnego uczestniczenia w Rawskiej Majówce. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim naszym sponsorom za pomoc. Dziękujemy również wszystkim entuzjastom gier za liczne przybycie na nasze Topogranie. Do zobaczenia podczas następnej edycji!

Strona 29 z 36 [1] [2] [3] ... [14] [15] [16] ... [27] [28] [29] [30] [31] ... [34] [35] [36]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl